Lehet, hogy kaptok még új esélyt az Életben, de ha most vége, törődj
bele és ne úgy éld tovább a napjaidat, hogy rá vársz, hátha visszatér. Nem nézhetsz úgy tisztán a jövőbe, hogy múltbéli emberekhez kötöd
magad. Mert ez az állapot nem egy felemelő reményt szül, hanem egy
megfosztó reménykedést. Hiszen amíg rá koncentrálsz, elmehetnek
melletted olyan emberek, élmények, lehetőségek, érzések és évek, amik
boldoggá tehettek volna, kárpótolhattak volna fájdalmadért. Inkább tűzz
ki célokat, törődj magaddal, keresd az örömöt, állj fel erősebben a
padlóról, ahova estél! Újulj meg, hogy amikor visszatér, ne egy
összetört, élettelen lelket találjon, hanem egy belevaló nőt! Már
csak az a kérdés, hogy a megújult személyiség, akivé váltál, hogyan
tekint majd ő rá, mert lehet, hogy most már Neked nem tetszik majd, amit
látsz…
2014. január 20., hétfő
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése