2012. december 1., szombat
2012. november 18., vasárnap
És vagy te, az egyetlen szép dolog az életben,
Volt egy első csókunk, igazi, tele voltunk szenvedéllyel,
Volt egy közös álom, mámoros, ilyen csak egyszer ér el,
Volt egy első éjszaka, tele tűzzel, ahogy rád néztem,
És voltál te, akivel én mindezt egyszer átéltem
Lesz pár közös évünk, közös élet, tudom együtt ketten,
Lesz pár nehéz döntés, de a könnycseppeket eltüntettem,
Lesz pár álmatlan éjszaka, amit most még átírhatsz,
És leszek én, akire ha kell, majd mindig számíthatsz,
A mi történetünk végtelen, akkor is ha nem leszek,
Én szeretlek, és ha kell ezt majd felhasználom ellened,
Mert rettegek, hogy egyszer még az én időm is lejárhat,
Itt állok a szíved előtt, de merre van a bejárat? *-*
Volt egy első csókunk, igazi, tele voltunk szenvedéllyel,
Volt egy közös álom, mámoros, ilyen csak egyszer ér el,
Volt egy első éjszaka, tele tűzzel, ahogy rád néztem,
És voltál te, akivel én mindezt egyszer átéltem
Lesz pár közös évünk, közös élet, tudom együtt ketten,
Lesz pár nehéz döntés, de a könnycseppeket eltüntettem,
Lesz pár álmatlan éjszaka, amit most még átírhatsz,
És leszek én, akire ha kell, majd mindig számíthatsz,
A mi történetünk végtelen, akkor is ha nem leszek,
Én szeretlek, és ha kell ezt majd felhasználom ellened,
Mert rettegek, hogy egyszer még az én időm is lejárhat,
Itt állok a szíved előtt, de merre van a bejárat? *-*
2012. szeptember 14., péntek
2012. augusztus 15., szerda
2012. július 13., péntek
http://www.youtube.com/watch?v=p0lfl2ZYEkU&feature=related
De az egyetlen dolog, amit szeretnék elfelejteni, az emlék amit szeretnék elfelejteni, a búcsúzás..
De az egyetlen dolog, amit szeretnék elfelejteni, az emlék amit szeretnék elfelejteni, a búcsúzás..
2012. július 1., vasárnap
2012. június 16., szombat
2012. június 11., hétfő
2012. június 2., szombat
2012. május 12., szombat
http://www.youtube.com/watch?v=fW8f4Duz6lA
Tőled lobbant fel az ősi láng,
Mint izzó katlan fűti szívem,
Néhány óra volt, csak ennyi járt,
De azóta nekem megállt a világ.
Minden éjjel újra élem szédült ritmusát,
Mond miért kéne eltitkolnom szívem legtisztább dalát,
Hordanám minden terhét, súlyos keresztjét,
Csak itt lennél, mondd merre jársz.
Te vagy a kincsem, méreg a szívben,
Te vagy a vágyam, jéghideg ágyam,
Te vagy a kezdet és a végzet,
Érzem, úgyis elveszítlek.
Te vagy a minden, annyira hittem,
Te vagy az átkom, angyali álmom,
Te vagy a kezdet és a végzet,
Meghalnék érted, ha itt lennél.♥
Tőled lobbant fel az ősi láng,
Mint izzó katlan fűti szívem,
Néhány óra volt, csak ennyi járt,
De azóta nekem megállt a világ.
Minden éjjel újra élem szédült ritmusát,
Mond miért kéne eltitkolnom szívem legtisztább dalát,
Hordanám minden terhét, súlyos keresztjét,
Csak itt lennél, mondd merre jársz.
Te vagy a kincsem, méreg a szívben,
Te vagy a vágyam, jéghideg ágyam,
Te vagy a kezdet és a végzet,
Érzem, úgyis elveszítlek.
Te vagy a minden, annyira hittem,
Te vagy az átkom, angyali álmom,
Te vagy a kezdet és a végzet,
Meghalnék érted, ha itt lennél.♥
2012. május 9., szerda
http://www.youtube.com/watch?v=hB-2CLRsJos
Ez a srác most más és érzem, mit akar,
betakar, ha kell, s ha alszom, átölel.
A srác most más, a szeme ragyog,
és száz mosolyt kapok.
Ő az, aki átölel,
jön, ha kell,
rám figyel
minden percben....♥
2012. május 2., szerda
2012. április 18., szerda

Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeladás között,
És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel és a társaság a biztonsággal,
És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó,
És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget, a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével,
És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez.
Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér.
Műveled hát saját kertecskédet, magad ékesíted fel a lelkedet, nem mástól várod, hogy virágot hozzon neked.
És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz…
Hogy valóban erős vagy.
És valóban értékes.
2012. április 7., szombat

Az élet nagy pillanatait nem feltétlen megcselekedjük. Van, hogy egyszerűen csak megtörténnek. Nem azt mondom, hogy nem irányíthatjuk a saját életünket... Kezünkben az irányítás. Legyen is! De ne feledjük, hogy bármikor megeshet, hogy kilépünk otthonról, és az egész életünk megváltozik. Az univerzumnak terve van velünk. De ez a terv folyton változik. Egy pillangó megrebbenti a szárnyát és elered az eső. Ijesztő lehet, de csodálatos is. Folyamatosan dolgoznak a gépezet fogaskerekei, hogy te végül pontosan akkor, pontosan ott legyél, ahol lenned kell. Jó helyen, jó időben.
2012. március 24., szombat
2012. március 19., hétfő
Előadást tartott egy tanító. Kezébe vett egy 20.000 forintos bankjegyet. Felmutatta és feltett egy kérdést a hallgatóságának:
- Ki szeretné ezt a 20 ezrest?
Szinte minden kéz a magasba lendült. Azután folytatta kérdéseit:
- Mielőtt oda adnám ezt valakinek, szeretnék előtte mutatni rajta valamit. - fogta és mindenki szeme láttára összegyűrte a papírpénzt.
- Szeretné még valaki megkapni? - kérdezte. Továbbra is kezek sokasága emelkedett a magasba.
- Nos, - folytatta, - ehhez mit fognak szólni? - Az összegyűrt pénzt ledobta a földre és sáros talpú cipőjével taposni kezdte a húszezrest.
- Na, szeretné még valaki megkapni? -
A kezek továbbra is a magasban maradtak
- Kedves hallgatóim! A mai példával egy nagyon fontos leckét tanulhattunk meg. Nem számított senkinek sem, hogy mit tettem a pénzzel, továbbra is akarták, mert az értékét nem tudtam csökkenteni. Gyűrött, sáros állapotban is 20 ezer forint maradt. Ugyanígy sokszor az életünkben összegyűrnek minket és beszennyeződünk, a lelkünkbe taposnak, és olykor a mi hibás döntéseink vezetnek ehhez. Ezért sokszor úgy érezzük, hogy ennél értéktelenebbek már nem is lehetünk! De nem számít mi történt, vagy mi fog történni, Jézus szemében soha nem veszíted el az értékedet! Számára felbecsülhetetlenül értékes vagy!
Ha eddig azt hitted, hogy tetteid és cselekedeteid vagy önmagad határozod meg értékedet akkor tévedtél. Felbecsülhetetlen értékű, vagy annak számára, aki szeret Téged!:)
2012. március 15., csütörtök

Megtanultam,hogy aki nem keres,annak nem hiányzol...és akinek nem hiányzol,az nem szeret. A sors dönti el,hogy ki lép be az életedbe,de te döntesz arról,hogy ki marad. Az igazság egyszer fáj,de a hazugság újra és újra...ezért értékeld azokat akik értékelnek és szeresd tiszta szívből azokat,akik viszonozzák!
2012. március 10., szombat

A mostban kell boldognak lenni, most kell őrültnek lenni, most kell szeretni, most kell sírni, most kell ölelni.. Az eredendő boldogság jelen van életetek minden létpillanatában, függetlenül attól, hogy milyen nehézségek várnak rátok a jövőben, hogy bal lábbal keltetek-e fel vagy sem. A problémahegyek mindenki felett tornyosulnak, de mindez csak jövő. A jelenben ott a boldogság, és csak rajtad áll, hogy kérsz-e belőle.

