BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012. január 29., vasárnap

Ezt az utat hagytad nekem.
Nem színlelek.
Nincs szerelem, nincs dicsőség, nincs remény,
Nincs boldog befejezés.

Ezt az utat szeretjük.
És úgy volt, hogy örökké,
Mint a maradék életünk.
De már nem egymással többé.

Felébredek és rájövök mindenre:
Áldozat nélkül nincs szerelem.
Csak találgatok. De ha bármi történne, akkor
Egy kevés mennyországot, de egy kis poklot is akarok.

Ez a legnehezebb történet, amit mondtam valaha,
Hogy nincs szerelem, dicsőség, vagy remény.
A boldog befejezés örökre odavan.
Úgy érzem magam, mint, akit a vég már elért.
És minden nappal pusztulok.

A sivatagi szél már régen befedte lábunk nyomát a homokban. De én létem minden pillanatában emlékezni fogok mindenre, ami velünk történt, továbbra is ott fogsz járni álmaimban és a való életemben. Köszönöm, hogy az utamba kerültél...

Ha úgy tennék, mintha semmi sem ment volna tönkre, tudnék aludni.
Tudnék aludni a tudattal, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk...

2012. január 27., péntek

Rohanok azután ami talán nem lesz az enyém soha...

2012. január 24., kedd

Soha nem szabad feladni a jobb holnappal kapcsolatos álmokat.

2012. január 16., hétfő

Két választási lehetőséged van,
hogy merre haladhatsz tovább.
Ugye nem akarod örökre elrontani az életed?
Szóval ne tétovázz!

2012. január 15., vasárnap

Egy összetört lélek, egy meggyötört szív...

2012. január 14., szombat

Az ember azt hiszi, hogy nagyon okosan elrendezte a sorsot. De a sorsot
nem lehet elrendezni. Egyszerre csak jön valami, hirtelen, egy nap,
amikor nem is várod, és fölborul minden. Vége. Vége. A sorsot nem lehet
elrendezni. A sors rendezi el az embert!!

2012. január 10., kedd

Mindenki másba menekül, ha bánat éri. Van, aki iszik, van, aki drogozik, van, aki zenét hallgat, ül, és némán néz. Én a rajzot választottam, de ha nem próbáltad, nem tudhatod, milyen nehéz egy halvány vonalat megtalálni könnyes szemekkel.

2012. január 8., vasárnap

"Haladni akarsz az életedben, de sokszor egyik lábad a féken van. Ahhoz, hogy szabad lehess, meg kell tanulnod elengedni. Elengedni a sérüléseket. Elengedni a félelmet. Nem táplálni tovább a régi fájdalmakat. Az az energia, amivel a múltadba kapaszkodsz, visszatart az új élettől. Mi az, amit ma elengednél?"

2012. január 7., szombat

És ha elveszíted önmagadat, két választásod marad: vagy visszatalálsz ahhoz, aki voltál, vagy örökre elveszíted. Mert néha kívülről kell nézned önmagad, hogy eszedbe jusson, milyen akartál lenni, és hogy ehhez képest milyen ember lett belőled.

2012. január 5., csütörtök

Nem baj, ha néha félsz
Vagy mástól is segítséget remélsz
De tönkremész
Ha mindig félve élsz.

Annyi mindent veszthetsz még el
Ha a bentlakó félelmekkel
Nem tudsz mit kezdeni
Hát kezdd el őket leküzdeni!

2012. január 4., szerda

Van aki lenéz, van, aki utál, de nem is akarok megfelelni már.
Az én világomba csak az fér bele, aki mellettem áll.
Aki elfordul, menjen, nekem nem kell, úgyis kerek a világ, ha nem mindenki kedvel...:)

Tudomásul kell vennünk, hogy a szerelem sem mentes a veszélytől, hogy azok, akik szeretik egymást, életre, halálra felelősek egymásért.

2012. január 2., hétfő

Ha már nincs egyetlen okod sem maradni, akkor az egy jó indok arra, hogy továbblépj.
Azok, akik azt mondják, hogy Disneyland a legjobb hely a világon, még nem voltak a karjaid között.♥(:

2012. január 1., vasárnap