BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. december 24., péntek

Háát mit is mondjak. :) Eddig jól telik a szünetem. Kata nálunk volt egy hétig. Sajnos ma már haza ment. :(( És nagyon hiányzik. :'( De jóókat hülyültünk. :) Főleg tegnap este. :D Rendesen megünnepeltük a névnapomat... :P:D Sokan felköszöntöttek, jól esett, hogy gondoltak rám. :) Még olyanok is, akikre nem számítottam. :) Köszönöm.♥:) Ma voltak nálunk a rokonaink, most tartottuk apum szülinapját meg névnapját meg az én szülinapomat és névnapomat. :) Ittam fiinoom Tiramisu likőőrt. :) Meg mást is. :D Holnap folytatjuk :D Alig várom már a szilvesztert. :) Hiányzik már az én kis Bff-em.♥:'(
Boldog Karácsonyt!!!:)♥

2010. december 16., csütörtök

Még 5 naaap és téliszünet!!! :)
Alig várom. :) Ma jött Kata pestről, itt lesz nálunk egy pár napig. Lassan egy éve, hogy nem láttam. :( Olyan jó, hogy itt van.♥:) Holnap vagy szombaton jön Diuskáám is.♥:) Ááá dejólesz. :) Hétfőn megyünk korizni a sulival. Kedden meg egész nap karácsonyi izéé lesz a suliba. :D Énekelni is fogunk. :) Meg holnap is. :) Aztán szünet. :) Ezt várom már, mióta véget ért az őszi szünet. :D Az egész szünetet a barátaimmal fogom tölteni. Legalábbis remélem, hogy sikerül megvalósítni, amiket elterveztünk. :) A szülinapomat is nagyon várom már. :) A szilvesztert meg főleg. :D :) De ami a legjobb, hogy ezeket mind a legjobb barátnőmmel fogom tölteni. :)♥

2010. december 12., vasárnap

*Hétvégeeeeee
Áááá annyira jóvoolt :D :)
Pénteken mentem Diushoz. :) Úgy volt, hogy megyünk korizni, de aztán mégse jött össze :S De csináltunk magunknak programot. ;D Felmentünk a városba. Hajnali 1kor még nagyba vergődtünk meg beszélgettünk. :D 7kor meg keltünk a suli miatt :S Olyan rossz volt :'( Olyan jól aludtam *-* Aztán bementünk a suliba. Fél 12 körül már végeztünk, mert rövidített órák voltak. Meg se volt tartva csak 1 matek nem értem miért kellett bemenni annyira felesleges volt :S Na mindegy. Suli után felmentünk a városba a csajokkal. Dius, Kittus meg én. :) Annyira imáádom őket.♥:) Fórum - Pláza - Főtér :D Elmentünk az Angel's Stoneshoz♥*-* Aztán Dius jött hozzám. :D Maa filmeztünk, vettünk egy csomóó nasit :D Meg kimentünk hógolyóózni meg mini hóembert építeni. :DDD Szóóval jól telt a hétvégém. :)♥ holnap viszont suli :'( Nembaj utolsóó hét. Remélem hamar eltelik. Egy csomóó dogát írunk :'( Na mindegy. Túlélem. :D Na ennyi, sziasztok. :D :) (KK)

2010. december 7., kedd

Can you feel me
When I think about you
With every breath I take
Every minute
No matter what I do
My world is an empty place

Like I've been wonderin the desert
For a thousand days
Don't know if it's a mirage
But I always see your face, baby

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain
Whhoooaaa

The stars are burning
I hear your voice in my mind
Can't you hear me calling
My heart is yearning
Like the ocean that's running dry
Catch me I'm falling

It's like the ground is crumbling underneath my feet
Won't you save me
There's gonna be a monsoon
When you get back to me baby

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain

So let this drought come to an end
And may this desert flower again
And I need you here
I can't explain
But a day without you
Is like a year without rain

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain

2010. november 30., kedd

December *___*
Holnap december 1. :) Ez a hónap a kedvencem. *-* Sok dolog miatt nem szeretem a telet, mégis azt hiszem, ez a kedvenc évszakom.:) Hideg van, folyton esik a hó (rosszabb esetben havas eső) jegesek az utak, ha megolvad, akkor pedig minden csupa latyak. Mégis olyan szép és megnyugtató számomra egy havas táj látványa, és olyan kellemes bentről, a melegről nézni a hóesést, miközben forró teát vagy épp kakaót iszok. :) És olyan szép a karácsony. Főleg, ha akkor hullik le az első hó. :) Sokszor volt fekete karácsonyunk, és én mindig azt kívántam, bárcsak esne a hó a születésnapomon. :) Talán a szülinapom miatt is kedves számomra ez a hónap. :) December 30-án születtem. :) Ez egyrészt nem olyan jó, mert együtt tartjuk a karácsonyt, a szülinapomat és a névnapomat, ami december 23-án van. :) Másrészt viszont egész jó. :) Apukámnak például december 26-án van a névnapja és a szülinapja is. Jól összehozták... karácsonyra. :D 2 évvel ezelőtt egy kiskutyát kaptam ajándékba a nagyszüleimtől. :) A neve Lucky. :) Nagyon szeretem, teljesen hozzám nőtt. :) Mostmár nem is olyan "kicsi". :) December 1-jén született. :) Azért is vártam ennyire ezt a hónapot, mert sok programot terveztem. :) Szeretnék korizni, bulizni, vásárolni a barátaimmal. :) A téli szünetet is nagyon várom már. A szülinapomat és a szilvesztert szeretném a legjobb barátnőmmel tölteni. :) Tavaly is vele szilvesztereztem, és a szülinapomon is nála voltam. :)

2010. november 28., vasárnap

Nézem a várost az ablakon át, nézem a jéghideg éjszakát.
Látom a szürke fényeket.
A holnap álmait álmodom, azokat az órákat átkozom,
Amikor nem vagy itt velem.
Mert annyi minden van még, amit tudnod kell,
Amit még sohasem mondtam el.
Te vagy a kezdet, és te vagy a vég,
Nélküled nem bírnám, érzem, feladtam volna rég,
Csak annyit kérek tőled, hogy mindig itt legyél,
Mindig velem legyél!
Én várok rád, hogyha várni kell, mert érzem, hogy jössz,
újra itt leszel,
És többé nem engedlek el.
Mikor itt vagy, megszűnik a külvilág, csak az idő rohan tovább.
Bárcsak megállíthatnám!
Mondd el, hogy mit tegyek, hogy bízz bennem és higgy nekem.
S hogy mindig itt legyél velem!
Te vagy a nappal, és te vagy az éj,
Nélküled nem bírnám, érzem, feladtam volna rég,
Csak annyit kérek tőled, hogy mindig itt legyél,
Mindig velem legyél...

Hosszú volt a bánat és a szenvedés , de életemben ő volt a legszebb tévedés.

2010. október 27., szerda

All my life I've been waiting for you to bring a fairy tale my way. ~ Egész életemben vártam
Rád, hogy elhozd nekem a tündérmesét.

Hes more than a man and this is more than love. ~ Ő több mint egy férfi és ez több mint egy szerelem.

2010. október 26., kedd

Másfél éve ismerem az én drááága szivem csücskét ^^ :) Diuskámat :):)

18hónap♥
72hét♥
548nap♥
13152óra♥
789120perc♥

Bff♥örökre:):)



2010. október 25., hétfő

még 7 nap *-* jaaj úgy várom már :) megyek Diuskáámhoz^^ :)
Amúgy semmi érdekes nem történt velem mostanában, ezért nem is szoktam írni. :D:) Suli, tanulás, egy kis pihi aztán megint előlről "-.-
beteg vagyok, holnap megyek orvoshoz =/
Mindjárt őszi szüneeet!:)

David Deejay - Disco Lights♫

2010. október 17., vasárnap

2010. október 14., csütörtök

Már nem is azon járt az agya, hogy ő a világ legboldogtalanabb embere, hanem az, hogy van mellette valaki, aki sosem fogja otthagyni. Erre mindig rá kell döbbenni, még akkor is, ha nagyon szerelmesek vagyunk és az a bizonyos személy az egész világot jelenti nekünk. De sosem szabad elfeledkeznünk azokról, akik sokkal régebb óta ott álltak az oldalunkon, mai is ott állnak és fognak is, mert ők nem tűnnek el álomszerűen. Csak vannak, csendben, megértéssel és szeretettel. Nem bántanak, nem szólnak, nem szidnak, nem mennek el. Barátoknak nevezzük őket...:)

2010. október 6., szerda


Tudom, hogy azt gondolod nem kellene szeresselek
vagy ezt mondanom még neked.
De ha nem mondtam volna, attól még ezt érezném,
hol van ebben az értelem?

