BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2013. május 17., péntek

Ne azon sírj, hogy valahol nem jó, hanem indulj el oda, ahol jó lehet!
Te és én nem vagyunk egyformák. Más világban élünk, mégis te tanítottad meg nekem, mi az igaz szerelem. Te mutattad meg, mit jelent törődni valakivel, és ettől én jobb ember lettem. Szeretném, ha ezt tudnád. Nincs bennem keserűség a történtek miatt. Ugyanakkor biztos vagyok abban, hogy ami köztünk volt, igazi volt, és örülök, hogy legalább egy kis időre együtt lehettünk. (...) Talán egy pillanatra te is ezt érzed majd, visszamosolyogsz, és gyönyörűséggel őrzöd meg közös emlékeinket.

2013. május 16., csütörtök

Fáj, hogy távol vagy tőlem..

Azért sírtunk, mert elvesztettünk valamit, és kaptunk valamit cserébe. És azért, mert elveszíteni és kapni valamit egyformán fájdalmas. És mert tudtuk, mit vesztettünk el, de még nem tudtuk szavakba önteni, mi az, amit kaptunk.

2013. május 15., szerda

Gondold meg tízszer, mielőtt közelítesz! Lehetek hideg, mint a jéghegy, perzselő, akár a vulkán, belepusztulsz mindkettőbe, de élvezheted a langyos napfényt a közelemben, ha el tudom hinni neked, hogy megérdemled.


Milyen furcsa tud lenni az élet! Emberek bukkannak fel benne, azután kilépnek belőle, néha kedvesen, néha kegyetlenül, de az elvesztésük mindig fájdalmat okoz.

2013. május 14., kedd

'Az álmom égszínkék, pont passzol a szemedhez,  de a kezem túl hideg soha nem érhet a kezedhez..'
Minden nő megérdemel egy férfit, aki folyamatosan emlékezteti rá, mennyire gyönyörű!

Abban a pillanatban, hogy úgy érzed, nem megy tovább, vegyél egy nagy levegőt, és tudd, hogy erős vagy. Higgy abban, hogy elég szép a szíved, az életed, hogy elég vagy. Ha nem éreznéd tegyél érte: tudd, hogy mi az elég, és érd el. Csináld úgy, hogy azzá válj, ami boldoggá tesz. Ideje lenne kitörölni a kliséket, miszerint szenvednünk kell, és naponta darabokra törni. A fenéket. Igen, kapunk pofonokat, elesünk a lépcsőn, de soha nem az számít, hogy mekkorát koppanunk, hanem az, hogy hiszünk-e magunkban annyira, hogy újra meg újra felálljunk, és akár véres, remegő térdekkel, de megtegyünk még egy lépést. Csak ez számít. A sebek begyógyulnak. Látni fogják, hogy ott vannak, és segítenek - csak fogadd el. Tudni fogják, hogy mi gyógyítja be, csak hagyd, hogy erősebbé tegyenek - nyisd meg a szíved.
Janicsák Veca - Szenvedély





Volt, lobogó lelkünkről szólt,
miért ne élhetnénk túl? Ártatlanul..
Nyílt a perzselő egek alá,
senki sem vigyázott rá,
vágyak szavai hívtak,
nem tudom még, hová..

Úgy engedj el, hogy nem sebzel mélyen,
Úgy engedj el, ne fájjon visszanéznem,
Úgy váljunk el, hogy más válasz nincsen,
Úgy engedj el, hited ne lássam térden,
s mindig a hősöm leszel...

Volt, hogy a jóslat már nem rólunk szólt,
és a kitárult kapukon át,
félve, remegve léptem, s nem gondoltam rád.
De várj, ne itt és ne ítélj el,
ne is említsd az álmodozást,
hogyha hallom a hangot, hogy érezhetnék mást?

Úgy váljunk el, mint álmoktól reggel,
Úgy váljunk el, hogy egy napot se temess el,
Úgy múljon el, hogy ne űzzön emlék, mit megmérgezel,
Csend válaszol és a haragod ebben, ebben a csendben szól..



Így válunk el, bár lehetett volna valahogy jobban,
Így válunk el, mert szavakban nincs, mi a lelkemben van,
Így válunk el, s ha így történt így van jól,
Így válunk el, de nézz vissza néha, értsd meg, hogy csak rólunk szólt..

2013. május 13., hétfő

...ha pedig jössz holnap, hozz magaddal valamit, amit itt hagyhatsz, hogy tudjam: vissza akarsz még jönni! 
 Azt akarom hogy megöleljen; azt akarom, hogy nézzen a szemembe, és éritsen meg; hogy döntse a fejét a homlokomnak, és súgja azt: "Soha nem mondtam le rólad". 
Néha magányos vagyok, és nem könnyű, de ez az ára annak, hogy kitaláld, mit akarsz kezdeni magaddal.


Maroon 5 ft. Wiz Khalifa - Payphone (Telefonfülke)


Egy telefonfülkében vagyok, próbálok hazatelefonálni,
Az összes aprómat rád költöm
Hová tűnt az idő?
Minden olyan rossz,
Hol vannak azok a tervek, amiket kettőnkért gyártottunk?

Igen, tudom, hogy nehéz emlékezni,
Hogy milyen voltunk...
De úgy még nehezebb,
Hogy már nem vagy itt velem.

Azt mondod, hogy már túl késő megcsinálni,
De ahhoz is késő van, hogy megpróbáljuk?
És az általad elvesztegetett idő alatt,
Felégetted köztünk az összes hidat

Elvesztegettem az éjszakáimat,
Te pedig lekapcsoltad a világítást
Most le vagyok bénulva, és
Leragadtam annál az időnél,mikor még szerelemnek hívtuk ezt az egészet,
De nincs fenn mindig a nap, még akkor sem, ha a paradicsomban vagy



Ha létezne a boldogan éltek, amíg meg nem haltak,
Akkor még most is a karjaimban tartanálak,
Az összes tündérmese baromságokkal volt tele,
Rosszul leszek, ha lejátszotok még egy szerelmes számot.

Hátat fordítasz a holnapnak
Mert elfelejtetted a tegnapot
Kölcsönadtam a szerelmemet,
De te eldobtad

Nem várhatod el, hogy jól legyek,
És én sem várom el, hogy érdekeljelek
Tudom, hogy már mondtam neked,
De a köztünk lévő hidak ledőltek

2013. május 12., vasárnap

Te tudod, hogy miért vágysz arra a valamire annyira nagyon? Biztos, hogy boldogabbá tenne? Az Élet soha semmit sem vesz el tőled vagy tart távol azért, mert neki most ahhoz van kedve.. Jöjj rá az okára, és jó lesz. Vedd le a szemedet egy picit erről a valamiről, és lásd meg, hogy mi a baj.. Lehet, hogy még tanulnod kell, érned, fejlődnöd. De egy biztos: mindig az jön, aminek jönnie kell..

Szeretlek, de százszor jobban szeretni akarlak! Osztozni véled mindenben és minden időben könnyben, kacagásban, szenvedésben, örömben, hogyha kifárad a test és elhal a lélek bátran mondhassuk gyönyörű volt számunkra az élet...


Nincs, ami jobban fáj, mint a másik érdektelensége. Hogy többé nem látod a szemében azt az embert, akit ismertél, nem érzed a hangjában a tónust, amit megszerettél, az érintése üres, hogy lefagy tőle a szíved, a lelkét pedig hiába kergetheted, nem éred már utol soha..


Tanulj meg elengedni, ahogy egy ujjadra hurkolt léggömböt szélnek eresztesz: hadd szálljon, legyen az égbolté, a felhőké. Ezt rendszerint akkor tudod megtenni, ha megpillantasz valamit, amit a léggömbnél fontosabbnak vélsz, és meg akarod fogni. Akkor a régit az útjára engeded. Észre sem veszed, hogy kinyíltak az ujjaid...



Ha el akar veszni, hagyd, hagy csinálja. Tűnjön csak el, menjen. Sétáljon olyan messzire, amilyenre csak tud. Ne is keresd. Nyugodtan hátradőlhetsz, mert ha a tiéd, vagy ha még szükséged van rá, akkor úgyis előkerül, vagy egyszerűen csak rábukkansz. Ennyire egyszerű ez.

Megkérdeztem tőle, hogy emlékszik-e arra a pillanatra, ami sokat jelentett nekem, csak egy kis pillanatra, ami valahogy megragadt a fejemben és minden alkalommal megmosolyogtat, ahányszor csak rá gondolok és kiderül, hogy ő nem emlékszik arra, ami nekem még mindig egy kincs. Úgy értem, miért is emlékezne rá, elvégre csak egy jelentéktelen kis pillanat, semmi komoly. De, hát akkor én miért emlékszem, ha ő nem? Teljesen érthető, ő boldog. Miért ragaszkodna a ˝jobb˝ időkhöz, amikor most jobb élete van, mint abban a pillanatban volt? Én mindig megtartom a kis buta emlékeket, mert azok jobbak voltak, mint a jelenlegi helyzetem. Én a múltban ragadtam, míg ő már rég tovább lépett. Ez majdnem olyan, mintha a szomorúság megragadná a bokámat és nem engedné, hogy tovább lépjek. Miért nem tudok tovább lépni?
Minden elmúlik egyszer..Minden a végéhez ér egyszer,és nekünk sajnos tétlenül kell végig néznünk. Semmit sem tehetünk..kapálózhatunk,üvölthetünk,de hiába. Aminek jönnie kell,az jön,aminek mennie az megy..



Én nem ezt érdemeltem, de nekem Te voltál a tökéletes...

Az ember egyszer csak rádöbben, hogy vége, végleg. Nincs visszaút, érzi az ember. És ekkor jön el a pillanat, mikor felidézzük, hogy is kezdődött, majd rájövünk, hogy már jóval azelőtt, mint gondoltuk volna. Az emberben ekkor tudatosul, hogy minden csak egyszer történik meg és bármennyire szeretnénk, ugyanaz az érzés már soha nem lesz meg. Soha többé nem érezzük magunkat három méterrel a felhők felett...

Néha tudomásul kell venni, hogy nem vagyunk ugyanolyan fontosak másoknak, mint ők nekünk. Csak ígérgetik a: "majd jövök" meg a "majd találkozunk" meg "elmegyünk ide-oda" meg "majd kereslek" vagy egyáltalán "számítasz valamit". Mert ha valaki azt akarja, hogy jelen legyek az életében, az helyet csinál benne. Nem kellene megküzdenem a helyért. Ha olykor megbánt, nem indokot, kifogást keres a tettére, hanem bocsánatot. Talán jóhiszeműen vagy tudaton kívül, de még mindig elhiszek, akármilyen kifogást, magyarázkodást, de már tudom nem a szavak, hanem a tettek beszélnek.
Olyan pasit akarok, aki robban, ha azt hiszi, elveszíthet.

2013. május 11., szombat


Az emberek azt mondják, hogy addig nem jössz rá, hogy mid volt, amíg el nem veszíted. Az igazság az, hogy tudtad, hogy mid volt, de nem gondoltad, hogy elveszítheted.
Nem hiszem, hogy bármely más emberi tulajdonság fontosabb volna a siker szempontjából, mint a kitartás. A kitartás mindent legyőz, akár még a lehetetlent is.
A koldus az égben jár ma
Csak az én szívem az árva
Nálam a kulcs hol a zárja
Ne felejts el soha drága

Nem szükséges egyetértenünk mindenben, de módot kell találnunk arra, hogy úgy kezeljük a különbségeinket, hogy azok ne álljanak közénk.
Megértettem végre azt, hogy miért is kell az a bizonyos valaki - a pár. Az a valaki, akinek a lelkébe MINDENT lepakolhatsz anélkül, hogy bármit hozzáfűzne ahhoz, amit lát. Elfogad úgy, ahogy vagy, és támogat. Inspirál és motivál, felnéz rád, de férfi marad melletted. A tenyerén hordoz, és ragyog a szeme, amikor rád néz. Rá kell jönnöm, hogy erre van szükségem, és nem fogadok el mást. Nem akarok.
A lángok jönnek, fellobbannak, de van, hogy a fényük nem tart túl sokáig, vagy hirtelen kialszik. Vágyj valamire, ami tölt egy életen át. Valakire, akitől többnek érzed magad, hiszen a szerelem elmúlik, de a teljesség, amit a másik miatt érzel.. Az bizony örökre megmarad.
Engedd el az elvárásokat. Sodródj. Ne azért szeresd, hogy majd ő ugyanazt adja vissza. Lehet, hogy nem is lenne neked elég. Hagyd, hogy úgy szeressen, ahogyan neki jó. Hagyd, hogy végigjárja az utat a maga tempójában a szívedig. Ha akarja. Ha kell, le fogja venni az álarcokat, de csak akkor, ha nem akarod letépni róla. Egyébként meg csak adj: amennyit adsz, pontosan annyit kapsz vissza, az meg már megint más kérdés, hogy kitől. De egy biztos: csak attól, akitől a leginkább el és be tudod fogadni - akitől valójában szükséged van rá. 
Szánalmas ragaszkodás a szabadsághoz amerre csak látsz, kizárólag azért, mert nem tudják, hogy az igazi szabadság benned van, és lesz, aki ezt még magasabb szintre emeli majd azáltal, hogy stabilitást teremt az életedben.

2013. május 10., péntek

Carla Bruni - Quelqu'un m'a dit



Valaki azt mondta nekem..

Azt mondták nekem, hogy életünk nem ér sokat
Elillan, csak egy pillanat
Míg egy rózsa elhervad
Azt mondták, hogy a múló idő csak egy csaló
Fájdalmainkba öltözik, mintha ez lenne valós

De valaki azt mondta nekem, hogy..
Te még szeretsz engem
Valaki szólt nekem, hogy
Te még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?

Azt mondták, hogy a sors is csak rajtunk nevet
Mindent megígér, de semmit nem enged
A boldogság úgy tűnik, mintha a tenyerünkben volna
És egymás kezét fogva maradtunk mégis magunkra

De valaki azt mondta nekem, hogy..
Te még szeretsz engem
Valaki szólt nekem, hogy
Te még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?


...és megölelte a sünit.Végül is, az, hogy szeretünk valakit, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy a másiknak viszonoznia kell az érzéseinket. Az érzés csak egyszerűen ott van.

2013. május 9., csütörtök


Kelly Clarkson - My life would a suck without you

http://www.youtube.com/watch?v=cRM70Jw7F4M


Kitalálom: ez azt jelenti, sajnálod

Itt állsz az ajtóm előtt
Kitalálom: ez azt jelenti, hogy visszavonsz mindent, amit ezelőtt mondtál
Amennyire mindig mást akartál, csak engem nem
Azt mondtad, sose jössz vissza
De ismét itt vagy

Refrén:
Mert most már egymáshoz tartozunk, yeah
Örökké egyesülve itt valahogy, yeah
A tiéd egy darab belőlem, és őszintén
Az életem (az életem) szívás lenne (szívás lenne) nélküled

Talán ostoba voltam, hogy kiadtam az utad
Talán rosszul tettem, hogy felvettem a harcot
Tudom, hogy voltak ügyeim
De te is elég elcseszett vagy
Mindegy, rájöttem, hogy semmi vagyok nélküled
Ha valaki egyszer megkérdeznérésze vagy-e az életemnek, csak ránéznék, elmosolyodnék, és azt felelném: "Igen, a legjobb része
Bruno Mars - It will rain


Ha valaha elhagysz engem, bébi,
Haggy egy kis morfiumot az ajtóm előtt
Mert hosszú lesz a gyógyulás
Ha rá kell jönnöm, hogy amink volt,
Az már nem a miénk többé.

Semmilyen vallás nem menthet meg
Nem számít mennyi ideig imádkoztam
Szóval tartsd észben az áldozatokat amiket hozok
Amik mellettem fognak tartani
Amik megakadályoznak, hogy kilépj az ajtón.

Mert nem lesz több napsütés
Ha elveszítelek, bébi
Nem lesz többé tiszta az ég
Ha elveszítelek, bébi
Mint a felhők,
A szemeim is ugyanazt teszik majd, ha elmész
Mindennap esni fog, esni, esni

Nem tudom, hogy éppen hová mész,
Vagy, hogy haza mikor térsz,
De a kulcsok ott várnak a lábtörlő alatt,
Talán egyszer még szorosan magamhoz ölelhetlek majd.
Nem tudom, hogy éppen hová mész,
Csak végre vonszold haza magad!



Rád találnom nem volt nehéz,
De hogy velem maradj 
Én voltam túl kevés
És már nem az bánt, hogy nem vagy itt
Hanem az, hogy hiányzol
És nem az fáj, hogy szeretlek
Csak hogy minden hiába volt

Tudod nem az a gond 
Hogy hazudsz nekem 
De mért van úgy, mindig elhiszem
És nem az a baj hogy játszadozol
Hanem az hogy velem teszed
És hogy én így is szeretlek
Pedig te mindig ilyen leszel



Mondd, aki elmegy ugye hazatér?
Egyszer újra hazaér
És minden újra úgy lesz, mint a legelején?! 


2013. május 8., szerda

Legszebb vallomás..

http://www.youtube.com/watch?v=aogNG2_RPpI


Te vagy, aki kell, Rád vágyom, Csak Te vagy, aki kell, minden áron! Szorosan ölelj, hogy fájjon, úgy, mint senki más! Csak Te vagy az életem, halálom, kiért néha könnyezem belátom, de ez az, ami tán' a legszebb vallomás..


Soha ne ígérj többet, mint amennyit képes vagy teljesíteni, de mindig nyújts többet, mint amennyit ígértél.. !!

2013. május 7., kedd


Sosincs túl késő felismerni,hogy mi a fontos az életünkbe és harcolni érte..
Jó érzés hallani, hogy vigyázz magadra,de még jobb ezt hallani: Itt vagyok, hogy vigyázzak rád! 

Shontelle - Pefect Nightmare (Tökéletes rémálom)


Néha marakodunk,
s néha sírok is.
Miért nem tudok egyszerűen
búcsút inteni neki?
Néha úgy gondolom,hogy ezt kellene,
de néha viszont nem,
bár összeszedtem magam annyira,
hogy beismerjem,ez így nem jó.
Néha utálom,
néha szeretem,
néha bántom,
néha nem,
van,mikor csak arra várok,
hogy mikor változik meg.
De jól van,
inkább elrejtem a fájdalmam,
és soha nem akarom elhagyni.
Azt mondják,ki van mosva az agyam,
pedig csak szerelmes vagyok ebbe a férfiba.

Folyton azt mondom magamnak,hogy nem éri meg,
már tudom,hogy nem ezt érdemlem.
De ha fájdalmam miattad ered,akkor nem bánom,
ez az én tökéletes rémálmom,
hát mikor fogok már sikítva felébredni belőle?!
Soha!



Néha magamban tartom,
de néha rákiabálom,
néha még a táskáim is összepakolom,s az ajtó felé indulok.
néha úgy érzem,biztonságban vagyok,
de néha viszont igazán nem.
Néha azt ígérem,hogy kész vagyok elengedni őt,
de soha nem akarom elhagyni.
Azt mondják,ki van mosva az agyam,
pedig csak szerelmes vagyok ebbe a férfiba.


Nem, nem és nem.Soha nem leszek a játékszered
Az arcok közt kikre átfestenél, rég eltévedek.
Annak fogadj el, aki vagyok különben máris megyek,
És mire elhamvad a cigaretta vég, rég máshol leszek.
Életteret, hagyd, hogy én éljem az életemet
Inkább az éretlenek körém, mint az értetlenek
Nem várom el Tőled, hogy meglásd amit én képzelek,
Elég ha néhanap érezteted, hogy értékeled.
Adj helyet magad mellett, hogy én is odaférjek,
Mert félek, hogy bármit megadnál, csak azt nem, amit kérek
De tényleg, engem ne formálj át, ne költs át,
Tölts át, de ne olts át, csak, hogy ajtóstól berontsál.

2013. május 6., hétfő

Azt mondják egy percig tart, hogy észrevegyél valaki különlegeset, egy órát, hogy komolyan vedd, egy napot, hogy megszeresd és egy egész élet kell ahhoz, hogy elfelejtsd.
Tkyd - Fehér királynő (levél2)


Már hallottam rólad, azt mondják téged nekem szántak
És csak a távolból néztem eddig, ahogy veled bántak
Ami hiányzott az arcodról egy mosoly, amit én adtam,
mit kiirtottak belőlem azt visszaölöd szép lassan,
így lesz kerek nap mi tegnap nap csak fél hold
most már félig élő vagyok pedig tegnap még csak félholt
ez az út, amit csak ketten járunk kettőnknek van kövezve
én magam mellé rajzollak más maga mellé szögezne



megváltoztatnám a világot, de nem vagyok rá képes
tépj a szívemből egy virágot, hogy érezd milyen édes
Amíg alszol én csak nézlek, amíg nézel addig létezem
És a világ is vigyorog, mert tudta jól, hogy éhezem.
Tudod ez páratlan így veled lenni párban
És csak lassan szokom meg, hogy veled éjjel nappal nyár van
Nagy volt az ára, hogy soha ne tudjuk feledni
Hogy akik látták már a poklot csak ők tudnak szeretni
Én vérrel írnám fel a nevedet az égboltra,
Hogy mindenkiben maradjon meg mielőtt még szétfolyna
Egyszer, ha ráérsz meséld el, hogy milyen mellettem
Hazudd, hogy kurva jó és hazudd azt, hogy kellettem
Nagy súlyt cipeltem aztán hirtelen elejtettem,
Hogy így is lehet élni, hidd el nem is sejtettem
Tűz a tűzhöz, víz a vízhez te meg énhozzám,
Ha megtehetném még az álmodat is én hoznám
Amit tőlem kapsz, azt tiszta mint az oxigén
Százezer szép szó, egy sem csúszik el egy rossz igén
Érezni, amit kell és úgy ahogyan illik
Én egy ajtó voltam eddig, de már látom, ahogy nyílik
Én a túloldalról jöttem, te a túloldalon vártál
Te meg én a világ ellen, mától minden óra átáll



Ha a szemed mögé látnék ott is önmagamat látnám
És te rájönnél, hogy az élet egy élmény és nem látvány
És ha kinyújtod a kezed én egy szívet rejtek el benne
Hogy érezd megszakadni, mielőtt valaki elvenne
A levél, amit írok neked olcsó papír tinta
Ez az élet csak egy fehér lap, de te voltál a minta
Szavak nélkül tudtál mindent mielőtt még egyet szóltam
Én egy pocsolyának születtem, de Veled tenger voltam


Amit te láttál, azt még nem mutattam senkinek
Ha nem láthatlak többé a lelkem semmi nem menti meg
Melletted ébredni, az olyan mint megszületni
Ha két test összeolvad, azt már nem lehet megszüntetni
A tűz itt bennem hatalmas de mégsem éget
Én nem megkapni akarlak, hanem megszenvedni érted
Azt teszem mindennap ezt te tudod a legjobban
Ha engem őrzöl akkor szívedben a legjobb van
Egyszer majd mindenki mást lemosunk a testünkről
És a másik szívében a másik nevét festjük föl


Miley Cyrus - Stay

Nos, jó hallani a hangod
Remélem jól vagy
És ha valaha szeretnéd tudni
Ma este magányos vagyok itt
Elvesztem ebben a pillanatban
Az idő elillan
Ha csak egy kívánságom lehetett volna
Az lett volna, hogy mellettem legyél

Oooohh hiányzol
Oooohh szükségem van rád

És jobban szeretlek mint ezelőtt
És ha ma nem látom az arcod
Semmi sem változott, senki nem tudja átvenni a helyed
Minden nap nehezebb lesz
Mondd, hogy jobban szeretsz, mint ezelőtt
És sajnálom, hogy így van
De hazamegyek, haza fogok menni
És ha megkérsz maradok, maradok

Nos, megpróbáltam nélküled élni
Könnyek hullanak a szememből
Egyedül vagyok és üresnek érzem magam
Isten, összetörtem belül

maradj velem, segíts nekem
vigyél haza, fogd a kezem
szeress nagyon, fáradt vagyok és nehéz a szívem
vigasztalj meg, ha nem is hiszed,
hogy szebb lesz a holnap, mondd, hogy lehet
mondd, hogy lehet, ha nem is tudod, hogy hiszek neked

