BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. augusztus 30., hétfő

2010 ~ Nyár (:

•Shakira - Waka waka
•Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love
•Dancelovers ft. Dominika - Emlék
•Dj Szatmári ft. Jucus - Átok vagy áldás
•Kat Deluna ft. Akon - Push push
•Anda Adam - My love on you
•Dan Balan - Chica Bom
•David Guetta, Chris Willis ft. Fergie - Getting over you
•Eddy Wata - I love my people
•Inna - 10 Minutes
•BNF - Bűnös
•Enrique Iglesias ft. Pitbull - I like it
•Fluor ft. Sp - Party arc
•Jason Derulo - What if
•Balogh Brigi - A szerelem fáj
•Csézy - Láthatatlan híd
•Inna - I wanted you
•Pálinka dal :D
•Re-Play - Szerelmes dal

Köszönöm ezt a nyarat a barátaimnak akik miatt felejthetetlen volt!:)

Köszönöm Diuskámnak azokat a felejthetetlen ottalvásokat. :D A Gelsi nyaralást:) Az a 10 nap legjobb volt ebben a nyárban:) Azt a rengeteg hülyülést és vergődéseket :D Hogy mindig kiállt mellettem, legyen szó bármiről :) Az elsőő LOKI meccsemet :D Egyszóval MINDENT♥ Lilluskámnak a hajnalig tartó msn-ezéseket, azt, hogy mindig mellettem van és vigasztal, az én drága ikertesókám♥:) Ez alatt a nyár alatt mégjobban rájöttünk, mennyi mindenben hasonlítunk :D manuális törpém :D:D Majdnem sikerült találkoznunk, pár méterre voltunk egymástól de mégsem jött össze :'( De majd legközelebb!;)♥ Dorcccnak a rengeteg segítséget, a bátorításokat és vígasztalásokat. Annyira jó, hogy megismertelek baba :)♥ Dottikámnak a soksok segítséget♥ Lenyóókámnak azokat a széép napokat és vásárlásokat :D a reklámozásokat :D ugye Zsóóti :D ♥ Andicáámnak aa külföldiekkel való hülyüléseket :D ;)♥ Katumnak a millió segítséget, vígasztalást és bátorítást, hogy mindig lelket önt belém, és, hogy megért:)♥ nem sikerült találkoznunk, de remélem, hogy a szünetekben sikerülni fog♥Ritussnak azt az egyszeri futást :D tavaly több volt, de nembaj, majd jövőre ;) ♥ Azt a Gelsi péntek estét :D és azt a bizonyos júlis 11-ét...(L)

A nyár végével az életemben is véget ért valami...de kezdődik valami új :) Még mindig várok arra a bizonyos csodára, ami valószínűleg soha nem fog eljönni, de próbálom túltenni magam rajta... sajnálom, hogy így akalult=/ Jön a suli, jönnek K.E.D.V-es napok♥ Új tanárok, új osztálytársak, új emberek. A nyáron is megismertem párat :) "Hiszek abban , hogy bizonyos emberek nem véletlenül lépnek be az életünkbe.":)
♥♥♥




Ma találkoztam Dorccussal meg Diussal.♥ Úgy feldobták a kedvem.:) Annyira imádom őket.♥:)

Dorccc, gratulálok a vizsgádhoz!;)

Voltunk a Fórum tetőőn. :D Gyönyörű a kilátááás.:) Meg bejártuk a várost.:) Annyira jól éreztem magam Velük.:):)♥

Diusskáám ne szomorkodj :'( Szeretlek babaaa♥ "Yo hago todo que puedo para verte feliz!"

Dorccc te meg ne add fel!;) És sok sikert a nyelvvizsgádhoz. Szoríítok neked baba.*-*

Te mindig az életemben leszel, még ha én nem is leszek a tiédben
Mert te az emlékeimben vagy
Te, majd vissza emlékszel rám ? --> ez meg Neked szól:'(


2010. augusztus 28., szombat

Olyan, mintha tegnap lett volna,
Hogy az életem része voltál♥

Te mindig az életemben leszel, még ha én nem is leszek a tiedben
Mert te az emlékeimben vagy
Te, majd vissza emlékszel rám ?

Az igazság túl szörnyű és nem akarom hallani
De azt hiszem, meg kell tennem :'(

Nem tudlak kiverni a fejemből
o miért, o miért
Gondolok még mindig rád, baby
Próbálom, próbálom
De azt hiszem, meg kell tennem♫

Egyszer egy napon, el kell, hogy engedjelek
Egyszer egy napon, olyan hihetetlennek tűnik
Egyszer egy napon, el kell, hogy engedjelek
És tudom igen tudom
Hogy meg kell tennem, egyszer egy napon♫

:'(

te hogy gondolod ezt? én nagyon bonyolult
és
problémás csaj vagyok. elég hisztis, féltékeny, és lökött. de nagyon tudok
szeretni, és ha valakit szeretek, azt örökké szeretem. csak van,akinek
nem elég, ami én vagyok de ez van, magamnál nem tudok, és nem is akarok
se több, se kevesebb lenni. én így gondolom, innentől rád van bízva,
hogy megéri-e.. :||
~ bonyolult? megfejtelek.
problémás? megoldjuk
majd együtt. hisztis? felvidítalak! féltékeny? rám nem kell.. lökött? sose
árt. tudsz szeretni? legjobb. és sokáig? akkor még jobb! nem vagy elég?
nekem totálisan elég vagy és nem kell több mert te megadsz mindent! rám
van bízva? akkor összejövünk
előbb utóbb... megteszi ez egy
válasznak?:)

Tegnap kicsit lehangolt voltam.:S De amint felhívott Diuskáám egyből jobb kedvem lett. :D Olyan jó volt hallani a hangját.:) hiányzóól Klóódikám:D :'(♥ De hétfőőn találkozunk. *-*
Aztán este meg nagyon fel voltam pörögve. :D Lenyóókámmal lefárasztottuk egymást. :D óó Zsóótii :D A többieket is sikerült kikészítenem. :D

"A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást.":)



2010. augusztus 27., péntek

"Hiszek abban , hogy bizonyos emberek nem véletlenül lépnek be az életünkbe.":)

Ez majdnem szerelem volt, de gyorsan véget is ért.
De miért van az, hogy én még mindig akarom azt, hogy
láthassam az arcodat?
Minden pillanat hozzád hívogat...

Egy – két hétig velem volt
Átkarolt, nekem dalolt
Vége már
Elmúlt a nyár.
Úgy érzem, hogy lerázott
Talán nem is kamázott
Jött az ősz
Szürke lett a világ.♫

Boldogságos pillanat
Az emléke mindig megmarad
Szívemben örökké él
Egy életen át őrzöm én.♫

...örülne a szívem örülne a lelkem, ha itt lennél velem...♫


Dj Sammy - California dreaming♫

2010. augusztus 26., csütörtök

"Ne a valóságban higgy, hanem az álmaidban!":)

Rihanna ft. Eminem - Love the way you lie♫♥

2010. augusztus 23., hétfő

2010. január 8. és július 11.♥ :'(

Féltem a naptól, de vártam, hogy megpróbálhatom.
Sok dolgot túléltem eddig, hát ezt is túlfogom.
Bele kell vágjak, fel kell, hogy álljak.

Váratlan volt minden mégis így volt jó.
Vártam rá, hogy megtörténjen. Mindig hittem,
lesz egy nap mikor érdemes lesz elmondanom,
lelkem mélyén miről álmodom.
Dj Harmath - Álmaimban

Bennem él ezernyi emlék, mért is titkolnám
Két karodnak rabja lennék de már nem bújsz hozzám
Hol az a nap, hol az az éj? Szép ígéret volt
Tudom ma már, hogy nem nekem szólt

Az álmaimban téged látlak még
Veled vagyok újra, úgy mint rég
És elhiszem, hogy semmi nem múlt el
Elkezdhetünk mindent mégegyszer

Az álmaimban téged látlak még,
Veled vagyok újra úgy mint rég
És összebújik lelkem lelkeddel
Az álmaimból még ne ébressz fel!

Bárhogy fáj nekem te voltál az elvarázsolt múlt
De nélküled a holnapom már csak ismeretlen út
Hol az a vágy, hol az a tűz? Szép ígéret volt
Tudom ma már, hogy nem nekem szólt

Az álmaimban téged látlak még
Veled vagyok újra, úgy mint rég
És elhiszem, hogy semmi nem múlt el
Elkezdhetünk mindent mégegyszer

Az álmaimban téged látlak még,
Veled vagyok újra úgy mint rég
És összebújik lelkem lelkeddel
Az álmaimból még ne ébressz fel

2010. augusztus 22., vasárnap

"Ne sírj, ha valaki nem szeret, mert a bánat megöli szívedet. Szeresd azt, ki megérdemli, lehet, titokban ő is ezt teszi. Ha az életben boldog akarsz lenni, előbb tanulj meg tűrni és szenvedni. Olyat szeress, aki téged is szeret, hogy ne érje bánat szívedet. Fájni kell a szívnek, ha szeret, mert fájdalom nélkül élni nem lehet. Valakit megszeretni egy perc is elég, de elfelejteni egy élet is kevés."
Kínozlak.
Nem akarom.
Tudom.
Fáj nekem is.
A látszat.
Érzem az illatod.
Az érintésed.
Érezlek téged.
De te nem akarod.
Félsz tőlem.
Tudom, miattam.
Én tehetek róla.
Elvettem tőled az életedet.
Hisz te is rám vársz.
De nem mutatod.
Csak érzem.
De hát pont ez a lényeg.
Nem érted?
Minden apró emlék, elkapott pillantás, régi illat.
De hát ez TE vagy!
Mindent máshogy csinálnék.
Megváltoznék.
Hát nem érted?
Szeretném...
De te nem akarod, egy pillantás, mintha te is éreznéd...
De nem.
Ez csak a látszat.
Elfelejtettél.

"Sosem késő, hogy az legyél, ami lenni akarsz. Nincs korlátozva az idő, bármit bármikor elkezdhetsz. Változhatsz, vagy maradhatsz a régi, nincsenek szabályok erre. Lesznek nagyszerű és rossz pillanataid - remélem, te tele leszel jóval. Remélem látsz majd olyan dolgokat amiken ledöbbensz. Remélem érzel majd olyat, amit addig sohasem éreztél. Remélem találkozol olyan emberekkel, akik másként látják a világot. Remélem olyan életed lesz, amire majd büszke lehetsz. De ha mégsem, remélem lesz elég erőd hogy újrakezdd..."

2010. augusztus 21., szombat

Mert végre itt vagy, kérlek ne engedj!
Élni szeretnék, de nélküled nem megy! /C.O.D. - Kedves Naplóm/

Mikor felkelek reggel, és a fejem lehajtom
Ő az egyetlen érték és összes jó,
Kinek emlékét őrzöm, és meg is tartom. /C.O.D. - Kedves Naplóm/

Kevés vagy Ádám nálam van az alma.
Mit és a kígyód ha nulla a hatalma? /Oláh Ibolya - Baby/

Mit ér egy nő, mondd?!
Áldozat a léte.
Miért a férfi
kényszeríti térdre?
S mit ér egy férfi,
(ha) nélkülünk senki?
Elég volt, Baby
az elnyomásból ennyi! /Oláh Ibolya - Baby/


"Mindig van egy személy aki nem számít hogy mit tesz vagy mit mond, és nem számít hogy hányszor okoz neked fájdalmat - nem tudod elengedni, hiszen annyira sokat jelent neked."

"Könnyebb azt mondani: 'már nem szeretem őt többé', mint megmagyarázni azt, miért is szeretem őt még mindig ugyanúgy."

"Legjobb dolog mit tehetsz, elengeded kit szeretsz , hisz mi tudjuk;neki még jó lehet."

"A sors választ téged, idő kell míg megérted
álmokat kergetsz, de egyszer majd felébredsz"

"Nem tehetek róla, hogy ennyire beloptad magad a szívembe...nem tudom, hogy sikerülhetett ez pont neked, de már ott maradsz, amíg csak élek."

"Ha látnád sebzett lelkem,
Tudnád mi ez az érzés,
Mit kifejezni oly nehéz.
Fáj a lét, a létezés,
Ha nem lehetsz az enyém,
Élnem nincs miért."