Megígérem, hogy nem nehezítem meg az életed
hogy nem kezdem elölről.

El fogok menni ezzel a hajóval
De nem adom fel feltett kézzel
Nem lesz fehér zászló az ajtómon
Szeretlek, és ez mindig így lesz.

Tudom, hogy sok zavart okoztam
vissza akartam jönni és csak romboltam
Csak a bajt okoztam neked
És megértem ha nem akarsz velem beszélni
És ha betartod a szabályodat, hogy vége Biztos annak van értelme.

És ha egyszer találkozunk
Mert biztos vagyok benne
Minden ami volt,
Ott lesz velünk megint
De hagyom majd elmenni
És nem beszélek róla
És majd te azt hiszed
Hogy túlvagyok rajtad....♫

2010. október 1., péntek

MAAAAAAA :D
áhh egyik legjobb nap:DD
K.E.D.V.♥örökreee:))
Koccintás sütivel :'D
Ma dióónap volt a suliba :D elmaradt a matek(Y) egész nap állatkodtunk :DD
Diuskáám padon csúszkáláás :DDD mindent egyszerre mondunk:O ez máár ijesztő o.O :DD koccintás almástésztával XD :DDD
Kitti bontja kifele a pöttyös gurut: hm most valakivel történni fog valami :DD
Edóó sütiii *-* finom volt nagyoon:D meg a többi is^^
Krisztiáán megint alkotott :D -->videóó fb-n :DD
Edóó befonta a hajam németen^^ :DD
Kittíím túúl okos vagy máár...:P(LL)
szval jóvoltnagyon:DD(LL)


2010. szeptember 30., csütörtök

"Szeretném elmondani mennyire szeretlek és bármit megtennék, hogy veled lehessek! Távol vagy de mégis oly közel szívembe zártalak kérlek ne szökj el! "

"Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük... "

"Elengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. (…) Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtetem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján – abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám. De amíg nincs itt, mindig hiányzik. És fáj."

2010. szeptember 28., kedd

"Amióta láttalak Te vagy minden álmom, Azóta is éjjel-nappal te utánad vágyom. Azóta mosolyod nem tudom feledni, Bár te is tudnál ugyanúgy szeretni.. "

2010. szeptember 26., vasárnap

Hát nem a legjobb hétvége volt...de ez is eltelt...:D Nem voltam vmi jóól :S Fájt a fejem, hányingerem volt meg semmihez nem volt se erőm, se kedvem. :/ De már jobban vagyok:) Remélem, nem leszek beteg. :S

518♥
518 napja ismerem az én kis Bff-emet.:) Diusskáám♥hnap végre látlak baba^^ :))

♥Spanyol♥ imádom:)
Pár napja elkezdtem tanulgatni. Vagyis még csak kiírosgatom a dolgokat. :) Találtam egy oldalt, ahol témák szerint vannak csoportosítva a szavak. Én se vagyok teljesen ép, mivel a 2 nyelv is elég nehéz egyszerre de nembaj(Y) :D Nem akarom profi szinten beszélni, de azért pár dolgot szeretnék tudni. :) Amikor lesz időm meg kedvem, akkor majd tanulgatom. :)

Lenyóókám remélem sikerül(yn) :)))♥

2010. szeptember 24., péntek

K.E.D.V♥ nagyon szeretlek titeket:)♥
hülyülések :'D(Y)
Matek előtt Barbi gitározott meg énekelt, Krisztiáán meg kísérte. :DD

Diusskáám hiányzóól nagyon babám:'(♥gyógyulj meg hamar!:(

végre 7végeee :D és végre alhatok sokáig:)

2010. szeptember 22., szerda

"Ha tudnád hányszor gondolok rád, s hányszor töltöm ébren az éjszakát, hány könnycsepp szökik a szemembe érted, s mindez azért mert Szeretlek Téged!"

"Nem az a fájdalom, sírni, zokogni, hanem a fájdalmat mosolyba folytani. Az ember erős, de a szíve megszakad, ha azt kit igazán szeret, szeretni nem szabad.":(

maa:) K.E.D.V.♥ úúgy szeretem őket:)) infóó Diussal:D idiótaa:DD♥ juhtúróó xd :DDD "gyere máá Sanyi" :DD
jónapvolt:))

2010. szeptember 20., hétfő

háát...maa... egy átlagos nap. Unalmas és fárasztó.
Lenyóókámmal annyit baromkodtunk. :D Olyan kis idióta úgy szeretem :DDD♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥(tessék 11 szííív:D)

Diuss köszönöm.:))♥Olyan jóó h vagy nekem:)♥Bff :))

Holnap megint suli :S Elegem vaaan:( nagyonnagyon :(

♥:'(
"Valahol azt tartják, ha sokat gondolsz valakire, azt megérzi."

Ma is álmaimban gyakran visszatérsz...♫

Nigga ft. Belinda - Baby te quiero♥♫(:

háátt..asszem ennyi...

2010. szeptember 19., vasárnap

"Nem lehetek a jelene, sem a jövője . . . de a múltjában ott vagyok..."

7végee^^
Hátt nem sikerült úgy, ahogy terveztem, de ígyis nagyon jó volt. :D Szombat délután bementünk Debrecenbe vásárolni tesómmal, aztán jöttünk haza, útközbe felvettük Diust. :D Aztán mentünk uncsimék, olyan 6 körül haza jöttünk. Este nem mentünk bulizni, mert tesóm belázasodott :S Aztán már nem volt kedvünk. De annyit baromkodtunk Diussal. :D Kis lökedék úgy imádom.♥:) Rég volt már nálunk most bepótoltuk. :D Az esti beszélgetések meg hülyülések. :D Én már annyira készen voltam, hogy mindenen nevettem. :D Reggel olyan 10 körül keltünk, ettünk, pakoltunk meg ilyenek, aztán fél 1 körül már ment is haza.:(
háát...ennyii..:)

2010. szeptember 18., szombat

Egyszer talán merengve állsz ablakodban. Emlékem felbukkan, mint buborék az italodban. Szádra fölényes mosolyt sző a gondolat, valami mégis elszorítja torkodat. Megérzed, megérted, ilyen csak egyszer lehetett, valaki önmagánál is jobban szeretett!

2010. szeptember 17., péntek

Legfárasztóbb nap a héten. :/
6 órám volt de ezek a létező legszarabb órák. :D matek,fizika,stb...
Angolon a tanár aztmondja, amikor javította a dogát vki vocalbulary helyett vocalberryt írt. És hogy felírta magának mert az ilyeneket fel szokta írni és h tetszett neki.Háát ez a valaki énvoltam. xDD Nem tudtam h h kell leírni :$ :D Aztán németen a német előadókról beszélgettünk aztmondja a tanár: tudjátok, azok a buzik. XD (tokio hotel:D)
K.E.D.V-el megint jókat hülyültüünk:D♥

Holnaaaap megyünk bulizni Diuskámmaaal^^

Shonstelle - Impassilbe♫

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem, odafigyeltem.

És Te erős voltál, míg én nem,
Az én illúzióm, az én hibám.
Figyelmetlen voltam, elfelejtettem,
Elfelejtettem.

És most, mikor mindennek vége,
Nincs már mit mondani.
Elmentél és nagyon könnyen nyertél,
Előre mehetsz elmondani nekik.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.

Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen.

Elmúlik a szerelem, ez nehéz,
Beleesni az árulásba még rosszabb,
Törött bizalom és törött szívek,
Tudom, tudom.

Azt hinni, hogy minden ami kell Neked ott van,
Bizalmat építeni szerelemre és szavakra,
Az üres ígéretek elkopnak,
Tudom, tudom.

És most, hogy minden elveszett,
Nincs már mit mondani.
És ha befejezted a kínzásomat
Előre mehetsz egyedül elmondani nekik.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.

Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen!
Lehetetlen.

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.
Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen!

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem.
Te quiero pero por qué?♥:/

2010. szeptember 16., csütörtök

"Ha szeretsz valakit, tiszta szívből, akkor sohasem felejted el. Nem számít mi történt, mennyi idő telt el, szeretni fogod. Úgy érzed túlléptél, hogy többé már nincs rá szükséged, a szívedben mégis úgy őrzöd az emlékét, mint életed tavasza. S egyszer, ha szembejön veled,... rád mosolyog, s életedről kérdez, csak annyit tudnál felelni: hiányos... Mert este, mikor lefekszel, párnádra hajtod fejed, elindul a kisfilm, peregnek az emlékek és a könnycseppek. Mindig is szeretni fogod, történjen bármi.."

vannak dolgok, amiket nem akarunk, hogy megtörténjenek, de el kell fogadnunk - ugyanígy vannak emberek is, akik nélkül nem tudunk élni, de néha el kell engednünk őket. :'(

