BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2013. június 2., vasárnap




Tudom,hogy több lépést már nem tehetek
feléd
Mert ott csak a megbánás vár rám
Nem tudtad,hogy már nem vagyok a szellemed?
Elvesztetted a szerelmet,amit a legjobban szerettem.
Megtanultam félholtként élni
És most megint megakarsz kapni
Mégis kinek hiszed magad?



Magad mögött csak sebeket hagysz.
Egy üvegben tartod a szíveket
És széttéped a szerelmet.
Meg fogsz fázni a jégtől,ami a lelkedben van
Úgyhogy ne akarj visszajönni hozzám
Mégis kinek hiszed magad?



Hallottam,hogy mindenkitől kérdezed
Hol találhatsz meg engem
De már erősebb vagyok annál
Minthogy visszazuhanjak a karjaidba.
Megtanultam félholtként élni
És most megint megakarsz kapni.
Mégis kinek hiszed magad?



Kedves,hosszú ideig tartott míg jól éreztem magam
Emlékszem,hogyan tért vissza fény a szemembe
Bárcsak lemondtam volna az első csókunkról.
Mert az összes ígéretedet megszegted
És most újra itt vagy
Ne is álmodj arról,hogy visszakaphatsz
Mégis kinek hiszed magad?



Egy üvegben tartod a szíveket
És széttéped a szerelmet
Megfogsz fázni a jégtől,ami a lelkedben van
Úgyhogy ne akarj visszajönni hozzám
Egyáltalán ne gyere vissza
Mégis kinek hiszed magad?