BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. október 27., szerda

All my life I've been waiting for you to bring a fairy tale my way. ~ Egész életemben vártam
Rád, hogy elhozd nekem a tündérmesét.

Hes more than a man and this is more than love. ~ Ő több mint egy férfi és ez több mint egy szerelem.

2010. október 26., kedd

Másfél éve ismerem az én drááága szivem csücskét ^^ :) Diuskámat :):)

18hónap♥
72hét♥
548nap♥
13152óra♥
789120perc♥

Bff♥örökre:):)



2010. október 25., hétfő

még 7 nap *-* jaaj úgy várom már :) megyek Diuskáámhoz^^ :)
Amúgy semmi érdekes nem történt velem mostanában, ezért nem is szoktam írni. :D:) Suli, tanulás, egy kis pihi aztán megint előlről "-.-
beteg vagyok, holnap megyek orvoshoz =/
Mindjárt őszi szüneeet!:)

David Deejay - Disco Lights♫

2010. október 17., vasárnap

2010. október 14., csütörtök

Már nem is azon járt az agya, hogy ő a világ legboldogtalanabb embere, hanem az, hogy van mellette valaki, aki sosem fogja otthagyni. Erre mindig rá kell döbbenni, még akkor is, ha nagyon szerelmesek vagyunk és az a bizonyos személy az egész világot jelenti nekünk. De sosem szabad elfeledkeznünk azokról, akik sokkal régebb óta ott álltak az oldalunkon, mai is ott állnak és fognak is, mert ők nem tűnnek el álomszerűen. Csak vannak, csendben, megértéssel és szeretettel. Nem bántanak, nem szólnak, nem szidnak, nem mennek el. Barátoknak nevezzük őket...:)

2010. október 6., szerda


Tudom, hogy azt gondolod nem kellene szeresselek
vagy ezt mondanom még neked.
De ha nem mondtam volna, attól még ezt érezném,
hol van ebben az értelem?

Megígérem, hogy nem nehezítem meg az életed
hogy nem kezdem elölről.

El fogok menni ezzel a hajóval
De nem adom fel feltett kézzel
Nem lesz fehér zászló az ajtómon
Szeretlek, és ez mindig így lesz.

Tudom, hogy sok zavart okoztam
vissza akartam jönni és csak romboltam
Csak a bajt okoztam neked
És megértem ha nem akarsz velem beszélni
És ha betartod a szabályodat, hogy vége Biztos annak van értelme.

És ha egyszer találkozunk
Mert biztos vagyok benne
Minden ami volt,
Ott lesz velünk megint
De hagyom majd elmenni
És nem beszélek róla
És majd te azt hiszed
Hogy túlvagyok rajtad....♫

2010. október 1., péntek

MAAAAAAA :D
áhh egyik legjobb nap:DD
K.E.D.V.♥örökreee:))
Koccintás sütivel :'D
Ma dióónap volt a suliba :D elmaradt a matek(Y) egész nap állatkodtunk :DD
Diuskáám padon csúszkáláás :DDD mindent egyszerre mondunk:O ez máár ijesztő o.O :DD koccintás almástésztával XD :DDD
Kitti bontja kifele a pöttyös gurut: hm most valakivel történni fog valami :DD
Edóó sütiii *-* finom volt nagyoon:D meg a többi is^^
Krisztiáán megint alkotott :D -->videóó fb-n :DD
Edóó befonta a hajam németen^^ :DD
Kittíím túúl okos vagy máár...:P(LL)
szval jóvoltnagyon:DD(LL)