2011. július 30., szombat
2011. július 28., csütörtök
2011. július 24., vasárnap
És még mindig csak úgy rám tör a szeretethiány... Amikor kezdem azt érezni, hogy minden rendben van, akkor a semmiből, rám zúdul és fájdalommal tölti el lelkemet... és szeretném kitörölni és megszabadulni tőle, de nem megy... S az érzés bennem ismét hogy , hiányzik hogy én is hiányozzak valakinek..ez ez fojtogat... egyszer csak sikerül neki.... Előre kellene néznem de nem megy...nincs erőm...valamit másképpen kell csinálnom, érzem, mert belehalok.
2011. július 22., péntek
Carla Bruni ~ Quelqu'un m'a dit (Valaki azt mondta...)
Azt mondták nekem, hogy életünk nem ér sokat,
Elillan, csak egy pillanat,
míg egy rózsa elhervad
Azt mondták, hogy a múló idő csak csaló,
Fájdalmainkba öltözik,
mintha ez lenne valós.
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még szeretsz engem,
Valaki szólt nekem, hogy
Te még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?
Azt mondták, hogy a sors is
csak rajtunk nevet,
Mindent megígér, de semmit nem enged,
A boldogság úgy tűnik, mintha
a tenyerünkben volna,
és egymás kezét fogva maradtunk mégis magunkra
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még mindig szeretsz,
Azt mondták nekem, hogyte még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?
Mondd, ez tényleg így lehet?
De ki mondhatta meg, hogy ma is szeretsz még?
Mintha egyszer, a csillagokat
néztem volna éjjel,
Hozzám szólt egy hang,
de nem láttam a szemét:
"Halld a titkot: szeret még, de ne áruld el,
hogy veletek van az ég."
Látod, valaki azt mondta nekem, hogy
Te még mindig szeretsz,
Valaki tényleg megsúgta, hogy
Te még szeretsz engem
Mondd, ez tényleg így lehet?
Azt mondták nekem, hogy életünk nem ér sokat,
Elillan, csak egy pillanat,
míg egy rózsa elhervad.
Azt mondták, hogy
a múló idő csak egy csaló,
Fájdalmainkba öltözik, mintha ez lenne valós.
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még szeretsz engem,
Azt mondták nekem, hogy
Te még szeretsz,
Mondd, ez tényleg így lehet?
2011. július 18., hétfő
2011. július 15., péntek
Választási képességgel rendelkező teremtmények vagyunk, megesik, hogy rosszul döntünk. Bántó szavakat mondunk, és vétünk egymás ellen. Ha az adott pillanatban jogosnak is tűntek a szemünkben, később megbánjuk ezeket. Mert nem szükségszerű, hogy a múltbeli hibáinkat a jövőben is elkövessük. Szakíthatunk hibás döntéseinkkel, és választhatjuk a kompromisszumokat és az újrakezdés lehetőségét saját boldogságunk érdekében.
2011. július 14., csütörtök
2011. július 13., szerda
2011. július 11., hétfő
2011. július 9., szombat
2011. július 8., péntek
2011. július 7., csütörtök
2011. július 6., szerda
Vanessa A. Hudgens - Say ok
You are fine
You are sweet
But I'm still a bit naive with my heart
When you're close I don't breathe
I can't find the words to speak
I feel sparks
But I don't want to be into you
If you not lookin for true love
No I don't wanna start seein' you
If I can't be your only one
You are sweet
But I'm still a bit naive with my heart
When you're close I don't breathe
I can't find the words to speak
I feel sparks
But I don't want to be into you
If you not lookin for true love
No I don't wanna start seein' you
If I can't be your only one
So tell me when it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK.
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK.
When you call I don't know if I should pick up the phone every time
I'm not like all my friends who keep calling up the boys, I'm so shy
See I can only start seeing you
If you don't treat me the right way
See I can only start seeing you
If you can make my heart feel safe (feel safe)
When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK
Don't run away, don't run away)
I'm not like all my friends who keep calling up the boys, I'm so shy
See I can only start seeing you
If you don't treat me the right way
See I can only start seeing you
If you can make my heart feel safe (feel safe)
When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK
Don't run away, don't run away)
Let me know if it's gonna be you
Boy, you've got some things to prove
Let me know that you'll keep me safe
I don't want you to run away so
Let me know that you'll call on time
Let me know that you'll help me shine
Will you wipe my tears away
Will you hold me close and say
When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK
(Don't run away, don't run away)
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK, don't run away)
Will you say OK
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Boy, you've got some things to prove
Let me know that you'll keep me safe
I don't want you to run away so
Let me know that you'll call on time
Let me know that you'll help me shine
Will you wipe my tears away
Will you hold me close and say
When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK
(Don't run away, don't run away)
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK, don't run away)
Will you say OK
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
~
Kedves vagy és aranyos,
de a szívem mélyén én még kicsit naiv vagyok.
