BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. december 30., péntek

"Az idő csalóka. Az egyik nap még álmodozol, a másik nap meg valóra válik az álom."

2011. december 27., kedd

Mitől vagy erős?? Attól, hogy túléltél egy szakítást? Vagy, hogy elhagyott egy barátod és túltetted magad rajta? Esetleg hazudott valaki 1-2x?? Ettől??!
Őszintén.. Mikor érezted úgy, hogy nincs senkid..? És tényleg így volt? Vagy csak ellökted magad mellől az embereket 1-2 napig/hétig? Mikor veted észre azt, hogy senki nem áll veled szóba? Mikor választottak utoljára egy 'csapatba' utolsónak? Mikor tettek úgy mintha ott se lennél? Mikor vertek meg és hagytak a földön magadra? Mikor nézték végig a 'legjobb' barátaid ezt?? Mikor mentél haza zokogva tépetten, fájó testrészekkel..? Mikor érezted úgy, hogy a szíved kiszakad a helyéről?? Mikor volt az, hogy felkeltetted anyukádat 14 évesen, hogy maradjon melletted míg el nem alszol???
Érezted már a halál közelségét? Érezted a kín, gyötrelem és a bánat leheletét a tarkódon? Átölelt már a magány? Szakadt már ki a helyéről a szíved?
Elhagyott.. szeretted... túltetted magad rajta... De mikor csaltak meg? Mikor néztél utoljára úgy egy másik ember szemébe, hogy tudtad mind a ketten bolondultok egymásért, de a makacsságotok nem engedi, hogy egymásé legyetek? Mikor érezted úgy, hogy te senki életében nem játszol első helyen szerepet? Mikor mosolyogtál utoljára mikor a kín majd szét szedett? Mikor érezted, hogy belül darabokra tép..? Mikor sírtál utoljára úgy, hogy nem érdekelt ki látja könnyeid? Mikor raktad utoljára félre a saját gondod azért, hogy egy barátodat felvidítsad? Hányszor kérdezték meg, hogy 'mi baj' és te felelted rá, hogy 'semmi:)' úgy, hogy tényleg volt valami problémád csak nem akartad, hogy miattad legyen valaki szomorú?? Hányszor mondták a szemedbe, hogy te túl kevés vagy ahhoz, hogy megvalósítsad az álmaidat?? Mikor helyezted mások érdekét a sajátod elé? Mikor mondat azt fájó szívvel, könnyes arccal, hogy 'Jobb lenne neked nélkülem?' Hányszor mondták azt neked, hogy nem tudják mit éreznek.. Hányszor mondta az akit szeretsz, hogy inkább hanyagoljuk?? Hányszor érezted, hogy elveszted Őt?? Hányszor készültél fel a végre? Hányszor érezted úgy jól és önzetlenül boldognak magad, hogy egy csepp alkohol se ment le a torkodon? Hányszor álltál meg az utcán megnézni milyen gyönyörű az égbolt? Hányszor szagoltál a levegőbe úgy, hogy a frissen vágott fű és a virágok illatát érezve boldog lettél?
Hányszor tetted félre azt amit igazán szeretsz azért, mert Ő nem szerette volna?
Hányszor??? Őszintén... Azt mondod erős vagy?? Azt?? Tényleg?? Miért? Mert túléltél pár dolgot... Gondolj bele.. van aki az életéért küzd ebben a pillanatban.. Van aki most néz szembe a halállal.. Van aki épp fájó szívvel mond búcsút élete szerelmének, hogy annak a bizonyos embernek jobb legyen... Van aki egy szerette mellett ül éppen, kezét szorítva annyit súg halkan: "Ne menj még el kérlek.. Maradj velem!'' És igen most ebben a pillanatban az EKG ezt mutatja: ___________________________
Ne feledd.. mindig lehet rosszabb.. Van akinek fele annyi dolga nincs meg mint neked.. és lehet 100x jobban megérdemelné mint te... Ne szaladj el a világ apró dolgai felett... Hisz akármilyen undorító ez a hely.. vannak benne szép dolgok..csak meg kell látni őket... Ne állítsad azt, hogy te erősebb vagy lelkileg, mint mások mikor te azt se tudod mi az, hogy igazán szenvedni...

2011. december 23., péntek

Nekem nem kell többé nem kell más, hogyha így nézel rám,
Másnak láthatatlan voltam, mégis látsz!

2011. december 15., csütörtök



Olyasmi volt ez is, amilyen az eddigi egész életem - sosem voltam elég erős ahhoz, hogy megküzdjek a rajtam kívülálló dolgokkal, hogy megtámadjam vagy lehagyjam ellenségeimet. Hogy elkerüljem a fájdalmat. Mindig emberi voltam és gyenge, s az egyetlen dolog, amire képes voltam. az a kitartás. Az állhatatosság. A túlélés. Mostanáig ez elég volt. Ma is elegendőnek kell lennie. Kibírom, amíg a segítség meg nem érkezik.

2011. december 2., péntek

2011. november 26., szombat

Furcsa érzés, ha van valaki, aki mindig megnevettet, aki mindennap hiányzik, akiért feladnád a saját céljaid, akivel szemben sosem vagy önző és tudod, hogy mindig melletted áll. Ha van valaki, akivel megosztod az összes titkodat, és akármennyire is megbánt, sosem tudsz haragudni rá. Mindenről csak ő jut eszedbe és rengeteg emlék köt össze vele. Furcsa érzés tudni, hogy semmi sem tart örökké, és ...hogy mint mindennek, ennek is vége lesz majd. Ahogy telnek a napok, egyre jobban félsz, hogy egyszer ez is véget ér. És tudod azt, hogy rá örökké emlékezni fogsz és életed végéig a lelkedben él majd a rengeteg emlék. akkor is, ha már eltűnnek a közös álmok tudod, hogy őt már örökre a szívedbe zártad és örökre az életed része marad. Mégis fáj arra gondolni, hogy véget ér majd, hisz a szíved egy része már az övé. Úgyhogy használj ki minden időt, amíg vele lehetsz!

2011. november 19., szombat

Sosem ismertem olyat, aki megtudta változtatni a kedvemet egyetlen szavával. Sosem ismertem olyat, aki nélkül nem tudok élni. Sosem ismertem olyat, aki elalvás előtt is eszembe volt és reggel Rá gondoltam először. Sosem ismertem olyat, akiért mindent megtennék és, akiért az életemet is odaadnám. Sosem ismertem olyat, akibe ilyen szerelmes tudtam volna lenni, amíg Rád nem találtam!

2011. november 18., péntek

Szerelem az, amikor csendes nyugalommal csak átöleled és tudod, az életed is rábíznád. Mikor biztonságban érzed magad, és akármilyen baj ért, akármilyen zaklatott vagy mellette megnyugszol. Ahogy némán a szemedbe néz, és csak megszorítja a kezed... Mikor olyan titkaid is elmondod neki, amiket még te sem tudtál azelőtt magadról. És ha reggel kinyitod a szemed, ott fekszik melletted, gyűrötten, kócosan, mégis boldog vagy. (:

2011. november 17., csütörtök

Az egyik legnagyobb boldogság, ha tudjuk, hogy szeretnek olyannak, amilyenek vagyunk, vagy még inkább szeretnek annak ellenére, amilyenek vagyunk..!

2011. november 16., szerda

Néha azt hisszük, hogy majd jön valaki, valamikor, aki magával hoz egy másik világot. Aztán idővel rájövünk, hogy Ő is ezen a Földön él - és épp ez a lényeg! Hogy eljön valaki, aki ugyanitt él, és mégis elhoz magával egy másik világot - a közös, külön kis világunkat. Emiatt az egy ember miatt látjuk máshogy a dolgokat, miatta éljük meg másképp a mindennapokat.:)

2011. november 12., szombat

A csók aktusa mindig ugyan az,mégis minden csóknak megvan a maga sajátos jelentése.Kifejezheti egy férj soha nem szűnő rajongását,vagy egy feleség mélységes megbánását.Jelképezheti egy anya növekvő aggodalmát,vagy egy szerető lángoló szenvedélyét.De akármit is jelentsen,minden csók egy alapvető emberi szükségletet tükröz:a másik emberhez való kötődés igényét.Ez a vágy olyan elemi erejű,hogy mindig megdöbbenünk mikor egyesek mégsem értik meg.

2011. november 9., szerda

Mese egy lányról, aki álmodta az életet...
Mese egy lányról, aki ablakvilágba zárta magát, onnan szórva szét üzeneteit a világba, remélve, hogy meghallja valaki. A fülek pedig megnyíltak...
Egy lányról, aki álarc mögé bújva élt, aki közben talált magában sok szépet, fényt, örömöt, és persze sötétséget, bánatot, magányt is...
Egy lányról, akinek a valósága csak egy másik világban létezhetett, akit kizárt a világ, hogy aztán végtelenül befogadja...
Egy lányról, aki naponta járta meg a poklot és a mennyországot. Valakiről, aki írva kezdett élni,betűkből alkotta meg önmagát, álmait, vágyait...
Egy lányról, aki félig már más ember lett, akinek sorai kinőtték önmagukat...
Egy lányról, aki élni akarja az álmait, de a valóság nem hagyja...
Mese egy lányról, aki nem tud már írni, mióta két ember harcol benne, mert a világ kitágult és összeszűkült egyszerre, és nincs miről álmodnia,
mert a valóság elveszi tőle.
Mese egy lányról, aki most újra önmagát keresi...
A mese itt van...

2011. november 1., kedd

2011. október 30., vasárnap

"Imádok a véletlenre gondolni. Arra, ahogy egy elejtett szó, egy kavics a cipőben az egész világegyetemet megváltoztatja." (:
"Néha akkor mutatkozik meg az erőnk, amikor sebezhetőek vagyunk. Néha az összeomlásra van szükség ahhoz, hogy magunkra találjunk és folytathassuk utunkat."

2011. október 27., csütörtök

2011. október 23., vasárnap

Mindegy, mi áll előttünk. Működni fog. Mert túlságosan szeretlek ahhoz, hogy valaha is elengedjelek.

Szeretném ha ez nem érne véget egyhamar
Látom rajtad te is így gondolod nem egy kanyar
Örök életre szerződtünk hiszem vagyis merem
Hogy megtaláltam benned akire vágyom a másik felem
Napról-napra erősebben lüktet ez a szív
Bízom benne az érzés összeköt akár egy híd
Annyi apró öröm ér büszkén kürtölöm a világnak
Jobb ember lett belőlem virágot a virágnak
Támasz erőt adó őszinte a szempár
Ha messze kerülök is tőle megvár erős egy vár
A mi szerelmünk ölelj át a puha ágyban
Így szép az élet párban erre vártam
Könnyek öröm bánat tűzön-vízen át
Egymás mellett alszunk el csókolom a csöpp kis szád
Reggel ébredünk új napra ragyog be a fény
Az idők végezetéig csak ketten te meg én!(:

2011. október 21., péntek

Én pillanatnyilag semmit sem tudok. Csak boldogságot érzek, és azt, hogy Hozzád tartozom. (:

2011. október 19., szerda


Azokon a napokon, amikor éppen csak összefutottunk, mindig erősebb voltam, mint a többi átlagos napon. Azokon a napokon, amikor rám mosolyogtál, úgy éreztem nincs lehetetlen. Azokon a napokon, amikor beszélgettünk is, táncoltam a tükör előtt, énekeltem a zuhany alatt, nevettem a testvérem faviccein, és ezerszer meghallgattam a dalt, amit te mutattál. Azokon a napokon amikor hozzám értél, bolondot csináltam magamból ismeretlenek előtt, elmondtam az embereknek mennyire szeretem őket, és nevettem míg a könnyem ki csordult. Azokon a napokon.. csak miattad: tényleg önmagam voltam.(:

2011. október 7., péntek

Ha telefonálok fel-alá mászkálok a szobába.
Egymás után 3x nézem meg hogy mennyi az idő mégis elfelejtem.
Mindig visszakérdezek hogy 'mi?' hiába értem amit mondanak.
Egy nap hússzor kinyitom a hűtőt mégsem veszek ki belőle semmit.
Izomból húzom az ajtót amire nagy betűkkel ki van írva : TOLNI !
... Nem vagyok buta, de néha butaságokat mondok.
Nem kell ok arra, hogy szétröhögjem az agyam.
Le tudom kapcsolni az ébresztőórám anélkül hogy felkelek. :D

2011. október 5., szerda

What can I do with my life without you? (:

2011. október 2., vasárnap

Ha úgy vitatkoztok, mint a házaspárok, úgy beszélgettek, mint a legjobb barátok, úgy flörtöltök, mint az első szerelemnél és úgy véditek egymást, mint a testvérek, akkor egyszerűen egymásnak vagytok teremtve!

2011. október 1., szombat

Amikor az ember találkozik azzal, akinek közelségétől az első pillanattól kezdve hevesebben kezd verni a szíve, akinek a hangja zeneszó a számára, akiért meg tudna halni, s tőle elválni akár csak egyetlen napra is kín, az az igazi szerelem.♥ (:
A nőket a szerelem nemcsak érdekessé teszi, hanem meg is szépíti. A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik. :)

2011. szeptember 30., péntek

"Néha megtörténik, hogy váratlan dolgok csöppenek az életünkbe, majd egy idő múlva ráeszmélünk, hogy már nem tudunk élni nélkülük. Számomra Te is ilyen vagy"

2011. szeptember 27., kedd

Kicsi gyerekként soha nem értettem, mi a jó az óriáskerekekben. Lassúak és magasra mennek, ennyi. Egy kör után eluntam, elég volt belőle. Sokkal jobban érdekeltek a hullámvasutak, az óriás csúszdák és a többi izgalmas dolog. De azt hiszem, most már talán értem: az óriáskerekek arra valók, hogy szép lassan átússzunk az égen azzal, akit szeretünk. : )
"Féltem találkozni veled, Féltelek megcsókolni, Féltem szeretni téged, Félek, hogy elveszítelek..."

"Amikor veled vagyok nem kell azon fáradoznom h boldog legyek ... mert az vagyok"

2011. szeptember 25., vasárnap

Néha - El kell dobnunk félelmeinket ahhoz, hogy valóra váljanak az álmaink.

"Ne kérdezd, hogy miért éppen te. Ne kérdezd, hogy mi különös van benned. Nincs benned semmi különös, magamnak sem tudom megmagyarázni. Mégis - íme az élet misztériuma - semmi másra nem tudok gondolni."

2011. szeptember 20., kedd

Amikor úgy néz rád valaki, mintha te lennél az utolsó csoda a Földön, az a szerelem. :]
Én abban hiszek, hogy úgy is mindig azzal vagy együtt, akivel együtt kell lenned. :]

2011. szeptember 18., vasárnap

Bár most máshogy érzed csak egy része voltam az életednekEgy lépcsőfok hogy tovább juss egy szinttel feljebbNe építs falat élj majd a lehetőségekkel.Mert én tudom hogy te egy értékes emberVagy ezt most lezárult mulandó sebeket hagyHa megnyílsz lesz aki semmit sem kér csupán csak ad.Egy emlék marad ami történt közted és köztem,De ez már a múlté kérlek engedd el a kezem.

2011. szeptember 17., szombat

A 'SOHA' és az 'ÖRÖKKÉ' szó nem létezik!!! ~ amit úgy gondolsz, hogy soha nemfog megvalósulni, egyszer úgyis megvalósul. Amire azt hiszed örökké tart, egyszer végetér.!!
Amikor meghallom a keresztnevedet, nem az fáj, hogy nem érdekellek..hanem az, hogy nekem egyből te jutsz az eszembe..

"Ne tekints hátra, ne vájkálj a múltban, mert ami elmúlt, elmúlt. És ne aggodalmaskodj a jövő miatt, mert az messze van. Élj a jelenben és tedd olyanná, hogy érdemes legyen visszaemlékezni rá! "

2011. szeptember 14., szerda

Nevetek és sírok elbukok és felállok ,
elveszítek és találok , adok és elfogadok
változok közben magam maradok
élek de néha meghalok......
Egy kör, mely sohasem zárul be. Egy gondolat, amely fészket rak az agyamba. Egy érzés, amely minden alkalommal elfog. Nem tehetek mást, várok...
- Sokan szemet hunynak a problémák fölött, ahelyett, hogy próbálnának valamilyen
megoldást keresni, de attól még a probléma probléma marad.
- Lehet. De nekem így könnyebb elviselni.
It's no more mystery
It is finally clear to me
You're the home my heart searched for so long.

2011. szeptember 13., kedd

Mielőtt feladnád, gondolj arra, hogy miért kezdtél bele!
Van olyan az életben, hogy nem tudjuk, mi köt egy emberhez. Csak azt érezzük, jobb vele, mint nélküle. : )
http://www.youtube.com/watch?v=sOEUleWEuCo

2011. szeptember 12., hétfő

Nem tudom mi lesz a vége, nem tudom megjósolni, ne haragudj. (...) Azt viszont megígérhetem, hogy soha nem adom fel. Mert ha tudjuk, hogy ő kell, nem adhatjuk fel. : ))

2011. szeptember 11., vasárnap

Gyűjts erőt, dolgozd fel a múltad emlékeit, és jól figyelj, mert ahol eltörtél, ott leszel erős, ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen. Az Igaz Ember nem menekül a múltjától, bármilyen sötét volt is, mert kudarcaiból lesz hatóanyag, vereségeiből diadal - tragédiái érlelik naggyá.....

2011. szeptember 7., szerda

Én abban hiszek, hogy úgyis mindig azzal vagy együtt, akivel együtt kell lenned. /Cameron Diaz/

2011. szeptember 5., hétfő

Why is it the smallest things that tear us down? - Miért a legkisebb dolgok azok, amik lerombolnak mindent?
Csak félni, s nem szólni, hogy széthulltunk rég...
Mi történt miért kell ennek lennie?
nincs válasz,életnek tovább kell mennie
persze bevált módszer mindent lesz*rhatsz,
ezzel talán egy kis időt kaphatsz...
Hogy törhesd aztán ezer szilánkra,
én látok még szépet a világban,
hol mindketten sötét napokat élünk,
csak pofonokat adott az élet nekünk.

2011. szeptember 3., szombat

Hogy vagy? Ne is mondd tudom mit érzel,
Hidd el látom, hogy legbelül vérzel.
Minden újabb nap sebet ejt rajtad,
Úgy érzed, nincs tovább a harcot feladtad.
Elhagytad magad, mert csak rosszabb lett minden
Nem látod a fényt, túl sok törés a szívben
Miket okoztak mások, barátnők, barátok
Kérded magadtól, hogy miért súlyt az átok
Nincs már család, nincs már az aki segítsen
Nincs már ki ha fázol takaróval beterítsen.
Csak az üres szoba, vagy az utca pora fojtogat
Nincs erőd változtatni sorsodat.
Mindenki elhagyott, mindenki elárult
Bárhol kopogtattál minden kapu bezárult.
Sötét nappalok, veszélyes éjszakákat átélve,
Csak a magány mi vár téged.
Minden lépésed kudarc úgy érzed, nincs értelme
Nincs remény már jobb életre.
Hidd el van még esélyed, csak figyeld, mit mondok
Remélem segít ha hozzád szólok
Van kiút mely jobb élethez vezethet
Ahol lehet több igaz barát, és ki szerethet
Ahol tisztelnek, ahol kiállnak érted
Mindenben segítenek, hogyha kéred.
Mert élnek jó emberek, csak jó helyen keresd
Feledd el múltad, égesd el temesd
Bízz magadban, mert még bármit elérhetsz
Képes vagy rá ember remélem értesz!
Igaz hittel, vagy szívvel többre viheted
A jóság az egyetlen fegyver ezt elhiheted
Csak ésszel, amit az Úr adott neked
Keresd a fényt, hogy megtaláld helyed
Add a kezed én mutatom az utat bízz bennem,
Hisz minden fájdalmad átérzi a lelkem
Kelj fel és járj, váltsd valóra álmod
Szedd össze magad és, láss világot!

Bárhogy is bánt és bárhogyan is gyötör
Az élet rossz, és túl mély már a gödör
De kimászhatsz és még kiláthatsz
Csak magaddal törődj ahelyett, hogy másokat hibáztatsz.
Bármit mondanak, ne törődj vele,
Mert a szívedbe, lelkedbe nem látnak bele.
Nem tudják, hogy mire vagy képes, csak te magad
Érzed, ahogy forr a véred
Kelj fel és járj barátom,
Csak egy karnyújtásra az álom!
Én látom tüzet a szemedben
Mi ad erőt az útra, a sorsod a kezedben
Feledd múltad és nézz a jövőbe
Hagyd égni, hogy elmúljon örökre
Minden rossz, minden emlék mit átéltél,
Hogy a sötétből a fénybe átlépjél.

2011. szeptember 1., csütörtök

http://www.youtube.com/watch?v=pV_JuPEk0Hc annyira szép *-*
"Semmi sem éri meg a küzdelmet, csupán a nevetés és a barátok szeretete."

‎"Mindig is tudtam,hogy ha majd a sírásokra emlékszem vissza,nevetni fogok,de sosem gondoltam volna,hogy ha a nevetésekre emlékszem vissza,sírva fakadok."

2011. augusztus 31., szerda

Végre is be kell vallanom - félek. Valami buta és megmagyarázhatatlan félelem ez. Nem attól félek, hogy betörők leütnek és elveszik a pénztárcámat, hanem a csöndnek és a sötétségnek és az egyedüllétnek van valami nyomasztó hangulata, ami végeredményben félelem.

"Engem nem zavar ha este focit nézel a tv-ben , ha viccből oltogatsz , ha késel a megbeszélt helyről , ha elmész a barátaiddal bulizni , ha megijesztesz egy horror film alatt , ha kinevetsz mikor elrontok valamit , ha nem vagy romantikus , ha nem lelkizünk órákat , ha nem nevetsz minden viccemen ! Nekem mindegy , csak Te legyél Velem !"



"Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak.
Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy
lássa, ahogy alszol. Várni arra az egyre, aki homlokon csókol, aki akkor
is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a
barátai elött is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan
emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés,
hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt
mondja: Ő AZ!"(:

2011. augusztus 30., kedd

Miért így nem érted
Tudom nem ezt kérted,
De át kellett élned
Ébredj ne álmodj
Talpra kell állnod.
Máshol máshogy történhetett volna.
De a sors most ezt hozta
Lesz más ki a kezedet fogja.
Pénzért nem lehet - boldogságot venni. De Nutellát igen, ami majdnem ugyan az.:]

Nincsenek véletlenek, csak utólag értjük meg a miérteket.

2011. augusztus 28., vasárnap

Amikor azt hiszed, hogy a dolgok kezdenek jobbra fordulni...és kiderül, hogy semmi sem lesz jobb, sőt...talán rosszabb, mint volt...
Going through this life looking for angels
Walk this world alone try to stay on my feet
Sometimes crawl, fall, but I stand up
And open my eyes to a new day, with all new problems, and all new pain
With eyes squinted and fists clinched we reach out for what is dear
We want it we want
~
Keresztülmenni ezen az életen angyalokat keresve.
Menj ezen a világon egyedül, próbálj lábaim helyébe lenni.
Valamikor kúszni-mászni, elesni.
és egy új napra ébredek, új problémákkal és új fájdalmakkal.
Becsukott szemmel és ökölbe szorított kézzel nyúlunk mind ahhoz, amit szeretünk.
Kell nekünk, Kell nekünk

2011. augusztus 27., szombat

Míg van posta, és nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. mindörökre. ♥

2011. augusztus 25., csütörtök


Néha valaki nem azért emel falat maga köré, hogy távol tartsa a többieket, hanem azért, hogy megbizonyosodjon arról, ki az aki törődik vele annyira, hogy ezeket a falakat áttörje.
Amikor azt mondjuk, hogy nem akarunk beszélni valamiről, az azt jelenti, hogy nagyon el akarjuk mondani valakinek, csak nem akarunk sebezhetőek lenni..

2011. augusztus 16., kedd

Ébren és életben vagyok
Már tudom miben hiszek itt belül
Most jött el az én időm
Azt fogok csinálni amit akarok, hiszen ez az én életem
Itt, most azonnal
Talpra állok, és többé nem hátrálok
Már tudom miben hiszek itt belül
Ébren és életben vagyok

2011. augusztus 13., szombat

Igazából nem is kéne itt lennünk! De itt vagyunk. Olyan ez, mint a nagy regényekben, amikre mindenki emlékszik. Mind teli voltak sötétséggel és veszéllyel, és néha még a végüket sem akartuk tudni, mert boldogan semmiképpen sem végződhettek. Hogy lehetne a világ újra olyan, mint volt, ha ennyi szörnyűség történt közben? De végül is ez csak egy múló dolog. Ez a sötétség. Még a sötétségnek is el kell múlnia, új nap virrad majd fel! És ha egyszer kisüt a nap, annál tisztábban fog ragyogni. Az ember azokra a történetekre emlékszik, amik jelentettek valamit, még ha túl kicsi is volt hozzá, hogy megértse, miért. De azt hiszem, én igenis értem, most már tudom! E történetek szereplői gyakran visszafordulhattak volna, feladhatták volna, választhatták volna a könnyebb utat, de nem tették. Továbbmentek, pedig néha a pokolba kivánták az egészet, nem adták fel akkor sem amikor már reményük sem volt a sikerre, ha el is buktak, újból és újból feltápászkodtak a földről, mert volt kibe kapaszkodniuk és volt miben hinniük. Akad még jó ebben a világban, lehet, hogy nem a szerelem az és biztos, hogy nem a pénz amiért érdemes küzdeni. De egy biztos ha van egy igazi barátod, már nem vagy egyedűl, már megéri küzdened, már megéri élned...

2011. augusztus 10., szerda

És bizony én nem az vagyok, aki mindent meg kapott
Sok mindenem hiányzik, de csak egy dolog igazán
És én se tudok változtatni az élet gúnyos grimaszán.

2011. augusztus 7., vasárnap

Mindenki tudja, hogy nem akadály a távolság,
Ha az álmokat helytől függetlenül együtt álmodják. :)

2011. július 30., szombat

E.G.♥

http://www.youtube.com/watch?v=oAAOma-5Lbc
Érzelmeim tengere befagy, és kiapad
Nem vagyok más, csak egy kiszáradt sivatag...

2011. július 28., csütörtök

Love you like a love song♥

http://www.youtube.com/watch?v=LupeGtJ3a3E
Gyerekkorunkban félünk éjszaka, mert attól tartunk, szörnyek bújtak az ágyunk alá. Ahogy öregszünk, a szörnyek egész mások lesznek ... önbizalomhiány, magány, megbánás. És bár idősebbek vagyunk és bölcsebbek, rájövünk, hogy még mindig félünk a sötétben.

2011. július 24., vasárnap

Szenvedj, ha élsz, küzdj, hogyha fáj, harcolj, ha félsz!
És még mindig csak úgy rám tör a szeretethiány... Amikor kezdem azt érezni, hogy minden rendben van, akkor a semmiből, rám zúdul és fájdalommal tölti el lelkemet... és szeretném kitörölni és megszabadulni tőle, de nem megy... S az érzés bennem ismét hogy , hiányzik hogy én is hiányozzak valakinek..ez ez fojtogat... egyszer csak sikerül neki.... Előre kellene néznem de nem megy...nincs erőm...valamit másképpen kell csinálnom, érzem, mert belehalok.

2011. július 22., péntek

Carla Bruni ~ Quelqu'un m'a dit (Valaki azt mondta...)

