BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. április 17., vasárnap

Szabad a szívem miért kell várnom rád lesz aki rám talál...♫♥
"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a
múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...
Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden
kövön, amelyen én megbotlottam. ... S mindegyik botlás után állj fel és
menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam,
felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz!"

2011. április 16., szombat

http://www.youtube.com/watch?v=d-E6jZAH7U4
"Onnan fogod tudni hogy jól vagy, ha nem találsz senkit akinek a helyében lennél és bármibe kerül, vagy akármi fáj, tudod hogy élni lehet is nem csak muszáj!"

2011. április 15., péntek

Egy apának a lányához való viszonya tulajdonképpen abból áll, hogy a lány életében van egy pillanat, amikor senki máshoz nem tud fordulni, csak ehhez a férfihoz, és akkor ettől a férfitól kell tudnia, hogy ő a legszebb a világon.
Túl rövid az élet, és néha attól félek,
hogy elszalad előttem, és hiába kérek
csak még egy percet a világtól,
mert talán nem láttam a szépet a hibáktól!
Van az életben egy-egy pillanat,
Hogy nem várunk már semmit a világtól,
Leroskadunk bánat terhe alatt,
Szívünk mindenkit megátkozva vádol.
Míg porba hullva megsiratjuk,
Mi porba döntött - sok keserü álmunk,
Nincs egy szem, amely könnyet ejtsen,
Míg testet öltött fájdalmakká válunk.

2011. április 14., csütörtök

"Sok küzdelem vár, meglehet
És az élet mindent elvehet,
De mindig mennem kell tovább.
Míg dal van, addig van remény
Míg itt vagy, nem félek
Egy dallal eljutok hozzád.
Könnyebb volna elfutni
Minden vágyam feladni,
Amig valami fontos volt nekem.
Könnyebb útra léphetnék,
De akkor már nem én lennék
És nem is úgy szólna a dal."

2011. április 13., szerda

"de az élet meg nem állhat, szomorúan is menni kell..."♫

2011. április 2., szombat

Itt az éjjel és te nem vagy már velem hogy fogd a két kezem úgy, mint régen
És ha hívlak tudom senki nem felel. Csak egy elfelejtett dal sír a szélben...:'((((((