Emeli Sandé – Ahogy én szeretek
Nem vehetem meg a szerelmed, meg se akarom próbálni.
Néha az igazság nem tesz boldoggá, szóval nem fogok hazudni.
De sose kérdőjelezd meg, hogy a szívem csak érted dobog, csak érted dobog.
Tudom messze vagyok a tökéletestől, nem úgy mint te
Nem tudom valóra váltani a kívánságaid, nem ígérhetem neked a csillagokat.
De sose kérdőjelezd meg, hogy a szívem csak érted dobog, csak érted dobog.
Mert mikor már feladtad.
Amikor mindegy mit csinálsz nem elég jó
Mikor sose hitted, hogy ilyen nehéz is lehet valaha,
Akkor érzel úgy, ahogy én szeretek.
Mikor kikiáltasz.
Amikor elesel és nem tudsz felállni, olyan nehéz vagy a földön
Amikor a barátaid akikről azt hitted veled vannak mégsem tartanak ki.
Akkor érzel úgy, ahogy én szeretek.

Pink – Try (Próbáld meg)
Tűnődtél már azon, vajon mit csinál?
Hogy válhatott minden hazugsággá?
Néha úgy érzem, jobb, ha nem kérdezem miért.
Ahol van vágy,
Ott lesz láng,
Ahol van láng,
Valakinek meg kell égnie,
De csak azért, mert éget,
Nem jelenti azt, hogy bele fogsz halni,
Fel kell állnod, és megpróbálnod, megpróbálnod, megpróbálnod.
Vicces, hogy a szív milyen nagyot tévedhet,
Több mint egyszer-kétszer,
Miért esünk szerelembe ilyen könnyen,
Mikor tudjuk, hogy nem helyes?
Calvin Harris ft. Ellie Goulding – I Need Your Love (Kell, hogy szeress)

Kell, hogy szeress
Kell, hogy velem legyél
Mikor minden rosszra fordul
Te mindent jóvá teszel
Olyan boldog vagyok
Feléledek
Veled kell lennem ma este, szabadon
Kell, hogy szeress

Mindig veszek egy mély levegőt mikor elsétálok az ajtód előtt
Tudom, hogy ott vagy, de többé nem láthatlak
És ezért vagy a sötétben
Elidegenedtem mióta szétváltunk
Kiestem a képből
A szemeim megtelnek félelemmel
Mondd, ugyanezt érzed?
Ölelj meg újra

Most álmodom, megtalállak-e valaha?
Körbe körbe sétálok, de sose találom ki
Mit jelentek neked, hová tartozom
Próbálok küzdeni de nem vagyok elég erős
És oly elveszett vagyok
A szemeim megtelnek félelemmel
Mondd, ugyanezt érzed?
Ölelj meg újra

Calvin Harris ft. Florence Welch – Sweet Nothing (Édes semmiség)
Elvetted a szívem, és egészben lenyelted,
És elrohantál, a szerelmem minden szavával,
És minden suttogás, ez a legrosszabb, kiürült egyetlen egy szóval,
Már csak űr van bennem.
Szóval inkább majd valami ismeretlen dologra bízom magam,
Édes semmiségben élek,
De próbálok remélni, anélkül, hogy ragaszkodnék,
Édes semmiségben élek,
És nehéz fejlődni,
És nehéz szeretni,
Mikor csak édes semmiséget kapok tőled,
Nem könnyű számomra, hogy elengedjem,
Mert,
Lenyelek minden egyes szót,
És minden suttogás, minden sóhaj,
Kieszi a szívemet,
És már csak űr van bennem.
A szív szeret, az ész tudja, nem lehet, így ketten örök ellenfelek. Az ész már lemond, a szív még remél, hiába az okos, az érző szív ezerszer többet ér.
Nem tudom mi lesz a vége, nem tudom megjósolni, ne haragudj. (...) Azt viszont megígérhetem, hogy soha nem adom fel. Mert ha tudjuk, hogy ő kell, nem adhatjuk fel. 
Minden pillanat, ami az életben már elmúlt… Próbálunk visszamenni értük, és újra átélni. Minden, amit akarunk, hogy legyünk, Soha nem leszünk.


Kellenek a veszekedések. Ilyenkor
belegondolok, milyen rossz lenne téged

elveszíteni. Ilyenkor érzem a legeslegjobban,
hogy kellesz, mert nélküled nem tudok élni!