BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. október 30., vasárnap

"Imádok a véletlenre gondolni. Arra, ahogy egy elejtett szó, egy kavics a cipőben az egész világegyetemet megváltoztatja." (:
"Néha akkor mutatkozik meg az erőnk, amikor sebezhetőek vagyunk. Néha az összeomlásra van szükség ahhoz, hogy magunkra találjunk és folytathassuk utunkat."

2011. október 27., csütörtök

2011. október 23., vasárnap

Mindegy, mi áll előttünk. Működni fog. Mert túlságosan szeretlek ahhoz, hogy valaha is elengedjelek.

Szeretném ha ez nem érne véget egyhamar
Látom rajtad te is így gondolod nem egy kanyar
Örök életre szerződtünk hiszem vagyis merem
Hogy megtaláltam benned akire vágyom a másik felem
Napról-napra erősebben lüktet ez a szív
Bízom benne az érzés összeköt akár egy híd
Annyi apró öröm ér büszkén kürtölöm a világnak
Jobb ember lett belőlem virágot a virágnak
Támasz erőt adó őszinte a szempár
Ha messze kerülök is tőle megvár erős egy vár
A mi szerelmünk ölelj át a puha ágyban
Így szép az élet párban erre vártam
Könnyek öröm bánat tűzön-vízen át
Egymás mellett alszunk el csókolom a csöpp kis szád
Reggel ébredünk új napra ragyog be a fény
Az idők végezetéig csak ketten te meg én!(:

2011. október 21., péntek

Én pillanatnyilag semmit sem tudok. Csak boldogságot érzek, és azt, hogy Hozzád tartozom. (:

2011. október 19., szerda


Azokon a napokon, amikor éppen csak összefutottunk, mindig erősebb voltam, mint a többi átlagos napon. Azokon a napokon, amikor rám mosolyogtál, úgy éreztem nincs lehetetlen. Azokon a napokon, amikor beszélgettünk is, táncoltam a tükör előtt, énekeltem a zuhany alatt, nevettem a testvérem faviccein, és ezerszer meghallgattam a dalt, amit te mutattál. Azokon a napokon amikor hozzám értél, bolondot csináltam magamból ismeretlenek előtt, elmondtam az embereknek mennyire szeretem őket, és nevettem míg a könnyem ki csordult. Azokon a napokon.. csak miattad: tényleg önmagam voltam.(:

2011. október 7., péntek

Ha telefonálok fel-alá mászkálok a szobába.
Egymás után 3x nézem meg hogy mennyi az idő mégis elfelejtem.
Mindig visszakérdezek hogy 'mi?' hiába értem amit mondanak.
Egy nap hússzor kinyitom a hűtőt mégsem veszek ki belőle semmit.
Izomból húzom az ajtót amire nagy betűkkel ki van írva : TOLNI !
... Nem vagyok buta, de néha butaságokat mondok.
Nem kell ok arra, hogy szétröhögjem az agyam.
Le tudom kapcsolni az ébresztőórám anélkül hogy felkelek. :D

2011. október 5., szerda

What can I do with my life without you? (:

2011. október 2., vasárnap

Ha úgy vitatkoztok, mint a házaspárok, úgy beszélgettek, mint a legjobb barátok, úgy flörtöltök, mint az első szerelemnél és úgy véditek egymást, mint a testvérek, akkor egyszerűen egymásnak vagytok teremtve!

2011. október 1., szombat

Amikor az ember találkozik azzal, akinek közelségétől az első pillanattól kezdve hevesebben kezd verni a szíve, akinek a hangja zeneszó a számára, akiért meg tudna halni, s tőle elválni akár csak egyetlen napra is kín, az az igazi szerelem.♥ (:
A nőket a szerelem nemcsak érdekessé teszi, hanem meg is szépíti. A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik. :)