BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. június 30., csütörtök


Vannak pillanatok, amikor minden a feje tetejére áll, a dolgok irányítását elveszted, és úgy érzed, minden kicsúszik a kezedből...




2011. június 29., szerda

All of the moments that already passed
We'll try to go back and make them last
All of the things we want each other to be
We never will be

Minden pillanat, ami az életben már elmúlt…
Próbálunk visszamenni értük, és újra átélni.
Minden, amit akarunk, hogy legyünk,
Soha nem leszünk.

2011. június 27., hétfő

You must be blind if you can't see
You'll miss me til the day you die
Vaknak kell lenned, ha nem látod
Hiányolni fogsz halálod napjáig

I,I, I'll get by
I,I, I'll survive
When the world's crashing down
When I fall and hit the ground
I will turn myself around
Don't you try to stop me
I,I, I won't cry

Tovább élek
Tulélem
Amikor a világ ősszeomlik
Amikor zuhanok és földre esek
Megfordulok
Nem probálsz megállitani?
Nem fogok sírni
If I show you
Get to know you
If I hold you just for today
I’m not gonna wanna let go
I’m not gonna wanna go home
Tell me you feel the same

Ha megmutathatnám
Megismerhetnélek
Ha csak egy napig is megtarthatnálak
Nem akarnálak elengedni
Nem akarnék hazamenni
Mond, hogy ugyanígy érzel

2011. június 25., szombat

A legegyszerűbb válasz minden kérdésre egy mosoly. Utána már döntsék el ők, hogy mit akarunk vele mondani ... :)
I still can't stand to hear your name

2011. június 24., péntek

"Nem tudom pontosan megfogalmazni, voltaképpen mit is értek azon, hogy két ember összeillik. Talán azt, hogy ha együtt vannak, megszűnik a magány. Minden emberi szenvedések legnagyobbika, a magányosság akkor a leggyötrelmesebb, ha emberek között, még inkább, ha társunk mellett érezzük. De ha ráakadunk arra az emberre, aki mellett szünetel a magányosság érzete, annál álljunk meg! Mert az az igazi!"
Cause inside I realize that Im the one confused...

“I want to be remembered as the girl who always smiles even when her heart is broken, and the one that could always brighten up your day even if she couldn't brighten her own.”

2011. június 23., csütörtök


Just a dream...



Rengeteg út van és rengeteg zsákutca. Rengeteg lehetőség és rengeteg rossz döntés. Megyünk az úton, ami adatott, és néha megesik, hogy az ember lánya egyszerűen eltéved, mert rossz sarkon fordul be. Nem érdemes azon rágódni, mi lett volna ha... Meg kell keresni a helyes utat, és tovább kell menni. Mindannyian a saját utunkat járjuk. És mi a cél? Hogy megvalósítsuk önmagunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=6NiXSLRalO8 imádooom *-*

2011. június 22., szerda

‎"Nőből vagyok...így hajlamos vagyok eltúlozni dolgokat, vagy éppen alábecsülni
őket.. Szinte mindent túlreagálok, a bolhából is elefántot csinálok..hisztizek a semmiért, álomvilágban élek.. De amikor azt mondom: SZERETLEK .. az sosem hazugság..." :)

2011. június 21., kedd

And I don't know what to do
'Cause I'll never be with you.

2011. június 18., szombat

Alyssa Bernal *-*
LP ~ Somewhere I belong

(when this began)
I had nothing to say
And I get lost in the nothingness inside of me
(I was confused)
And I let it all out to find
That I’m not the only person with these things in mind
(inside of me)
But all that they can see the words revealed
Is the only real thing that I’ve got left to feel
(nothing to lose)
Just stuck, hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own


I wanna heal, I wanna feel what I thought was never real
I wanna let go of the pain I’ve felt so long
(erase all the pain till it’s gone)
I wanna heal, I wanna feel like I’m close to something real
I wanna find something I’ve wanted all along
Somewhere I belong

And I’ve got nothing to say
I can’t believe I didn’t fall right down on my face
(I was confused)
Looking everywhere only to find
That it’s not the way I had imagined it all in my mind
(so what am I)
What do I have but negativity
’cause I can’t justify the way, everyone is looking at me
(nothing to lose)
Nothing to gain, hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own


