BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. július 30., péntek

A tegnapi 3 órás alvás után ma végre kipihetem magam. Fogalmam sincs, hogy mikor mentünk aludni, Dius se tudja. :D Este még kiültünk az erkélyre, borozgattunk meg hát szokás szerint hülyültünk. :D Ma háromnegyed 1-kor keltünk. Délután felmentünk a városba, aztán filmeztünk. Megnéztük a Múlt titkának az utolsó 20 percét, mert a múltkor nem töltött be. :S Meg akartuk nézni a Szerelem és egyéb katasztrófák c. filmet, de nem töltött be. =/Aztán kerestünk más filmeket, de nem volt jó a Moovie szval nem jött össze. :S Mindegy, azért csináltunk magunknak programot. :D Megint kiültünk az erkélyre, meg ilyenek. Ittunk vodka narancsot nyamííí :P:D

Holnap megyünk Loki meccsreee. :D


2010. július 29., csütörtök

Ahhoz képest, hogy negyed 1-kor már lejöttünk msnről, hogy tudjunk aludni, csak 3-kor aludtunk el. :D Megint hülyültünk meg röhögtünk egész este. :D Most viszont tényleg nagyon fáradtak voltunk de nem tudtunk aludni. =/ Én csak 3 órát aludtam pedig 9-re volt beállítva az ébresztő. Felkeltem 6:18-kor(megnéztem:D) és nem tudtam vissza aludni. Beágyaztunk, ettünk, készülődtünk, aztán felmentünk a városba. Találkoztunk a Gelsiekkel. :D:D 1 körül jöttünk haza. Vagyis vissza Diáékhoz. Aztán még1x megjártuk a várost így még fáradtabbak voltunk. :D Haza jöttünk, filmeztünk, ettünk, hülyültünk. :D Úgy volt, hogy holnap már megyek haza,de úgy néz ki,hogy vasárnapig maradok. :D:D

Szóóval ma is jó napom volt mert Diuskámmal lehettem.♥:)


2010. július 28., szerda

Délben keltünk. :D Átmentünk a boltba, készülődtünk, aztán bementünk Debrecenbe, vissza Diusékhoz. :D Most itt leszek péntekig.^^ Filmeztünk,hülyéskedtünk meg ilyenek. :)

2010. július 27., kedd

Ma is 1-kor keltünk. :D Ettünk meg filmeztünk egész délután. 5-kor megnéztünk a sorozatunkat :D
Utánna meg a Múlt titka c. horror filmet. Meg hát hülyültünk 1000-rel. :D De az mindennapos. :D
Egész este szúnyogokat meg legyeket vadásztunk. :D 1 körül mentünk aludni, de csak 2-kor
sikerült elaludni, pedig fáradtak voltunk. Vagy egy félóráig azon röhögtünk hogy mindketten
szipogunk. :D Szóval tényleg készen voltunk. :D

2010. július 26., hétfő

Hajnali 3-kor sikerült elaludnunk és negyed 1-kor keltünk. :D Délután átmentünk a boltba vettünk nasit és megnéztük a Goól c. filmet. Mert hát film csak akkor jó,ha közbe van mit enni. :P:D Aztán kijöttünk Böszörménybe, mert Diius jött hozzánk. A kutyám annyira örült neki hogy ugrándozás közben félre nyelte a saját nyálát.:D Az se fogyatékos. :D De azért szeeretem.:D Itthon is csak ettünk meg döglöttünk. :D <3

2010. július 25., vasárnap

Szokás szerint ma is délben keltem.:D Megreggeliztem, vagyis inkább ebédeltem:D aztán elmentem a nagyszüleimhez.^^ 6-kor találkoztam Diuskámmal.♥ Megint egy csomót hülyültünk annyira kis bolond nagyon imádom.:) Már nagyon hiányzott!:( Holnap meg ő jön hozzánk :D Áá este már nagyon készen voltunk mindenen nevettünk :D Szeretlek Pál XD

Na ennyit mára.=)

2010. július 22., csütörtök

"A hiány maga, a szó és a mögötte rejlő értelem, érzelem. Mindenki ismeri, mindenki tapasztalja, szinte nap mint nap. Mindenki valami rossz dologra gondol, rosszként éli meg, mikor hiányzik neki valami vagy valaki. De ha belegondolunk a hiány az egyik legőszintébb dolog. Nagyon mélyről jön, és még ha nem gondol rá az ember, még ha eltereli a gondolatait, akkor is ott van benne. Nem lehet megjátszani magunknak, nem tudom magamra erőltetni. Igazából örülni kellene a hiánynak, és élvezni a hiányérzetet, abban a tudatban hogy van miért várni, van mire várni vagy kire várni. Érezni hogy fontos a másik és hogy milyen jó lesz majd újra látni, mert ha valaki tényleg hiányzik, és nem csak dobálózik ezzel a a szóval, máris van értelme várni a jövőt, hogy újra átéld, hogy viszont lásd és érezd újra azt, ami nem hagy nyugodni a nap minden percében..." Hiányoztok:'(♥

Mindenkinek van rossz napja... hát nekem ma az volt :S Semmi érdekes nem történt velem. Úgyhogy nem igazán tudok mit írni :D

2010. július 21., szerda

Reggel korán keltem...9-kor. Ez van, ha valaki megszokja a délben kelést...:D Kicsit fáradt voltam :S de aztán elmúlt^^ Találkoztam Leonával, elmentünk vásárolni. Az álmosságnak köszönhetően sikerült felemás fülbevalóót berakni a fülembe(Y) ezazz:D Ezt sajnos csak akkor vettem észre, mire hazaértem. Ilyen az én formám...:D Délután találkoztam Orsiival. Rég láttam, jó volt kicsit beszélgetni ^^ Kicsit...csupán 4 órát sétálgattunk a városban :D 7-kor haza jöttem, néztem a loki meccset 3:2 lett az eredmény.♥:)
Háátt ennyit mára :D
puuszz.:D<3

2010. július 19., hétfő

Újra itthon. Hurráá "-.-
Július 9-től 18-ig nyaraltam Diuskámmal.:) Ez a 10 nap áá legjobb volt.:D Főleg 16.-a. Az a péntek este:D A legidiótábbakkal voltunk egy csomót hülyültünk imádom őket.:D Annyira hiányoznak :'( Annyi hülyeséget összehordtunk...szóóval nagyon jól éreztem magam.:) Augusztusba megyünk visszaaa. Legalábbis remélem hogy sikerül.:D :)♥