2010. szeptember 15., szerda

Maaaaaaaa:D
Fárasztóó, de nagyonjóó nap volt. :D 7 óra. Főleg a matek fárasztott le "-.- Tesin tűzriadó volt. Persze pont az óra végén... így tesi ruhába kellett kimenni az udvarra. Az utcáig már nem jutottunk el. :D Ha igazi tűz lett vna valszeg elüt minket aa tűzoltóautó:D Semmibaj :D Infóón áá :D Annyit hülyültünk ezzel az elmebeteg barátnőmmeeel :D Diijjuuskáááá :D♥ Csináltunk egy csomó debil képet. :D Aztán szünetbe is folytattuk az elmeroggyantást. :D Barbii táánc :D "avimmááuuee" :D:D Encii tűszoknya xD :D:D:D:D Csomó hülyeséget összehordtunk. :D Na meg nyelvtan előtti röhögéés Diussaal. áhh :D XD Szval jóó napom volt :D

2010. szeptember 13., hétfő

"Megpróbálni elfelejteni valakit, akit szeretsz, olyan, mintha megpróbálnál emlékezni valakire, akit soha sem ismertél..."

"Megbocsátottam a megbocsáthatatlant, megpróbáltam pótolni nélkülözhetetlen embereket és elfeledni az elfeledhetetleneket. Sokszor okoztam csalódást és csalódtam olyanokban, akiktől sosem vártam volna. Szerettem és szerettek, de sokszor el is utasítottak. Előfordult olyan is, hogy szerettek, de én nem tudtam viszontszeretni. Repkedtem a boldogságtól, fogadtam örök hűséget, de volt hogy teljes erővel mentem fejjel a falnak. Felhívtam valakit csak azért hogy halljam a hangját, néha elég volt egy mosoly ahhoz hogy szerelmes legyek. Sokszor féltem, hogy elveszítek valakit, aki fontos számomra.. és el is vesztettem a végén. De túléltem, és még most is élek. Már nem csak túlélem a hétköznapokat, hanem megélem azokat. Mert az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon..! ;)"

"Valaki nem ír,pedig én úgy várom,valaki nem szeret,pedig én imádom,valaki nem érzi, hogy érte harcolok,valaki úgy gyötör hogy meghalok..."

"Nekem nem kell más csak Téged, akarlak, ha volt is más, feledem csak Téged akarlak."♫

"Amikor a szíved úgy érzi, hogy mindjárt megszakad ne add fel ne engedd el magad. Légy erős, bízz magadban, s ami a legfontosabb bízz a holnapban."

"Olyan hülye vagyok. Annyi szenvedés után, még mindig remélem, hogy egy nap, újra érezhetem egy picit a szerelmed...://"










2010. szeptember 12., vasárnap



Minden jó, igen
Minden rendben lesz, igen
És tudom, talán egy napon nevetni fogok ezen
De nem ma, nem
Mert nem érzem túl jól magam
Összekuszálódtam belül
A szívem az ujjamon van
A holnap egy rejtély számomra

És ez lehet csodálatos
Lehet varázslatos
Lehet ez minden amire vártam
Egy csoda
Oh, de ha újra szerelembe esek, valaki mással
Soha nem lehet olyan, mint ahogy téged szerettelek

Elengedni téged olyan
Mintha hideggé tenném magam, igen
És én
Megpróbáltam elhinni hogy ez nem fáj
De csak rosszabb lett, igen
Látod, egy roncs vagyok belül
A nyelvem megkötött és az egész testem olyan gyenge
Talán a jövő az amire igazán szükségem van.

Soha többé nem megyek a szívem után már,
Egyszer elhittem a mesét,
hittem tárt karokkal vár,
Amire vágyom miről álmodtam,
Minden emlékem itt hever előttem egy sáros lábnyomban,
De vigasztal magányomban a tudat élni szeretnék,
Nem pedig eltűnni hiszen jöhet aki szeret még,
Mosoly is költözhet a házba ha még eljutok.
De a gondok elől elfutni, a halálomig nem tudok. /C.O.D. - Másról szól/

2010. szeptember 11., szombat

Tegnaap.
Hátt nagyon jóó volt. :D Suliba kaptunk feladatokat. Fel kellett hívni a Rádió FM95-öt meg a Rádió1-et, be kellett mutatkozni, dicsérni kellett a műsorukat és el kellett monadni h mi van a suliba. :D Sajna erről lemaradtam, mert az elsős avatón segítettem Diussal meg Edóóval. Aztán fel kellett hívni valamilyen üzletet, mi a Corát hívtuk fel és ott is el kellett magyarázni hogy mi van és, hogy mondják be a hangos bemondóba, hogy ha van ott Dieneses személy, akkor hívja fel ezt meg ezt a számot. :D És tényleg bemondták. :D Aztán lejött a Deberceni TV szval benne leszüünk. :D Petrus főzött paprikás krumplit. Nagyon finom voolt :D Csak a zsűrinek már nem nagyon maradt. :D A végén előadtuk a Piramistól a Száll fel magasra c. dalt. :D A 12.b-sek is elénekeltek egy számot. Aztán a 2 infó tanár karaokezott és áá olyan hangulat volt. :D Táncoltunk meg énekeltünk meg minden :D A szerelemvonatra mindenki vonatozott :D Meg twisteltünk :D Szval jóvooolt. :D

Délután meg találkoztaam Szaszáával, Judittal meg Timivel. ^^ Mentünk sétálni meg biliárdozni. Jóvoolt. :D Annyit hülyültünk. :D
Haza mentem, tvztem, és bealudtam nagyon készen voltam. :D Dee nagyonjóó nap volt:))

2010. szeptember 9., csütörtök

7 things
A 7 dolog amit utálok benned:
Azt, hogy hiú vagy s utálom a játékaidat,
Megbízhatatlan vagy,
Szeretsz engem de őt is kedveled,
Hol megnevettetsz,
Hol könnyet csalsz a szemembe
Nem tudom ki is vagy igazából.

A barátaid ostobák,
S amikor azt teszed amit ők,
Fájdalmat okozol,
Azzal a sráccal szeretnék lenni akit ismerek,
És a hetedik dolog amit a legjobban utálok benned:
Elérted, hogy beléd szeressek

De ha a jó tulajdonságaidra gondolok…
Túl hosszú lenne leírni,
Talán meg kéne említenem azt a 7 dolgot,
Amit szeretek benned

A 7 dolog amit szeretek benned:
A hajad, a szemed, s az öreg farmerod,
Amikor megcsókolsz a fellegekben járok,
Hol megnevettetsz,
Hol könnyet csalsz a szemembe,
De azt hiszem ez mind kell nekem.

2010. szeptember 6., hétfő

Ha megkérdeznéd tőlem, hányszor gondolok rád, azt mondanám: csak egyszer történt ilyesmi - de azóta ki sem tudlak verni a fejemből.(:

Talán egyszer mosolya szívedig hatolt... Talán egyszer minden gondolatod az övé volt.. Talán egyszer mindened volt a léte... Talán egyszer... még mindig meghalnál érte...

2010. szeptember 4., szombat

Rajtam nevet, érzi, hogy bármit megtehet.
Hát így legyen, nem bánom én ha kell, úgyis belehalok
Ő soha nem jön már vissza,a szívét egy másiknak adta a vágy
Üres, olcsó kis játék, ha kell, én száz évet várnék rád.
***
Már régen beszélnünk kéne, csak dacból mondom még se
Tán jobb lenne őt elfeledni, de érzem nem tehetem.
Úgy szálltak velünk az évek, ami rég fájt mára szép lett
Nem is értem, hogy lehet az, nálunk nincs már új tavasz.
Oh, mit ér a csók, ha másnak adod , mit ér a szó ha megtagadod?
Egyedül mondd mit ér az életem, ha nem lehetsz velem már.
Hazudj még kérlek, játssz ma velem!
Hazudj, hogy vár a nagy szerelem!
Miért keresem miért? Elátkoz az ég,
csak egy percet kérek én még...

Hazudj, hogy vársz rám nyári napon!
Tőled még ezt is elfogadom.
Miért szeretem, úgy? Mondd lesz-e kiút,
Majd végleg elsodor a múlt?

A hűség csak ígéret mint egy képet összetépted.
Hát ennyit ért egy lány szerelme, meguntad félre dobod.
Én mégis újra várlak, ha csók kell kérhetsz 100-at.
Legyen úgy, mint a legelején érzem kell a buta remény.
***
Mondd gondolsz-e még rám,
Valahol magányos órán.
Mondd tudnál úgy mint rég
Szeretni csak egyet úgy mint én.
***
Csak egy halk sóhaj száll,
Szívem bársonyos partján,
Te maradsz, 's te voltál
Érted szívem úgy kalapál.

Súgj egy titkot még,
Mitől féltékeny az ég!
Míg tart az örökké, én csak veled lennék!
Változnék, ha lenne kinek
Túl késő azt mondja minek
A szíve elszállt mára, már mást szeret
Éreztem, hogy rám se figyel
Én bújnék, hozzá mégsem ölel
Hamis a szíve, üres és jéghideg.
Hova tűnt ez a nagy szerelem?
Jól lecserélt csak fogom a fejem
Azt sem hiszem el mit tőlem kérdezel
Ártatlanul nézhetsz nagy szemeiddel.

Mért őt akarom?
Szállhatok szabadon
Messze tőled felhőn át
Túl a falakon feladom
Magamat kiadom
Mégis ő kell, érzem, és már nem tagadom.

Úgy is tudtam lesz valaki
Ki forró csókjait keresi
Színes nagy meséit mind elhiszi.
Írtam hozzá száz levelet
Nincs válasz és másra nevet
Újra kezdeni hidd el már nem lehet.
Hova tűnt ez a nagy szerelem?
Jól lecserélt csak fogom a fejem
Azt sem hiszem, el mit tőlem kérdezel
Ártatlanul nézhetsz nagy szemeiddel.

Megkezdődött a suli. hurrááá. mindenki örömére :D 1. nap nagyon jó voolt^^ Jó volt látni ezt a dinka osztályt. :D idióótáák nagyon :D
A tegnapról annyit hogy nagyon fárasztó napom volt. Egész nap csak mászkáltam. Délután találkoztam Szaszáával meg Judittal.♥^^ Jó volt látni őket, már rég találkoztunk.:)
Ma meg találkoztam Lenyóókámmal.:D♥ Mentünk vásárolni.^^ Báár ez nem a mi napunk volt... :D de azért jóvolt. :D

2010. augusztus 30., hétfő

2010 ~ Nyár (:

•Shakira - Waka waka
•Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love
•Dancelovers ft. Dominika - Emlék
•Dj Szatmári ft. Jucus - Átok vagy áldás
•Kat Deluna ft. Akon - Push push
•Anda Adam - My love on you
•Dan Balan - Chica Bom
•David Guetta, Chris Willis ft. Fergie - Getting over you
•Eddy Wata - I love my people
•Inna - 10 Minutes
•BNF - Bűnös
•Enrique Iglesias ft. Pitbull - I like it
•Fluor ft. Sp - Party arc
•Jason Derulo - What if
•Balogh Brigi - A szerelem fáj
•Csézy - Láthatatlan híd
•Inna - I wanted you
•Pálinka dal :D
•Re-Play - Szerelmes dal

Köszönöm ezt a nyarat a barátaimnak akik miatt felejthetetlen volt!:)

Köszönöm Diuskámnak azokat a felejthetetlen ottalvásokat. :D A Gelsi nyaralást:) Az a 10 nap legjobb volt ebben a nyárban:) Azt a rengeteg hülyülést és vergődéseket :D Hogy mindig kiállt mellettem, legyen szó bármiről :) Az elsőő LOKI meccsemet :D Egyszóval MINDENT♥ Lilluskámnak a hajnalig tartó msn-ezéseket, azt, hogy mindig mellettem van és vigasztal, az én drága ikertesókám♥:) Ez alatt a nyár alatt mégjobban rájöttünk, mennyi mindenben hasonlítunk :D manuális törpém :D:D Majdnem sikerült találkoznunk, pár méterre voltunk egymástól de mégsem jött össze :'( De majd legközelebb!;)♥ Dorcccnak a rengeteg segítséget, a bátorításokat és vígasztalásokat. Annyira jó, hogy megismertelek baba :)♥ Dottikámnak a soksok segítséget♥ Lenyóókámnak azokat a széép napokat és vásárlásokat :D a reklámozásokat :D ugye Zsóóti :D ♥ Andicáámnak aa külföldiekkel való hülyüléseket :D ;)♥ Katumnak a millió segítséget, vígasztalást és bátorítást, hogy mindig lelket önt belém, és, hogy megért:)♥ nem sikerült találkoznunk, de remélem, hogy a szünetekben sikerülni fog♥Ritussnak azt az egyszeri futást :D tavaly több volt, de nembaj, majd jövőre ;) ♥ Azt a Gelsi péntek estét :D és azt a bizonyos júlis 11-ét...(L)

A nyár végével az életemben is véget ért valami...de kezdődik valami új :) Még mindig várok arra a bizonyos csodára, ami valószínűleg soha nem fog eljönni, de próbálom túltenni magam rajta... sajnálom, hogy így akalult=/ Jön a suli, jönnek K.E.D.V-es napok♥ Új tanárok, új osztálytársak, új emberek. A nyáron is megismertem párat :) "Hiszek abban , hogy bizonyos emberek nem véletlenül lépnek be az életünkbe.":)
♥♥♥




Ma találkoztam Dorccussal meg Diussal.♥ Úgy feldobták a kedvem.:) Annyira imádom őket.♥:)

Dorccc, gratulálok a vizsgádhoz!;)

Voltunk a Fórum tetőőn. :D Gyönyörű a kilátááás.:) Meg bejártuk a várost.:) Annyira jól éreztem magam Velük.:):)♥

Diusskáám ne szomorkodj :'( Szeretlek babaaa♥ "Yo hago todo que puedo para verte feliz!"

Dorccc te meg ne add fel!;) És sok sikert a nyelvvizsgádhoz. Szoríítok neked baba.*-*

Te mindig az életemben leszel, még ha én nem is leszek a tiédben
Mert te az emlékeimben vagy
Te, majd vissza emlékszel rám ? --> ez meg Neked szól:'(


2010. augusztus 28., szombat

Olyan, mintha tegnap lett volna,
Hogy az életem része voltál♥

Te mindig az életemben leszel, még ha én nem is leszek a tiedben
Mert te az emlékeimben vagy
Te, majd vissza emlékszel rám ?

Az igazság túl szörnyű és nem akarom hallani
De azt hiszem, meg kell tennem :'(

Nem tudlak kiverni a fejemből
o miért, o miért
Gondolok még mindig rád, baby
Próbálom, próbálom
De azt hiszem, meg kell tennem♫

Egyszer egy napon, el kell, hogy engedjelek
Egyszer egy napon, olyan hihetetlennek tűnik
Egyszer egy napon, el kell, hogy engedjelek
És tudom igen tudom
Hogy meg kell tennem, egyszer egy napon♫

:'(

te hogy gondolod ezt? én nagyon bonyolult
és
problémás csaj vagyok. elég hisztis, féltékeny, és lökött. de nagyon tudok
szeretni, és ha valakit szeretek, azt örökké szeretem. csak van,akinek
nem elég, ami én vagyok de ez van, magamnál nem tudok, és nem is akarok
se több, se kevesebb lenni. én így gondolom, innentől rád van bízva,
hogy megéri-e.. :||
~ bonyolult? megfejtelek.
problémás? megoldjuk
majd együtt. hisztis? felvidítalak! féltékeny? rám nem kell.. lökött? sose
árt. tudsz szeretni? legjobb. és sokáig? akkor még jobb! nem vagy elég?
nekem totálisan elég vagy és nem kell több mert te megadsz mindent! rám
van bízva? akkor összejövünk
előbb utóbb... megteszi ez egy
válasznak?:)

Tegnap kicsit lehangolt voltam.:S De amint felhívott Diuskáám egyből jobb kedvem lett. :D Olyan jó volt hallani a hangját.:) hiányzóól Klóódikám:D :'(♥ De hétfőőn találkozunk. *-*
Aztán este meg nagyon fel voltam pörögve. :D Lenyóókámmal lefárasztottuk egymást. :D óó Zsóótii :D A többieket is sikerült kikészítenem. :D

"A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást.":)



2010. augusztus 27., péntek

"Hiszek abban , hogy bizonyos emberek nem véletlenül lépnek be az életünkbe.":)

Ez majdnem szerelem volt, de gyorsan véget is ért.
De miért van az, hogy én még mindig akarom azt, hogy
láthassam az arcodat?
Minden pillanat hozzád hívogat...

Egy – két hétig velem volt
Átkarolt, nekem dalolt
Vége már
Elmúlt a nyár.
Úgy érzem, hogy lerázott
Talán nem is kamázott
Jött az ősz
Szürke lett a világ.♫

Boldogságos pillanat
Az emléke mindig megmarad
Szívemben örökké él
Egy életen át őrzöm én.♫

...örülne a szívem örülne a lelkem, ha itt lennél velem...♫


Dj Sammy - California dreaming♫