I will never know myself until I do this on my own
And I will never feel anything else until my wounds are healed
I will never be anything till I break away from me
I will break away, I’ll find myself today


I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
Somewhere I belong

***
LP ~ Egy hely, ahová tartozom

(Kezdetben) Nem volt mit mondanom Elvesztem a bennem lévő ürességben (összezavarodtam) Mindent elengedtem hogy felfedezzem, nem én vagyok az egyetlen ezekkel a dolgokkal a tudatom mélyén (legbelül) de ők csak a felmerült szavakról tudnak Az egyetlen dolog amit maradt hogy érezzek, (nincs mit veszteni) az elakadtság,üresség és egyedüllét és ez az én hibám, csakis az én hibám Gyógyulni akarok, érezni amiben eddig nem hittem Szabadulni az eddig fogva tartó fájdalomtól (törölni mindaddig amíg el nem tűnik) gyógyulni, érezni valami igazi közelségét Megtalálni ami eddig kellett nekem Egy hely ahová tartozom Még mindig nem tudok mit szólni Nem hiszem hogy a jó arcommal estem a földre (összezavarodtam) Mindenfelé forgolódok, csak hogy tudjam ez nem az amit én gondoltam (Ki vagyok én?) Mim van a negativításon kívűl? Hisz nem tudom feloldozni az utam, mindenki engem figyel (nincs mit veszteni) Nincs mit megszerezni, üresség, egyedüllét És ez az én hibám, csakis az én hibám Nem ismerem addig önmagam, míg meg nem oldom, Semmi mást nem fogok érezni,míg a sebeim be nem gyógyulnak Nem leszek senki, amíg meg nem változok Sikerülni fog, és ma végre magamra találok


Szomorú a szívem, mert tudom, most nem lehetsz az enyém, összekavart életünk elindult egy rossz irány felé.
Mikor nem vagy velem, könny csordul le arcomon, meg kell próbálnom, de felejteni nehéz - tudom.Mikor veled lehetek, szikrázik szívem, mert szeretlek, de e szeretet nem szerelem, ezért nem engedhetem, hogy szenvedj.El kell, hogy felejtselek s te is engem, mert ha ezt most folytatnánk, az nem lenne jó egyikkőnknek sem.Nem akarom, hogy fájjon, de ez nem lehet másképp, engedj el lágyan, s ígymegmaradsz nekem, mint egy álomkép.Veled leszek álmomban, s erre az lesz a fájó bizonyíték, hogy reggel majd a párnámon ott csillog egy könnycsepp, mely az enyém.
belefáradtam...elég volt...

2011. június 16., csütörtök

"Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal. A magány ugyanis az, amikor az ember nincs kibékülve azzal, amit a tükörben lát. Az a magányos ember, aki valamiért képtelen kilépni a saját falai közül. De nem mindenféleképpen marad magányos az az ember, aki falakat, rosszabb esetben várakat épít maga köré, mert jön egy szerencsés ember, aki lerombolja azokat. Az viszont örökké magányos lesz, aki úgy érzi."

2011. június 14., kedd

I am just a small girl in a big world trying to find someone to love...

A boldogságot a boldogtalanságtól vékony fal választja el, amit lerombolni könnyű, újjáépíteni nehéz.

2011. június 13., hétfő

„Az viszont örökké magányos lesz, aki úgy érzi, nem érdemli meg, hogy szeressék.”
Nekem jobb ha nem akarok semmit, mert úgyse fog megtörténni. Nem számít.. Sok mindent akarok, de nem kaphatom meg. Sokszor azon kapom magam, hogy olyat akarok ami nem lehet az enyém.

Met you by surprise
I didn't realize That my life would change forever Saw you standing there I didn't know I'd care There was something special in the air

Dreams are my reality
The only kind of real fantasy Illusions are a common thing I try to live in dreams It seems as if it's meant to be

Dreams are my reality
A different kind of reality I dream of loving in the night And loving seems alright Although it's only fantasy

If you do exist
Honey don't resist Show me a new way of loving Tell me that it's true Show me what to do I feel something special about you

Met you by surprise
I didn't realize That my life would change forever Tell me that it's true Feelings that are new I feel something special about you


Soha nem késő kimondani, hogy Szeretlek. Soha nincs késő bocsánatot kérni, ha úgy érzed: van miért. És hogy ne kövessük el ugyanazt a hibát? Úgyis a szív diktál.

