BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. január 12., szerda

Come on and save me
I’m loosing my touch
Day after day
Cause I miss you so much
Come on and save me
I’m loosing my mind
Waiting and waiting
For you to be mine♥♫

2011. január 11., kedd

Miért van az, hogy akármennyire is jól indul a napom, mindig van valami, ami mindent elront?=/

2011. január 5., szerda

Hiszek a rózsaszín világban.
Hiszem, hogy a nevetés a legjobb kalóriaégető.
Hiszek a csókban, lehetőleg sok csókban.
Hiszek abban, hogy erősnek kell lennünk mikor úgy tűnik, hogy minden rosszra fordul.
Hiszek abban, hogy a boldog lányok a legcsinosabbak.
Hiszek abban, hogy a holnap egy újabb nap és hiszek a csodákban is. (: