BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. február 26., szombat

‎.-..-.
`·.·´
●/
/▌
/ \

2011. február 24., csütörtök

‎"Tudod, kerültem már nagyon elkeseredett állapotba. Nos, arra jöttem rá, hogy semmi mással, csak a mosoly aranysugarával tudom szétoszlatni a bensőmben lebegő ködöt. Erre azt fogod mondani: nehéz mosolyogni, ha az ember boldogtalan. Ez így is lenne, de a mosolyt tanulni kell. És hamar rájössz, hogy sokkal nehezebb boldogtalannak lenni, ha mosolyogsz."

2011. február 22., kedd

"Kicsit romantikus vagyok, mert szeretek álmodozni. Kicsit őrült, mert valóra is váltom őket. Szerelmes, mert nagyon tudok szeretni. Kicsit szomorú, mert csalódtam is már és kicsit erős, mert talpra tudok állni." :)

Én mindig egy álmodozó lány maradok, hiába tudom, hogy az élet kegyetlensége az összes álmomat romba fogja dönteni. Mégis remélem, hogy a legjobban őrzött álmom valóra válik. Ez az, hogy megtaláljam a boldogságot….

2011. február 21., hétfő

‘Cause inside I realize
That I’m the one confused. ~
Mert legbelül rájöttem
hogy én vagyok az, aki össze van zavarodva.

2011. február 16., szerda

'Cause there is no guarantee that this life is easy ~ Mert nincs garancia arra hogy az élet könnyű.

2011. február 12., szombat

"Még ha legszívesebben sírnék és bömbölnék

akkor is az arcomra mosolyt csalnék

nem csak csalnék, csalok is

hogy mások boldognak lássanak most is


Mennyivel jobb egy mosolygó ember szemébe nézni?

mint egy síró arcnak zsepit kérni?

ez éltet, tartja bennem a lelket

hogy kiváló maszkot öltsek!"


"Nem hittem,hogy fogok sírni miattad,

most még is itt tartok, bát tudnám, hogy te a szívedet kinek adtad."

Végül így
Megkésve mondom el
Ez a pár sor neked szól

Tűnhet úgy
Túl könnyedén tartalak
Elzárva magamtól

Válasz nélkül
Indokok nélkül
Csalódott leszel, de itt van mégis
Egy gondolat

Múló szép emlék
Kezemben tartom még
Hiszed vagy sem
Nem adnám semmiért

Múló szép emlék
Becsben tartom még
Hiszed vagy sem
Bár eltelt annyi év

Végül így
Csak ennyit mondok el
Nincsenek jó szavak

Hogy mennyit ér
A múlt a távolból
Döntsd el önmagad

Válasz nélkül
Indokok nélkül
Csalódott leszel, de itt van mégis
Egy gondolat

Hiszed vagy sem, de ezt mind el akartam mondani
Hiszed vagy sem, de néha el akartam rontani
Hiszed vagy sem, de lehet gyűlölve szeretni. ♫

2011. február 8., kedd

"Minden 'csak vicceltem' mögött van egy kis igazság, minden 'csak elgondolkoztam'-ban ott van egy kis kíváncsiság; minden 'nem tudom' mögött van egy kis tudás - és minden 'már nem érdekel' mögött van egy kis érzelem.."

2011. február 6., vasárnap

" A legjobb, amit tehetsz, hogy keresel egy olyan embert, aki pont olyannak szeret, amilyen vagy. Jókedvűen, rosszkedvűen, szépen, csúnyán, csinosan, akármi. Keresd meg azt, aki elhiszi, hogy a nap is érted kel fel."

"Annyi ember van az életben, akik egyszerűen kijelentik: te ezt úgy sem tudod megcsinálni. Ha ilyen történne, csak vegyél egy nagy levegőt, fordulj meg, és mondd: akkor most figyelj & tanulj...." :)

2011. február 5., szombat

http://www.youtube.com/watch?v=3mQNvcPIY3w ♥♫ Fluor ~ Egy kicsit

http://www.youtube.com/watch?v=44aa7cmTgsI ♥♫ Fluor ~ Félteni kell
A sors választ téged, idő kell míg megérted
álmokat kergetsz, de egyszer majd felébredsz
ez így van rendjén, én hiszek a sorsban és hiszek Istenben,
aki mindig velem van,
bár néha félek,hogy Isten nem néz rám,
akkor én szólok hozzá, hogy 'Istenem, nézz rám'
köszönöm neki bármit is kaptam,
hogy erőt adott nekem ebben a harcban,
a harcban, amit úgy hívnak élet és örülj, hogy kaptál lehetőséget,
mert a legjobb barátom nem volt még 17, itt hagyott minket, de szívünkben tovább él
pedig annyi dolgot szerettem volna még mondani neki
és ha senki se szólna többet hozzám, én akkor is szólnék,
mert hiszem, hogy hallja mintha ott volnék
vele!

Én meg gyerek fejjel, könnyes szemmel
néztem végig, hogy az élet mit művel,
nehéz volt,
de tovább kellett menni
és úgy történt minden, mintha nem történne semmi,
voltak, akikre számithattam és amit tölük kaptam, azt visszaadtam
mert mindig tudtam, hogy hol van a határ,
hogy hova tartozom, mert más csak kihasznál,
valaki nekem azt mondta, 'ha célod nincsen hitt nélkül halott vagy'
és én el is hittem, egy álmom lett , az, hogy megmutassam
és a fejemben egy hang először csak halkan,
azután egyre hangosabban,
az utcán, a zajban, a zenében, a clubban azt súgta,hogy van miért élned,
ha úgy szeretsz másokat, mint a testvéred.

Angyalok nincsenek, megöltük őket,
pedig csak tanítani akartak minket!
Amit te adsz másoknak, azt kapod vissza!
Csak az lehet boldog, ki a saját harcát vívja!

Volt idő, amikor leszartam az iskolát
és nem érdekelt az, hogy szerezzek egy diplomát,
mert úgy éreztem, hogy minden hiába, gondoltam elhúzok Amerikába,
de valamiért mégis itt maradtam, ez nem jelenti azt, hogy bármit is feladtam
tovább harcolok, lépésről-lépésre
fent, máskor lent,
de azt mondom, megérte
és nem hiszem el, hogy csak a pénzről szól az élet
jó kocsik, nagy ház, bulik azt reméled, hogy örökké tartanak
és mindig boldog leszel,
de pillanatnyi boldogság csak, amit megveszel,
mert elnyomnál másokat, hogy te lehess az első,
ha legyőzől valakit, jön helyette kettő,
ha megölsz valakit, téged is megölnek,
és nem érted azt, hogy téged mért gyűlölnek.

Angyalok nincsenek megöltük őket,
pedig csak tanitani akartak minket!
Amit te adsz másoknak, azt kapod vissza!
Csak az lehet boldog, ki a saját harcát vívja!

Néha egy gyertya fénye többet ér a napnál,
éjjel, amikor szükség van rá,
hogy lássunk a sötétben és ne féljünk tőle,
hogy higgyünk benne, hogy nem lesz így örökre.

2011. február 3., csütörtök

"Csak az tud élni, ki mindig nevet,
Kiből kicsordul minden szeretet
Kinek lelke élettől vidám,
A himnuszt zeng az ég hajnalán.
Ki minden könnyből virágot szakaszt,
Minden sziklából szivárványt fakaszt.
Az élet útján győztesen robog,
Csak az tud élni:
KI MINDIG MOSOLYOG" :)