2011. június 12., vasárnap

LP ~ Faint

I am a little bit of loneliness, a little bit of disregard
Handful of complaints, but I can help the fact, that everybody can see these scarsWhat I want you to want, what I want you to feelBut it’s like no matter what I do, I can’t convince you, to just believe this is realSo I let go, watching you, turn your back like you always doFace away and pretend that I’m notBut I’ll be here ’cause you want what I’ve got

I can’t feel the way I did before
Don’t turn your back on meI won’t be ignoredTime won’t heal this damage anymoreDon’t turn your back on meI won’t be ignored

I am a little bit insecure, a little unconfident
’cause you don’t understand, I do what I can, but sometimes I don’t make senseI say what you never wanna say, but I’ve never had a doubtIt’s like no matter what I do, I can’t convince you, for once just to hear me outSo I let go, watching you, turn your back like you always doFace away and pretend that I’m notBut I’ll be here ’cause you want what I’ve got

I can’t feel the way I did before
Don’t turn your back on meI won’t be ignoredTime won’t heal this damage anymoreDon’t turn your back on meI won’t be ignoredNowHear me out nowYou’re gonna listen to me, like it or notRight nowHear me out nowYou’re gonna listen to me, like it or notRight nowI can’t feel the way I did beforeDon’t turn your back on meI won’t be ignoredI can’t feel the way I did beforeDon’t turn your back on meI won’t be ignoredTime won’t heal this damage anymoreDon’t turn your back on meI won’t be ignoredI can’t feelI won’t be ignoredTime won’t healDon’t turn your back on meI won’t be ignored

~
Erőtlen

Egy kissé magányos vagyok egy kissé elhanyagolt egy maroknyi panasz de nem tehetek az ellen, hogy mindenki látja ezeket a sebeket. Az vagyok amit én akarok hogy akarj amit én akarok hogy érezz de úgy tűnik mindegy mit teszek nem győzhetlek meg arról, hogy elhidd, ez valódi. Úgyhogy hagyom és nézem, ahogy hátat fordítassz nekem, ahogy mindig is tetted. Elfordulok és tettetem hogy nem, de én itt leszek mert csak te vagy nekem. REFRÉN: Nem tudok úgy érezni, ahogy azelőtt ne fordíts nekem hátat, engem nem fogsz semmibe venni. Az idő nem fogja begyógyítani ezt a sérülést már ne fordíts nekem hátat engem nem fogsz semmibe venni Egy kissé gyenge vagyok egy kissé bizonytalan mert nem érted meg hogy megteszem amit tudok de néha nem jön össze. Az vagyok amit soha nem akarsz kimondani de én sosem kételkedtem benne. Úgy tűnik mindegy mit teszek nem győzhetlek meg hogy csak egyszer hallgass meg. Úgyhogy hagyom és nézem, ahogy hátatfordítassz nekem, ahogy mindig is tetted. Elfordulok és tettetem hogy nem, de én itt leszek mert csak te vagy nekem. REFRÉN: Nem tudok úgy érezni, ahogy azelőtt ne fordíts nekem hátat, engem nem fogsz semmibe venni. Az idő nem fogja meggyógyítani ezt a sérülést, ne fordíts nekem hátat engem nem fogsz semmibe venni. neeeeeem most hallgass meg figyelni fogsz rám akarod vagy sem most rögtön!!!!
Érzem, érzem velem a világ fordul éppen,
Ezt régen, régen várom már.Színház az élet,a felvonás még nem ér véget,Maradj még,maradj még ezt látnod kell!

Lelkem egy része most a múlté már,
Itt hagynám, Itt hagynám!Szállj velem, a gép most csak ránk vár,Egy életen át, Egy életen át!

Fenn a csúcson s lenn a völgyben is,
Jártam már Jártam!Próbáltam arccal mindig a boldogság felé!Belevágnék a nagy kalandba isBátran, Bátran!Amíg a függöny le nem hull elém!