Azt mondták nekem, hogy életünk nem ér sokat,
Elillan, csak egy pillanat,
míg egy rózsa elhervad
Azt mondták, hogy a múló idő csak csaló,
Fájdalmainkba öltözik,
mintha ez lenne valós.
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még szeretsz engem,
Valaki szólt nekem, hogy
Te még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?
Azt mondták, hogy a sors is
csak rajtunk nevet,
Mindent megígér, de semmit nem enged,
A boldogság úgy tűnik, mintha
a tenyerünkben volna,
és egymás kezét fogva maradtunk mégis magunkra
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még mindig szeretsz,
Azt mondták nekem, hogyte még mindig szeretsz
Mondd, ez tényleg így lehet?
Mondd, ez tényleg így lehet?
De ki mondhatta meg, hogy ma is szeretsz még?
Mintha egyszer, a csillagokat
néztem volna éjjel,
Hozzám szólt egy hang,
de nem láttam a szemét:
"Halld a titkot: szeret még, de ne áruld el,
hogy veletek van az ég."
Látod, valaki azt mondta nekem, hogy
Te még mindig szeretsz,
Valaki tényleg megsúgta, hogy
Te még szeretsz engem
Mondd, ez tényleg így lehet?
Azt mondták nekem, hogy életünk nem ér sokat,
Elillan, csak egy pillanat,
míg egy rózsa elhervad.
Azt mondták, hogy
a múló idő csak egy csaló,
Fájdalmainkba öltözik, mintha ez lenne valós.
De valaki azt mondta nekem, hogy
Te még szeretsz engem,
Azt mondták nekem, hogy
Te még szeretsz,
Mondd, ez tényleg így lehet?

2011. július 15., péntek

Választási képességgel rendelkező teremtmények vagyunk, megesik, hogy rosszul döntünk. Bántó szavakat mondunk, és vétünk egymás ellen. Ha az adott pillanatban jogosnak is tűntek a szemünkben, később megbánjuk ezeket. Mert nem szükségszerű, hogy a múltbeli hibáinkat a jövőben is elkövessük. Szakíthatunk hibás döntéseinkkel, és választhatjuk a kompromisszumokat és az újrakezdés lehetőségét saját boldogságunk érdekében.

2011. július 14., csütörtök

Ne feledd, minden okkal történik lehet hogy most sok furcsa dolog történik veled. De talán ez kell hogy boldog légy!

2011. július 13., szerda

Meg kell tanulni - elfogadni a rosszat, hogy kiérdemeljük a jót is.
Az emlék mindig veled, sokszor változnak az emberek, a szerepek, a helyek, a szeretet...

2011. július 11., hétfő

Hugs were invented to let people know that you love them without saying anything :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.
"Ne próbálj tökéletes lenni, ne próbálj mindent megszerezni. Egyszerűen csak élj a világban. Jöjjön aminek jönnie kell."

2011. július 9., szombat

It's hard to wait for something that you know might never happen but it's even harder to give up when it's everything you ever wanted. ~ Nehéz olyasmire várni, amiről tudod, hogy talán soha nem fog megtörténni; de még nehezebb feladni, mikor ez az, amit mindig is akartál.
Why am I afraid to lose you when you aren't even mine?

It hurts do love you the way I do coz I look at you, I realize, how much you don't care...
Ha a szíved nem törik össze, akkor nincs minek gyógyulnia. És ha nincs gyógyulás, akkor nem tanultunk belőle semmit. deha nem tanultunk belőle semmit., akkor nincs küzdelem. Pedig a küzdelem az élet része! Ezért kell hát minden szívnek összetörnie?
Lock me in your heart and trow away the keys!

2011. július 8., péntek


Az emberek azt mondták, megváltoztam. Nos, az az igazság, hogy felnőttem. Már nem hagyom, hogy ide-oda lökdössenek. Megtanultam, hogy nem lehetek mindig boldog. Egyszerűen csak elfogadtam a valóságot.

2011. július 7., csütörtök

I could make you happy, make your dreams come true.
Nothing that I wouldn't do.
Go to the ends of the Earth for you,
To make you feel my love.

2011. július 6., szerda

Féltem a naptól, de vártam, hogy megpróbálhatom.
Sok dolgot túléltem eddig, hát ezt is túlfogom.
Bele kell vágjak, fel kell, hogy álljak...

Vanessa A. Hudgens - Say ok

You are fine
You are sweet
But I'm still a bit naive with my heart
When you're close I don't breathe
I can't find the words to speak
I feel sparks
But I don't want to be into you
If you not lookin for true love
No I don't wanna start seein' you
If I can't be your only one

So tell me when it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK.

When you call I don't know if I should pick up the phone every time
I'm not like all my friends who keep calling up the boys, I'm so shy
See I can only start seeing you
If you don't treat me the right way
See I can only start seeing you
If you can make my heart feel safe (feel safe)


When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK
Don't run away, don't run away)

Let me know if it's gonna be you
Boy, you've got some things to prove
Let me know that you'll keep me safe
I don't want you to run away so
Let me know that you'll call on time
Let me know that you'll help me shine
Will you wipe my tears away
Will you hold me close and say

When it's not alright
When it's not OK
Will you try to make me feel better
Will you say alright? (say alright)
Will you say OK? (Say OK)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)
Say OK
(Don't run away, don't run away)
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK, don't run away)
Will you say OK
(Say that it's gonna be alright. That it's gonna be OK)

~

Kedves vagy és aranyos,
de a szívem mélyén én még kicsit naiv vagyok.
Mikor a közelemben vagy lélegezni sem tudok.
Nem találom a szavakat, érzem a vibrálást.
De nem akarlak megismerni,
ha nem lehetek csak én neked, hát légy õszinte.

Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.

Mikor felhívsz, nem tudom,
hogy mindig fel kellene vennem?
Nem vagyok olyan, mint a barátaim,
akik felhívogatják a srácokat, én túl félénk vagyok.
Nem akarom neked adni magam,
ha nem tudod, hogy bánj velem.
Igen, csak most kezdelek megismerni.
Ha tudod, érd el, hogy a szívem biztonságban érezzem

Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.