"Búcsúzni könnyű,de feledni nehéz. Mert a szív a múltba ezerszer visszanéz. Meglehet, hogy könnyen nevetve búcsúzunk. Mégis fájni fog ,ha újra találkozunk. Nem tudja senki, hogy erről ki tehet, de akkor majd búsan lehajtod a fejedet. Megállnál százezerszer, ám mégis tovább lépsz, mert búcsúzni könnyű, de feledni nehéz."

"A legrosszabb érzés nem a magány, hanem az, hogy akit te sosem tudnál elfelejteni, megfeledkezik rólad."

"Van valaki akire várok, legyen az egy nap, egy hónap vagy egy év, várni fogom akkor is, ha esik vagy havazik, de mi mást tehetnék ha egyszer szerelmes vagyok belé?"

"Mit tegyek ha megöl a hiánya,mit tegyek,ha szívem ég de hiába?"


"Utálom a reményt; akárhányszor próbálom feladni, mindig azt suttogja: csak még egyszer.. utoljára..."



2010. augusztus 20., péntek

Augusztus 20.
2 körül mentem be Diushoz. Készültünk, aztán találkoztunk Dorciékkal. Víííí véégre láttaam a kis drágaságomat.♥:) Már nagyon hiányzott. :'( Csak sajnos nem maradtak sokáig...:S És megint nagyóón hiányzik.:'( De remélem, hogy hamarosan tudunk találkozni.(: Később megkerestük Nórit, meg Brigit. Csináltunk képeket.=) Aztán felvettük a táncukat. Nagyoon ügyesek voltak.:):) Leonát is kerestük, de nem találtuk. Sajnos ő nem vonult.:( Remélem, már jól van.:) Diussal megint vonultunk. :D De most nem végig, szerencsére sikerült kijutnunk. :D Este találkoztunk Íriszékkeel.♥:) Diusnak már nagyon kitörte a cipő a lábát, nekem pedig nagyon fájt. Éhesek is voltunk, de a szülei hoztak kaját. Meg pulcsit. A végén már kezdtem fázni. Járni meg egyátalán nem tudtam. :D Megnéztük a tüzijátékot, aztán mentünk haza. Áh nagyon készen voltunk, nagyon fáradtak voltunk. :D De azért még fent voltunk egy ideig. :D Kiültünk az erkélyre, beszélgettünk meg ilyenek. Aztán bementünk és még ott is beszélgettünk. Aztán sikerült bealudnom. :D Hát nem volt nehéz... tényleg nagyon fáradt voltam. De most nem sétáltunk annyit, mint tavaly 20-án. Fúúhh akkor még Dottit haza kísértük a Kishegyesin, és még vissza gyalog. Azelőtt meg bejártuk a fél várost, szóóval most azért nem sétáltunk annyit, de azért ez is rendesen kifárasztott minket. :D
Na hát ennyit erről a napról. Én jól éreztem magam, csak hát az elején sikerült elrontani valakiknek a kedvem...:S:S:S Köszönöm..."-.- Na mindegy. :D
PuszZ.♥:)


2010. augusztus 19., csütörtök

Kell találni egy fiút, aki kedvesnek hív és nem csak aranyosnak.
Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva az élet sodrába, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol.
Várni egy fiúra, aki homlokon csókol, aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a barátai előtt is fogja a kezed.
Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled õt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki.
Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt mondja, : "Ő az" :)

Makano - Te amo♫
Jencarlos Canela - Buscame♫
:)


2010. augusztus 18., szerda

Ma fél 8-kor keltem. Ettem, készülődtem, aztán találkoztam Dottikámmal.♥^^ Felmentünk a városba, sétáltunk egy kicsit, aztán elmentünk hozzájuk. Délután indultunk vissza a buszvégre, hát eléég volt mára a sétából. :D Szerencsére pont bent volt a busz, így nem kellett várnom.=) Kicsit fáradt vagyok a lábam is fááj, de nembaj, bírom ;) :D

Dorcii hiányzóól nagyon:'(♥


2010. augusztus 16., hétfő

"Nem tehetek róla... bele vagyok esve, amikor először megpillantottam nem tudtam, hogy ez lesz a vége... nem szabad őt szeretnem, márcsak abban bízom mégsem ez a vége."

2010. augusztus 15., vasárnap

Reggel alig bírtam felkelni. Nagyon fáradt voltam. :S 10-kor keltünk, mert mentünk Diusékkal a Macsira.^^ Nagyon jó voooolt. :D =) De most is elég fáradt vagyok. :D Hazajöttünk, tv-ztünk, gépeztünk, aztán mindketten kidőltünk. :D Pedig nem akartunk aludni csak hát fáradtak voltunk. Fúh aztán jött a vihar :S Nagyon durva volt... de már elált. Szerencsére. :D
Na hát a mai napról ennyit. :D

2010. augusztus 14., szombat

Fú hát tegnap kicsit fárasztó napom volt. 10-kor keltem. Sütöttem tortát Diusnak.:) 5-re meg mentem születésnapra uncsimékhoz. 10-kor jöttem haza. 2-kor feküdtem le, 7-kor meg keltem. Megleptem Dius.:) Fél 10-re jöttem hozzájuk, ő nem tudta, csak felkelt és hallotta a hangomat aztán csodálkozott amikor kijött hogy mit keresek én itt egyemmeg:D:) Kicsitse vagyok fáradt :D De megérte mert nagyon örült a tortának meg az ajándéknak^^

2010. augusztus 12., csütörtök

Byonce - Broken hearted girl(magyar)

Te vagy minden amiről azt hittem, hogy soha nem leszel
És semmi ahhoz képest ami lehettél volna
De még itt belül szeretlek téged
Mond el hogy lehet ez?
Te vagy az egyetlen akit el akarok felejteni
Az egyetlen akit szerettem és nem bocsátottam meg
És bár csak te törted össze a szivem
Te vagy az egyetlen

Sokszor gyűlöllek teljes szivemből
Mert nem tudom törölni a fájdalmat
A könnyeket az arcomom
Amik miattad folynak
És bár gyűlőllek, fáj ezt mondanom
Tudom hogy ott lennék veled a világ végéig.

Nem akarok nélküled lenni bébi
Nem akarok törött szivvel élni
Nem akarok lélegezni nélküled bébi
Nem akarom megint eljátszani azt
Tudom hogy szeretlek de hagy mondjam el
Nem akarom ugyanígy a szerelmet, nem nem
Nem akarok törött szívet
Nem akarom az összetört szivu lány szerepét
Nem akarok törött szivet
Nem akarok ilyen lenni

Úgy érzem van valami, amit el kell mondanom
De eddig mindig féltem
Hogy soha nem jössz hozzám
El akarom még ezt mondani
Azt mondod én tiszteltelek a legjobban
De néha úgy erzem nem érdemelsz meg engem
De még mindig itt vagy a szívemben
Csak te egyedül
És igen sokszor gyűlőllek téged
De nem panaszkodom
Mert mindig féltem hogy elhagysz engem
De most valahogy nem gyűlőllek, és boldogan
lennék veled a világ végéig.

Most ott vagyok ahol azt hittem soha nem leszek
Olyan világban élek ami csak rólunk szól
Nincs mitől félni, összetört szivem szabad
Szárnyakat növeszt és elrepül veled, csak veled
Yeah yeah

2010. augusztus 11., szerda

Inna - I wanted you (magyar) / Téged akartalak

Mostanában azon járt az eszem,hogy mit tehetnék.
Feszült vagyok,hisz újra belédszerettem.
Sajnálom,hogy nem tudom túltenni magam ezen,
de nem tudom tovább folytatni ezt az utat.Le kell álljak bébi.
Csodálatos vagy mindenben,bármit is teszel.
De fáj,mikor azt mondod megértesz engem.
Higgy nekem,Én,én sajnálom.Én,én sajnálom.

Azt akartam,hogy itt légy mikor zuhanok,
Azt akartam,hogy lásd,mikor végigmegyek mindezen.
Azt akartam,hogy te légy az egyetlen,akit szeretek.
Téged akartalak,téged akartalak.
Meg akartalak ölelni álmaimban,
Azt akartam,hogy lásd,mire van szükségem.
Azt akartam,hogy tudd,milyen mélyre süllyedtem.
Téged akartalak.Téged akartalak.

Keményen felszakítottam az ajtót,
megpróbáltam oda vinni kettőnket,ahol ezelőtt voltunk.
De belefáradtam.Nem vagyok rá képes többé.
Mert javíthatatlanok vagyunk,hát álljunk le a színészkedéssel most!
Néha csak körbe körbe kerültük egymást,
és azt gondoltam,csak egy fejnyire vagyunk a céltól.
Hát higgy nekem.Én,én sajnálom.Én,én sajnálom.

Én,én..Úgy sajnálom bébi,
de én,én..összepakolok,és lelépek.
De én,örökre emlékezni fogok rá,hogyan kerültünk közel egymáshoz.
...hogy mennyire akartam ezt.
Téged akartalak,bébi.
Téged akartalak. :'(


Ha neked egy valaki kell, 100 másikat megkaphatsz…de az a 100 másik se pótolja azt az egyet… =/


"És ha így lesz is, ha valóban elveszítem,
akkor is nyertem egy boldog napot.
És ha arra gondolok, milyen szörnyű ez a világ,
akkor egyetlen boldog nap is maga a csoda."

Stereo Love(magyar)

Amikor majd nem töröd össze többé a szívemet
Nem akarok egy másikat…
Amikor majd nem töröd össze többé a szívemet
Nem akarok egy másikat…
Megfizetni a dolgokért amiket sosem követtem el.
Ne engedd, ne engedd s szerelmemhez!

A lelkedhez juthatok?
A gondolataidba merülhetek?
Meg tudod ígérni, hogy nem fogjuk elengedni egymást?
Minden amire szükségem van, minden amire szükséged van
Igazi érzéssé teheted.
Mert nem tagadhatod megfertőzted az elmémet.
Mikor megérintem a tested,érzem hogy elveszítem az irányítást.
Mert nem tagadhatod megfertőzted az elmémet.
Amikor látlak Baby.
Nem akarlak elengedni


Nem szeretem nézni ahogyan sírsz,
A mosolyod egy csodás hazugság.
Nem szeretem nézni ahogyan sírsz,
A szerelmem haldoklik belül.
Nem szeretem nézni ahogyan sírsz,
A szerelmem haldoklik belül.
Nem szeretem nézni ahogyan sírsz,
A szerelmem haldoklik belül.

Rendbe tudom hozni azokat a hazugságokat
De Baby Baby én futok de hozzád futok.
Nem fogsz látni sírni elrejtem magamba.
A szívem fáj, de mosolygok rád.
Oh Baby megpróbálom helyesen tenni a dolgokat.
Nagyobb szükségem van rád mint a levegőre amikor nem vagyok veled.
Ne kérdezd miért, csak csókolj meg ilyenkor.
Az egyetlen álmunk rólunk szól...








2010. augusztus 4., szerda

Ma nem történt velem semmi érdekes. =/

Sajnos kiesett a loki :( 3:1-re nyert a Basel.



Receive me away and take my heart because it's burning for you♫♥ :)


"Az évszakok változnak, akárcsak a városok. Emberek jönnek és mennek, de megnyugtató tudni azt, hogy akiket szeretünk, mindig a szívünkben lesznek - vagy ha nagyon szerencséses vagyunk, csak egy pár órányi repülőútra." ♥:)






2010. augusztus 1., vasárnap


A tegnapról annyit, hogy nagyonjóó voolt. :D Voltunk Diussal Loki meccsen. Egy pasi mellettünk az ujjával lövögette a madarakat, eldugta a kürtöskalácsos csajtól a kosarat szóval elvolt. :D Meg hát volt még pár ilyen elmeháborodott :D Mi legalább jókat nevettünk rajtuk :D Jaj meg a cica fiú :D Na szóval jó volt. :)












Ma is délben keltünk. Ettünk,filmeztünk meg ilyenek. A 17:10-essel meg haza jöttem. =/ Sajnos. :S Elég uncsi itthon... Abba meg nem is akarok belegondolni, hogy már csak 1 hónap és suli. :S

Hiányoztok:(♥ Bárcsak vissza mehetnénk :'( Remélem, hogy összejön az aug.20.-a *-*


Eres lo que falta en mi, canción dentro de mi.♥ :'(

Miért nem lehetek az a lány, akiről a barátaiddal beszélsz?
Az egyetlen, aki mosolyt fest az arcodra, az egyetlen, akivel lenni akarsz,
miért nem lehetek én az a lány...?