BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. december 24., péntek

Háát mit is mondjak. :) Eddig jól telik a szünetem. Kata nálunk volt egy hétig. Sajnos ma már haza ment. :(( És nagyon hiányzik. :'( De jóókat hülyültünk. :) Főleg tegnap este. :D Rendesen megünnepeltük a névnapomat... :P:D Sokan felköszöntöttek, jól esett, hogy gondoltak rám. :) Még olyanok is, akikre nem számítottam. :) Köszönöm.♥:) Ma voltak nálunk a rokonaink, most tartottuk apum szülinapját meg névnapját meg az én szülinapomat és névnapomat. :) Ittam fiinoom Tiramisu likőőrt. :) Meg mást is. :D Holnap folytatjuk :D Alig várom már a szilvesztert. :) Hiányzik már az én kis Bff-em.♥:'(
Boldog Karácsonyt!!!:)♥

2010. december 16., csütörtök

Még 5 naaap és téliszünet!!! :)
Alig várom. :) Ma jött Kata pestről, itt lesz nálunk egy pár napig. Lassan egy éve, hogy nem láttam. :( Olyan jó, hogy itt van.♥:) Holnap vagy szombaton jön Diuskáám is.♥:) Ááá dejólesz. :) Hétfőn megyünk korizni a sulival. Kedden meg egész nap karácsonyi izéé lesz a suliba. :D Énekelni is fogunk. :) Meg holnap is. :) Aztán szünet. :) Ezt várom már, mióta véget ért az őszi szünet. :D Az egész szünetet a barátaimmal fogom tölteni. Legalábbis remélem, hogy sikerül megvalósítni, amiket elterveztünk. :) A szülinapomat is nagyon várom már. :) A szilvesztert meg főleg. :D :) De ami a legjobb, hogy ezeket mind a legjobb barátnőmmel fogom tölteni. :)♥

2010. december 12., vasárnap

*Hétvégeeeeee
Áááá annyira jóvoolt :D :)
Pénteken mentem Diushoz. :) Úgy volt, hogy megyünk korizni, de aztán mégse jött össze :S De csináltunk magunknak programot. ;D Felmentünk a városba. Hajnali 1kor még nagyba vergődtünk meg beszélgettünk. :D 7kor meg keltünk a suli miatt :S Olyan rossz volt :'( Olyan jól aludtam *-* Aztán bementünk a suliba. Fél 12 körül már végeztünk, mert rövidített órák voltak. Meg se volt tartva csak 1 matek nem értem miért kellett bemenni annyira felesleges volt :S Na mindegy. Suli után felmentünk a városba a csajokkal. Dius, Kittus meg én. :) Annyira imáádom őket.♥:) Fórum - Pláza - Főtér :D Elmentünk az Angel's Stoneshoz♥*-* Aztán Dius jött hozzám. :D Maa filmeztünk, vettünk egy csomóó nasit :D Meg kimentünk hógolyóózni meg mini hóembert építeni. :DDD Szóóval jól telt a hétvégém. :)♥ holnap viszont suli :'( Nembaj utolsóó hét. Remélem hamar eltelik. Egy csomóó dogát írunk :'( Na mindegy. Túlélem. :D Na ennyi, sziasztok. :D :) (KK)

2010. december 7., kedd

Can you feel me
When I think about you
With every breath I take
Every minute
No matter what I do
My world is an empty place

Like I've been wonderin the desert
For a thousand days
Don't know if it's a mirage
But I always see your face, baby

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain
Whhoooaaa

The stars are burning
I hear your voice in my mind
Can't you hear me calling
My heart is yearning
Like the ocean that's running dry
Catch me I'm falling

It's like the ground is crumbling underneath my feet
Won't you save me
There's gonna be a monsoon
When you get back to me baby

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain

So let this drought come to an end
And may this desert flower again
And I need you here
I can't explain
But a day without you
Is like a year without rain

I'm missing you so much
Can't help it, I'm in love
A day without you is like a year without rain
I need you by my side
Don't know how I'll survive
A day without you is like a year without rain