Tudnom kell, ha te is így érzel.
Van pár dolog, ami igazol téged.
Éreznem kell, hogy biztonságban vagyok.
Nem akarom, hogy megfutamodj.
Tudnom kell, hogy idõben felhívsz.
Tudnom kell, hogy nem leszel tartózkodó.
Letörölöd majd a könnyeim?
Szorosan magadhoz ölelsz majd?

Mikor valami nincs rendben, mikor baj van,
megpróbálsz majd felvidítani?
Mondod majd, hogy minden rendben?
Mondod majd, hogy nincs baj?
Ki fogsz tartani mellettem mindenáron, vagy megfutamodsz?
Mondd, hogy nincs baj.
Mondd, hogy minden rendben lesz, hogy nem lesz baj.
Ne tûnj el.
Time is a valuable thing.
Makes me that much stronger
Makes me work a little bit harder
Makes me that much wiser
So thanks for making me a fighter
‎"Én teljesen tisztában vagyok azzal hogy milyen vagyok. Sokszor kiállhatatlan, önfejű, hamar felkapom a vizet.Időnként- bevallom- a semmiért is. Nehéz velem lenni. Viszont önző sosem voltam .Inkább én adok mint hogy más adjon. Nagyon tudok szeretni,akár az életem árán is. Akik fontosak, azokért tűzbe is teszem a kezem, ha kell. De tudod hogy megy ez... valamit valamiért..."
- Erősebb vagy, mint gondolnád (...), de csak ha te magad akarod.
- Nem könnyű.
- Persze hogy nem, de meg kell értened, hogy nem az érzéseidről beszélek. Azokon nem lehet uralkodni. Később is fogsz sírni, később is lesznek pillanatok, amikor úgy érzed, nem megy tovább. De úgy kell tenned, mintha ez nem így volna. Az ilyen időszakokban az egyetlen, amit uralni lehet, azok a tettek.
I'm broken, I'm alone, as days go by - my heart grows cold.

2011. július 4., hétfő

Várni rád nem nagy áldozat nekem,
Egy életen át köti a vágy a lelkem.
Csak az fogy el, mit együtt végig élhetnénk,
És sose leszünk, akik együtt lennénk.
"Kínos, de a lelkemet eladnám..."
Köszönet azoknak, akik utálnak... ők tesznek erősebbé...
Köszönet azoknak, akik szeretnek... miattuk oly nagy a szívem...
Köszönet azoknak, akik elhagytak... megmutatták, hogy semmi sem tart örökké...
Köszönet azoknak, akik maradtak... megmutatták az igaz barátság jelentőségét...
Köszönet azoknak, akik újak az életemben... velük kerek az én világom. :)

2011. július 3., vasárnap

Ha túl nagynak tűnik a lépés, ne félj megtenni, s közben gondolj arra: egy mély szakadékon sem lehet átugorni két kis lépéssel!
http://www.youtube.com/watch?v=wi7pUxF8B2k&feature=related ♥♥

2011. július 1., péntek


Tovatűnt szép ígéretek
Bennük többé már nem hiszek.
Tudod, ábrándozni kár,
Nem az a megoldás.
Hogy elfelejtselek,
nem lesz egyszerű, de
megteszem.
Mert úgy akarom,
Harcolni nincs tovább erőm,
végleg feladom.



2011. június 30., csütörtök


Vannak pillanatok, amikor minden a feje tetejére áll, a dolgok irányítását elveszted, és úgy érzed, minden kicsúszik a kezedből...




2011. június 29., szerda

All of the moments that already passed
We'll try to go back and make them last
All of the things we want each other to be
We never will be

Minden pillanat, ami az életben már elmúlt…
Próbálunk visszamenni értük, és újra átélni.
Minden, amit akarunk, hogy legyünk,
Soha nem leszünk.

2011. június 27., hétfő

You must be blind if you can't see
You'll miss me til the day you die
Vaknak kell lenned, ha nem látod
Hiányolni fogsz halálod napjáig

I,I, I'll get by
I,I, I'll survive
When the world's crashing down
When I fall and hit the ground
I will turn myself around
Don't you try to stop me
I,I, I won't cry

Tovább élek
Tulélem
Amikor a világ ősszeomlik
Amikor zuhanok és földre esek
Megfordulok
Nem probálsz megállitani?
Nem fogok sírni
If I show you
Get to know you
If I hold you just for today
I’m not gonna wanna let go
I’m not gonna wanna go home
Tell me you feel the same

Ha megmutathatnám
Megismerhetnélek
Ha csak egy napig is megtarthatnálak
Nem akarnálak elengedni
Nem akarnék hazamenni
Mond, hogy ugyanígy érzel

2011. június 25., szombat

A legegyszerűbb válasz minden kérdésre egy mosoly. Utána már döntsék el ők, hogy mit akarunk vele mondani ... :)
I still can't stand to hear your name

2011. június 24., péntek

"Nem tudom pontosan megfogalmazni, voltaképpen mit is értek azon, hogy két ember összeillik. Talán azt, hogy ha együtt vannak, megszűnik a magány. Minden emberi szenvedések legnagyobbika, a magányosság akkor a leggyötrelmesebb, ha emberek között, még inkább, ha társunk mellett érezzük. De ha ráakadunk arra az emberre, aki mellett szünetel a magányosság érzete, annál álljunk meg! Mert az az igazi!"
Cause inside I realize that Im the one confused...

“I want to be remembered as the girl who always smiles even when her heart is broken, and the one that could always brighten up your day even if she couldn't brighten her own.”