Az élet nagy pillanatait nem feltétlen megcselekedjük. Van, hogy egyszerűen csak megtörténnek. Nem azt mondom, hogy nem irányíthatjuk a saját életünket... Kezünkben az irányítás. Legyen is! De ne feledjük, hogy bármikor megeshet, hogy kilépünk otthonról, és az egész életünk megváltozik. Az univerzumnak terve van velünk. De ez a terv folyton változik. Egy pillangó megrebbenti a szárnyát és elered az eső. Ijesztő lehet, de csodálatos is. Folyamatosan dolgoznak a gépezet fogaskerekei, hogy te végül pontosan akkor, pontosan ott legyél, ahol lenned kell. Jó helyen, jó időben.
2012. március 7., szerda

Nő vagyok annak minden előnyével és hátrányával. Nő, aki abban leli legnagyobb örömét, ha elveszhet egy férfi pillantásában. Olykor csalfa, másszor bohó, az élet bokrétájából mindig mást a hajába tűző, szabadságvágyban fürdőző igazi nő, aki hiszi és vágyja, hogy előbb vagy utóbb, de végül őt is menthetetlenül magával ragadja a szerelem.(:
2012. február 10., péntek
Soha ne mond hogy ennyi volt soha ne mond hogy vége van
Soha ne mond hogy felesleges soha ne mond hogy hasztalan
Soha ne mond hogy már késő soha ne mond hogy neked mindegy
Soha ne mond hogy soha Tesó hidd el ez csak így megy "Mert!"
Hullhat eső "Vagy!" fújhat szél
Az aki hisz és nem fél bizony mindent túlél
Új nap ébred "És!" Új szelek fújnak
A gondok el múlnak és a sebek begyógyulnak
Hidd el történhet bármi nem kell meghátrálni
Csak állni a sarat bár ez piszkosul tud fájni
Kivárni és a pillanattal válni eggyé,
Így a "Soha többé" helyét átveszi a "Mindörökké"....
2012. február 9., csütörtök

A legszebb díszdoboz a szíved, benne az ajándék a szeretet, amit az éjszaka csendjében szépen leteszel a küszöbre. Annak a küszöbére, akinek szánod. És vársz. És reménykedsz. Reménykedsz, hogy kinyílik az ajtó, egy gyengéd kéz felemeli, kibontja, és magához öleli. Mert titokban erre vágyott. Mert megkapta a legszebb ajándékot, amiről valaha álmodott. A te szívedet, benne a te szeretetedet. És ha ez megtörténik, mindketten ajándékot kaptok. Egymást.
2012. február 8., szerda
2012. február 4., szombat

A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik...
2012. január 29., vasárnap
Ezt az utat hagytad nekem.
Nem színlelek.
Nincs szerelem, nincs dicsőség, nincs remény,
Nincs boldog befejezés.
Ezt az utat szeretjük.
És úgy volt, hogy örökké,
Mint a maradék életünk.
De már nem egymással többé.
Felébredek és rájövök mindenre:
Áldozat nélkül nincs szerelem.
Csak találgatok. De ha bármi történne, akkor
Egy kevés mennyországot, de egy kis poklot is akarok.
Ez a legnehezebb történet, amit mondtam valaha,
Hogy nincs szerelem, dicsőség, vagy remény.
A boldog befejezés örökre odavan.
Úgy érzem magam, mint, akit a vég már elért.
És minden nappal pusztulok.
2012. január 16., hétfő
2012. január 14., szombat
2012. január 10., kedd
2012. január 8., vasárnap

"Haladni akarsz az életedben, de sokszor egyik lábad a féken van. Ahhoz, hogy szabad lehess, meg kell tanulnod elengedni. Elengedni a sérüléseket. Elengedni a félelmet. Nem táplálni tovább a régi fájdalmakat. Az az energia, amivel a múltadba kapaszkodsz, visszatart az új élettől. Mi az, amit ma elengednél?"
2012. január 7., szombat
2012. január 5., csütörtök
2012. január 4., szerda
2012. január 2., hétfő
2012. január 1., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
