Rám talált a szerencse, nem lehet véletelen,
Azt hittem, úgy hittem, csodák nincsenek.Fordult a kocka, ami a változást elhozta,S az álmok, a vágyak valóra válnak hirtelen!


2011. június 8., szerda

Nem bírom tovább, de várják tőlem a legjobbat.
Bohóc vagyok,könnyem mossa sminkemet,
Kinek súlya kezén, mégis könnyen integet,
Szomorú az arca, de te boldognak láthatod,
Talán nincs is, ami elűzi a bánatod.
Azt hittem megtettem mindent,
mégsem érzem az élet örömeit itt bent a szívben!
Mit minden nap fájlalok,
tudod csak kérned kell és megkapod.

2011. június 6., hétfő

Tudod... Utállak. Utállak, mert elfelejtettél. És tudod... Sohasem fogok megbocsátani. Nem bocsátom meg, hogy hiányoztál.

2011. június 4., szombat

Idővel talán múlik az érzés..de nem is...nem az érzés múlik, mindössze kevesebbet gondolok majd rá, kevésbé vágyódom utána, de mindig fájni fog, ha eszembe jut. :( Ez egy "érzelmi csalódás"...csak úgy tűnik, mintha az érzés múlna..valójában csak próbálok életben maradni Nélküle.

Vagy örökre tűnj el az életemből és az emlékeimből, vagy sürgősen gyere vissza...

2011. június 3., péntek

♥Dj Szatmári feat Jucus ~ Túl vagyok rajtad♥

Mint hajótörött, úgy sodródom a lélek tengerében.
Egy álarc mögött, rejtem el a könnyem a világ elől.
Kárhozott vád, veled bűnbe estem 100szor.
De mától a múlt ami nem érdekel, viszlát édes,
Gyorsan felejts most el!
Hiába szakad a szív,
Fel sohasem hív, mondd minek is várok rád,
de ma elengedem,többé nem keresem.
Veled magam baby jól megégetem!

Túl vagyok régen már rajtad, ha kell
majd én ezt hazudom magamnak.
Ezt akarom hogy tudd,már csak nevetek rajtad.
Nem ejthet a vágy soha sebet rajtam.
Hangodnak dallamát, parfümje illatát,
minek érzem pedig tudom,hogy már rég nincs tovább?!
Borul a kártyavár,rám már egy másik vár.
A bőröndöd a küszöbön áll..

Üres ígéretek, olyan rövid volt a most és mindörökké,
Csak színészkedett, a komédiát eljátssza, hogyha kell..
Ha a szemembe néz, lelkem zongoráján játszik,
de mától a múlt ami nem érdekel, viszlát édes,
tőlem menekülj el!
Hiába szakad a szív,
De sohasem hív, mondd minek is várok rád?!
De ma elengedem,többé nem keresem.
Veled magam baby jól megégetem!

2011. június 2., csütörtök

Zárva az ajtó és csendes kint az éj,
még mindig várok rá, hogy újra itt legyél.
Telnek az órák, és arra ébredek,
a remény eltűnt végleg, s én elveszítelek.
Azt mondtad érzed, hogy összetartozunk,
s ez volt a sorsunk. Most mégis kérdezem:
Mit ér neked a szívem, ha így dobod csak el?
Mit ér a holnap, ha várlak, de régen más ölel?
Mit ér neked, mit adtam, s hogy álmom végre teljesült veled?
A legszebb éjszakám mit ért neked?
A harcba elszántan kell menni, Az életet szenvedélyesen kell átölelni, Emelt fővel veszteni és merészen győzni, Mert a világ a bátraké és az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon.

2011. június 1., szerda

Nem tudhatod előre, melyik lesz életed legfontosabb napja. Amiről azt hiszed, hogy fontos lesz, az úgysem úgy fog alakulni, mint ahogyan elképzelted. Ez egy lesz az átlagos napok közül, ugyanúgy kezdődik majd mint a többi.. a különleges napokat mindig a végük teszi fontossá. A napot, mikor elkötelezed magad valami vagy valaki mellett; a napot, mikor megismered a nagy Őt; a napot, mikor a barátaiddal gondtalanul nevettek.. ezek a legfontosabb napok, azok a sokat emlegetett, de kevésszer megélt tökéletes napok