BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012. május 12., szombat

http://www.youtube.com/watch?v=fW8f4Duz6lA


Tőled lobbant fel az ősi láng,
Mint izzó katlan fűti szívem, 
Néhány óra volt, csak ennyi járt,
De azóta nekem megállt a világ.
Minden éjjel újra élem szédült ritmusát, 
Mond miért kéne eltitkolnom szívem legtisztább dalát,
Hordanám minden terhét, súlyos keresztjét, 
Csak itt lennél, mondd merre jársz.
Te vagy a kincsem, méreg a szívben, 
Te vagy a vágyam, jéghideg ágyam, 
Te vagy a kezdet és a végzet,
Érzem, úgyis elveszítlek.
Te vagy a minden, annyira hittem,
Te vagy az átkom, angyali álmom, 
Te vagy a kezdet és a végzet,
Meghalnék érted, ha itt lennél.♥




2012. május 9., szerda

http://www.youtube.com/watch?v=hB-2CLRsJos


Ez a srác most más és érzem, mit akar,
betakar, ha kell, s ha alszom, átölel.
A srác most más, a szeme ragyog,
és száz mosolyt kapok.
Ő az, aki átölel,
jön, ha kell,
rám figyel
minden percben....♥

2012. május 7., hétfő


Sosem voltam egyedül én sem, egy távoli vidéken várnak rám!:)

2012. május 2., szerda


Jönnie kell egy új...napnak

Ilyen sokáig vártam egy csodára
Egy csodára, hogy jöjjön
Mindenki azt mondta, hogy erős vagyok
Tarts ki, és ne hullajts könnyeket