
"Az idő csalóka. Az egyik nap még álmodozol, a másik nap meg valóra válik az álom."

Sosem ismertem olyat, aki megtudta változtatni a kedvemet egyetlen szavával. Sosem ismertem olyat, aki nélkül nem tudok élni. Sosem ismertem olyat, aki elalvás előtt is eszembe volt és reggel Rá gondoltam először. Sosem ismertem olyat, akiért mindent megtennék és, akiért az életemet is odaadnám. Sosem ismertem olyat, akibe ilyen szerelmes tudtam volna lenni, amíg Rád nem találtam!







Kicsi gyerekként soha nem értettem, mi a jó az óriáskerekekben. Lassúak és magasra mennek, ennyi. Egy kör után eluntam, elég volt belőle. Sokkal jobban érdekeltek a hullámvasutak, az óriás csúszdák és a többi izgalmas dolog. De azt hiszem, most már talán értem: az óriáskerekek arra valók, hogy szép lassan átússzunk az égen azzal, akit szeretünk. : )
Bár most máshogy érzed csak egy része voltam az életednekEgy lépcsőfok hogy tovább juss egy szinttel feljebbNe építs falat élj majd a lehetőségekkel.Mert én tudom hogy te egy értékes emberVagy ezt most lezárult mulandó sebeket hagyHa megnyílsz lesz aki semmit sem kér csupán csak ad.Egy emlék marad ami történt közted és köztem,De ez már a múlté kérlek engedd el a kezem.