2011. június 23., csütörtök


Just a dream...



Rengeteg út van és rengeteg zsákutca. Rengeteg lehetőség és rengeteg rossz döntés. Megyünk az úton, ami adatott, és néha megesik, hogy az ember lánya egyszerűen eltéved, mert rossz sarkon fordul be. Nem érdemes azon rágódni, mi lett volna ha... Meg kell keresni a helyes utat, és tovább kell menni. Mindannyian a saját utunkat járjuk. És mi a cél? Hogy megvalósítsuk önmagunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=6NiXSLRalO8 imádooom *-*

2011. június 22., szerda

‎"Nőből vagyok...így hajlamos vagyok eltúlozni dolgokat, vagy éppen alábecsülni
őket.. Szinte mindent túlreagálok, a bolhából is elefántot csinálok..hisztizek a semmiért, álomvilágban élek.. De amikor azt mondom: SZERETLEK .. az sosem hazugság..." :)

2011. június 21., kedd

And I don't know what to do
'Cause I'll never be with you.

2011. június 18., szombat

Alyssa Bernal *-*
LP ~ Somewhere I belong

(when this began)
I had nothing to say
And I get lost in the nothingness inside of me
(I was confused)
And I let it all out to find
That I’m not the only person with these things in mind
(inside of me)
But all that they can see the words revealed
Is the only real thing that I’ve got left to feel
(nothing to lose)
Just stuck, hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own


I wanna heal, I wanna feel what I thought was never real
I wanna let go of the pain I’ve felt so long
(erase all the pain till it’s gone)
I wanna heal, I wanna feel like I’m close to something real
I wanna find something I’ve wanted all along
Somewhere I belong

And I’ve got nothing to say
I can’t believe I didn’t fall right down on my face
(I was confused)
Looking everywhere only to find
That it’s not the way I had imagined it all in my mind
(so what am I)
What do I have but negativity
’cause I can’t justify the way, everyone is looking at me
(nothing to lose)
Nothing to gain, hollow and alone
And the fault is my own, and the fault is my own


I will never know myself until I do this on my own
And I will never feel anything else until my wounds are healed
I will never be anything till I break away from me
I will break away, I’ll find myself today


I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
I wanna heal, I wanna feel like I’m somewhere I belong
Somewhere I belong

***
LP ~ Egy hely, ahová tartozom

(Kezdetben) Nem volt mit mondanom Elvesztem a bennem lévő ürességben (összezavarodtam) Mindent elengedtem hogy felfedezzem, nem én vagyok az egyetlen ezekkel a dolgokkal a tudatom mélyén (legbelül) de ők csak a felmerült szavakról tudnak Az egyetlen dolog amit maradt hogy érezzek, (nincs mit veszteni) az elakadtság,üresség és egyedüllét és ez az én hibám, csakis az én hibám Gyógyulni akarok, érezni amiben eddig nem hittem Szabadulni az eddig fogva tartó fájdalomtól (törölni mindaddig amíg el nem tűnik) gyógyulni, érezni valami igazi közelségét Megtalálni ami eddig kellett nekem Egy hely ahová tartozom Még mindig nem tudok mit szólni Nem hiszem hogy a jó arcommal estem a földre (összezavarodtam) Mindenfelé forgolódok, csak hogy tudjam ez nem az amit én gondoltam (Ki vagyok én?) Mim van a negativításon kívűl? Hisz nem tudom feloldozni az utam, mindenki engem figyel (nincs mit veszteni) Nincs mit megszerezni, üresség, egyedüllét És ez az én hibám, csakis az én hibám Nem ismerem addig önmagam, míg meg nem oldom, Semmi mást nem fogok érezni,míg a sebeim be nem gyógyulnak Nem leszek senki, amíg meg nem változok Sikerülni fog, és ma végre magamra találok


Szomorú a szívem, mert tudom, most nem lehetsz az enyém, összekavart életünk elindult egy rossz irány felé.
Mikor nem vagy velem, könny csordul le arcomon, meg kell próbálnom, de felejteni nehéz - tudom.Mikor veled lehetek, szikrázik szívem, mert szeretlek, de e szeretet nem szerelem, ezért nem engedhetem, hogy szenvedj.El kell, hogy felejtselek s te is engem, mert ha ezt most folytatnánk, az nem lenne jó egyikkőnknek sem.Nem akarom, hogy fájjon, de ez nem lehet másképp, engedj el lágyan, s ígymegmaradsz nekem, mint egy álomkép.Veled leszek álmomban, s erre az lesz a fájó bizonyíték, hogy reggel majd a párnámon ott csillog egy könnycsepp, mely az enyém.
belefáradtam...elég volt...

2011. június 16., csütörtök

"Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal. A magány ugyanis az, amikor az ember nincs kibékülve azzal, amit a tükörben lát. Az a magányos ember, aki valamiért képtelen kilépni a saját falai közül. De nem mindenféleképpen marad magányos az az ember, aki falakat, rosszabb esetben várakat épít maga köré, mert jön egy szerencsés ember, aki lerombolja azokat. Az viszont örökké magányos lesz, aki úgy érzi."

2011. június 14., kedd

I am just a small girl in a big world trying to find someone to love...

A boldogságot a boldogtalanságtól vékony fal választja el, amit lerombolni könnyű, újjáépíteni nehéz.

2011. június 13., hétfő

„Az viszont örökké magányos lesz, aki úgy érzi, nem érdemli meg, hogy szeressék.”
Nekem jobb ha nem akarok semmit, mert úgyse fog megtörténni. Nem számít.. Sok mindent akarok, de nem kaphatom meg. Sokszor azon kapom magam, hogy olyat akarok ami nem lehet az enyém.