BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. szeptember 30., péntek

"Néha megtörténik, hogy váratlan dolgok csöppenek az életünkbe, majd egy idő múlva ráeszmélünk, hogy már nem tudunk élni nélkülük. Számomra Te is ilyen vagy"

2011. szeptember 27., kedd

Kicsi gyerekként soha nem értettem, mi a jó az óriáskerekekben. Lassúak és magasra mennek, ennyi. Egy kör után eluntam, elég volt belőle. Sokkal jobban érdekeltek a hullámvasutak, az óriás csúszdák és a többi izgalmas dolog. De azt hiszem, most már talán értem: az óriáskerekek arra valók, hogy szép lassan átússzunk az égen azzal, akit szeretünk. : )
"Féltem találkozni veled, Féltelek megcsókolni, Féltem szeretni téged, Félek, hogy elveszítelek..."

"Amikor veled vagyok nem kell azon fáradoznom h boldog legyek ... mert az vagyok"

2011. szeptember 25., vasárnap

Néha - El kell dobnunk félelmeinket ahhoz, hogy valóra váljanak az álmaink.

"Ne kérdezd, hogy miért éppen te. Ne kérdezd, hogy mi különös van benned. Nincs benned semmi különös, magamnak sem tudom megmagyarázni. Mégis - íme az élet misztériuma - semmi másra nem tudok gondolni."

2011. szeptember 20., kedd

Amikor úgy néz rád valaki, mintha te lennél az utolsó csoda a Földön, az a szerelem. :]
Én abban hiszek, hogy úgy is mindig azzal vagy együtt, akivel együtt kell lenned. :]

2011. szeptember 18., vasárnap

Bár most máshogy érzed csak egy része voltam az életednekEgy lépcsőfok hogy tovább juss egy szinttel feljebbNe építs falat élj majd a lehetőségekkel.Mert én tudom hogy te egy értékes emberVagy ezt most lezárult mulandó sebeket hagyHa megnyílsz lesz aki semmit sem kér csupán csak ad.Egy emlék marad ami történt közted és köztem,De ez már a múlté kérlek engedd el a kezem.

2011. szeptember 17., szombat

A 'SOHA' és az 'ÖRÖKKÉ' szó nem létezik!!! ~ amit úgy gondolsz, hogy soha nemfog megvalósulni, egyszer úgyis megvalósul. Amire azt hiszed örökké tart, egyszer végetér.!!
Amikor meghallom a keresztnevedet, nem az fáj, hogy nem érdekellek..hanem az, hogy nekem egyből te jutsz az eszembe..

"Ne tekints hátra, ne vájkálj a múltban, mert ami elmúlt, elmúlt. És ne aggodalmaskodj a jövő miatt, mert az messze van. Élj a jelenben és tedd olyanná, hogy érdemes legyen visszaemlékezni rá! "

2011. szeptember 14., szerda

Nevetek és sírok elbukok és felállok ,
elveszítek és találok , adok és elfogadok
változok közben magam maradok
élek de néha meghalok......
Egy kör, mely sohasem zárul be. Egy gondolat, amely fészket rak az agyamba. Egy érzés, amely minden alkalommal elfog. Nem tehetek mást, várok...
- Sokan szemet hunynak a problémák fölött, ahelyett, hogy próbálnának valamilyen
megoldást keresni, de attól még a probléma probléma marad.
- Lehet. De nekem így könnyebb elviselni.
It's no more mystery
It is finally clear to me
You're the home my heart searched for so long.

2011. szeptember 13., kedd

Mielőtt feladnád, gondolj arra, hogy miért kezdtél bele!
Van olyan az életben, hogy nem tudjuk, mi köt egy emberhez. Csak azt érezzük, jobb vele, mint nélküle. : )
http://www.youtube.com/watch?v=sOEUleWEuCo

2011. szeptember 12., hétfő

Nem tudom mi lesz a vége, nem tudom megjósolni, ne haragudj. (...) Azt viszont megígérhetem, hogy soha nem adom fel. Mert ha tudjuk, hogy ő kell, nem adhatjuk fel. : ))

2011. szeptember 11., vasárnap

Gyűjts erőt, dolgozd fel a múltad emlékeit, és jól figyelj, mert ahol eltörtél, ott leszel erős, ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen. Az Igaz Ember nem menekül a múltjától, bármilyen sötét volt is, mert kudarcaiból lesz hatóanyag, vereségeiből diadal - tragédiái érlelik naggyá.....