Mikor a közelemben vagy lélegezni sem tudok.
Nem találom a szavakat, érzem a vibrálást.
De nem akarlak megismerni,
ha nem lehetek csak én neked, hát légy õszinte.
de a szívem mélyén én még kicsit naiv vagyok.
Mikor a közelemben vagy lélegezni sem tudok.
Nem találom a szavakat, érzem a vibrálást.
De nem akarlak megismerni,
ha nem lehetek csak én neked, hát légy õszinte.
Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
Mikor felhívsz, nem tudom,
hogy mindig fel kellene vennem?
Nem vagyok olyan, mint a barátaim,
akik felhívogatják a srácokat, én túl félénk vagyok.
Nem akarom neked adni magam,
ha nem tudod, hogy bánj velem.
Igen, csak most kezdelek megismerni.
Ha tudod, érd el, hogy a szívem biztonságban érezzem
hogy mindig fel kellene vennem?
Nem vagyok olyan, mint a barátaim,
akik felhívogatják a srácokat, én túl félénk vagyok.
Nem akarom neked adni magam,
ha nem tudod, hogy bánj velem.
Igen, csak most kezdelek megismerni.
Ha tudod, érd el, hogy a szívem biztonságban érezzem
Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
Tudnom kell, ha te is így érzel.
Van pár dolog, ami igazol téged.
Éreznem kell, hogy biztonságban vagyok.
Nem akarom, hogy megfutamodj.
Tudnom kell, hogy idõben felhívsz.
Tudnom kell, hogy nem leszel tartózkodó.
Letörölöd majd a könnyeim?
Szorosan magadhoz ölelsz majd?
Van pár dolog, ami igazol téged.
Éreznem kell, hogy biztonságban vagyok.
Nem akarom, hogy megfutamodj.
Tudnom kell, hogy idõben felhívsz.
Tudnom kell, hogy nem leszel tartózkodó.
Letörölöd majd a könnyeim?
Szorosan magadhoz ölelsz majd?
Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
Mondd, hogy minden rendben lesz, hogy nem lesz baj.
Ne tûnj el.
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
Mondd, hogy minden rendben lesz, hogy nem lesz baj.
Ne tûnj el.
"Én teljesen tisztában vagyok azzal hogy milyen vagyok. Sokszor kiállhatatlan, önfejű, hamar felkapom a vizet.Időnként- bevallom- a semmiért is. Nehéz velem lenni. Viszont önző sosem voltam .Inkább én adok mint hogy más adjon. Nagyon tudok szeretni,akár az életem árán is. Akik fontosak, azokért tűzbe is teszem a kezem, ha kell. De tudod hogy megy ez... valamit valamiért..."
- Erősebb vagy, mint gondolnád (...), de csak ha te magad akarod.
- Nem könnyű.
- Persze hogy nem, de meg kell értened, hogy nem az érzéseidről beszélek. Azokon nem lehet uralkodni. Később is fogsz sírni, később is lesznek pillanatok, amikor úgy érzed, nem megy tovább. De úgy kell tenned, mintha ez nem így volna. Az ilyen időszakokban az egyetlen, amit uralni lehet, azok a tettek.
- Nem könnyű.
- Persze hogy nem, de meg kell értened, hogy nem az érzéseidről beszélek. Azokon nem lehet uralkodni. Később is fogsz sírni, később is lesznek pillanatok, amikor úgy érzed, nem megy tovább. De úgy kell tenned, mintha ez nem így volna. Az ilyen időszakokban az egyetlen, amit uralni lehet, azok a tettek.
2011. július 4., hétfő
Köszönet azoknak, akik utálnak... ők tesznek erősebbé...
Köszönet azoknak, akik szeretnek... miattuk oly nagy a szívem...
Köszönet azoknak, akik elhagytak... megmutatták, hogy semmi sem tart örökké...
Köszönet azoknak, akik maradtak... megmutatták az igaz barátság jelentőségét...
Köszönet azoknak, akik újak az életemben... velük kerek az én világom. :)
Köszönet azoknak, akik szeretnek... miattuk oly nagy a szívem...
Köszönet azoknak, akik elhagytak... megmutatták, hogy semmi sem tart örökké...
Köszönet azoknak, akik maradtak... megmutatták az igaz barátság jelentőségét...
Köszönet azoknak, akik újak az életemben... velük kerek az én világom. :)
2011. július 3., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