2011. szeptember 7., szerda

Én abban hiszek, hogy úgyis mindig azzal vagy együtt, akivel együtt kell lenned. /Cameron Diaz/

2011. szeptember 5., hétfő

Why is it the smallest things that tear us down? - Miért a legkisebb dolgok azok, amik lerombolnak mindent?
Csak félni, s nem szólni, hogy széthulltunk rég...
Mi történt miért kell ennek lennie?
nincs válasz,életnek tovább kell mennie
persze bevált módszer mindent lesz*rhatsz,
ezzel talán egy kis időt kaphatsz...
Hogy törhesd aztán ezer szilánkra,
én látok még szépet a világban,
hol mindketten sötét napokat élünk,
csak pofonokat adott az élet nekünk.

2011. szeptember 3., szombat

Hogy vagy? Ne is mondd tudom mit érzel,
Hidd el látom, hogy legbelül vérzel.
Minden újabb nap sebet ejt rajtad,
Úgy érzed, nincs tovább a harcot feladtad.
Elhagytad magad, mert csak rosszabb lett minden
Nem látod a fényt, túl sok törés a szívben
Miket okoztak mások, barátnők, barátok
Kérded magadtól, hogy miért súlyt az átok
Nincs már család, nincs már az aki segítsen
Nincs már ki ha fázol takaróval beterítsen.
Csak az üres szoba, vagy az utca pora fojtogat
Nincs erőd változtatni sorsodat.
Mindenki elhagyott, mindenki elárult
Bárhol kopogtattál minden kapu bezárult.
Sötét nappalok, veszélyes éjszakákat átélve,
Csak a magány mi vár téged.
Minden lépésed kudarc úgy érzed, nincs értelme
Nincs remény már jobb életre.
Hidd el van még esélyed, csak figyeld, mit mondok
Remélem segít ha hozzád szólok
Van kiút mely jobb élethez vezethet
Ahol lehet több igaz barát, és ki szerethet
Ahol tisztelnek, ahol kiállnak érted
Mindenben segítenek, hogyha kéred.
Mert élnek jó emberek, csak jó helyen keresd
Feledd el múltad, égesd el temesd
Bízz magadban, mert még bármit elérhetsz
Képes vagy rá ember remélem értesz!
Igaz hittel, vagy szívvel többre viheted
A jóság az egyetlen fegyver ezt elhiheted
Csak ésszel, amit az Úr adott neked
Keresd a fényt, hogy megtaláld helyed
Add a kezed én mutatom az utat bízz bennem,
Hisz minden fájdalmad átérzi a lelkem
Kelj fel és járj, váltsd valóra álmod
Szedd össze magad és, láss világot!

Bárhogy is bánt és bárhogyan is gyötör
Az élet rossz, és túl mély már a gödör
De kimászhatsz és még kiláthatsz
Csak magaddal törődj ahelyett, hogy másokat hibáztatsz.
Bármit mondanak, ne törődj vele,
Mert a szívedbe, lelkedbe nem látnak bele.
Nem tudják, hogy mire vagy képes, csak te magad
Érzed, ahogy forr a véred
Kelj fel és járj barátom,
Csak egy karnyújtásra az álom!
Én látom tüzet a szemedben
Mi ad erőt az útra, a sorsod a kezedben
Feledd múltad és nézz a jövőbe
Hagyd égni, hogy elmúljon örökre
Minden rossz, minden emlék mit átéltél,
Hogy a sötétből a fénybe átlépjél.

2011. szeptember 1., csütörtök

http://www.youtube.com/watch?v=pV_JuPEk0Hc annyira szép *-*
"Semmi sem éri meg a küzdelmet, csupán a nevetés és a barátok szeretete."

‎"Mindig is tudtam,hogy ha majd a sírásokra emlékszem vissza,nevetni fogok,de sosem gondoltam volna,hogy ha a nevetésekre emlékszem vissza,sírva fakadok."