BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011. augusztus 31., szerda

Végre is be kell vallanom - félek. Valami buta és megmagyarázhatatlan félelem ez. Nem attól félek, hogy betörők leütnek és elveszik a pénztárcámat, hanem a csöndnek és a sötétségnek és az egyedüllétnek van valami nyomasztó hangulata, ami végeredményben félelem.

"Engem nem zavar ha este focit nézel a tv-ben , ha viccből oltogatsz , ha késel a megbeszélt helyről , ha elmész a barátaiddal bulizni , ha megijesztesz egy horror film alatt , ha kinevetsz mikor elrontok valamit , ha nem vagy romantikus , ha nem lelkizünk órákat , ha nem nevetsz minden viccemen ! Nekem mindegy , csak Te legyél Velem !"



"Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak.
Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy
lássa, ahogy alszol. Várni arra az egyre, aki homlokon csókol, aki akkor
is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a
barátai elött is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan
emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés,
hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt
mondja: Ő AZ!"(:

2011. augusztus 30., kedd

Miért így nem érted
Tudom nem ezt kérted,
De át kellett élned
Ébredj ne álmodj
Talpra kell állnod.
Máshol máshogy történhetett volna.
De a sors most ezt hozta
Lesz más ki a kezedet fogja.
Pénzért nem lehet - boldogságot venni. De Nutellát igen, ami majdnem ugyan az.:]

Nincsenek véletlenek, csak utólag értjük meg a miérteket.

2011. augusztus 28., vasárnap

Amikor azt hiszed, hogy a dolgok kezdenek jobbra fordulni...és kiderül, hogy semmi sem lesz jobb, sőt...talán rosszabb, mint volt...
Going through this life looking for angels
Walk this world alone try to stay on my feet
Sometimes crawl, fall, but I stand up
And open my eyes to a new day, with all new problems, and all new pain
With eyes squinted and fists clinched we reach out for what is dear
We want it we want
~
Keresztülmenni ezen az életen angyalokat keresve.
Menj ezen a világon egyedül, próbálj lábaim helyébe lenni.
Valamikor kúszni-mászni, elesni.
és egy új napra ébredek, új problémákkal és új fájdalmakkal.
Becsukott szemmel és ökölbe szorított kézzel nyúlunk mind ahhoz, amit szeretünk.
Kell nekünk, Kell nekünk

2011. augusztus 27., szombat

Míg van posta, és nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. mindörökre. ♥

2011. augusztus 25., csütörtök


Néha valaki nem azért emel falat maga köré, hogy távol tartsa a többieket, hanem azért, hogy megbizonyosodjon arról, ki az aki törődik vele annyira, hogy ezeket a falakat áttörje.
Amikor azt mondjuk, hogy nem akarunk beszélni valamiről, az azt jelenti, hogy nagyon el akarjuk mondani valakinek, csak nem akarunk sebezhetőek lenni..

2011. augusztus 16., kedd

Ébren és életben vagyok
Már tudom miben hiszek itt belül
Most jött el az én időm
Azt fogok csinálni amit akarok, hiszen ez az én életem
Itt, most azonnal
Talpra állok, és többé nem hátrálok
Már tudom miben hiszek itt belül
Ébren és életben vagyok

2011. augusztus 13., szombat

Igazából nem is kéne itt lennünk! De itt vagyunk. Olyan ez, mint a nagy regényekben, amikre mindenki emlékszik. Mind teli voltak sötétséggel és veszéllyel, és néha még a végüket sem akartuk tudni, mert boldogan semmiképpen sem végződhettek. Hogy lehetne a világ újra olyan, mint volt, ha ennyi szörnyűség történt közben? De végül is ez csak egy múló dolog. Ez a sötétség. Még a sötétségnek is el kell múlnia, új nap virrad majd fel! És ha egyszer kisüt a nap, annál tisztábban fog ragyogni. Az ember azokra a történetekre emlékszik, amik jelentettek valamit, még ha túl kicsi is volt hozzá, hogy megértse, miért. De azt hiszem, én igenis értem, most már tudom! E történetek szereplői gyakran visszafordulhattak volna, feladhatták volna, választhatták volna a könnyebb utat, de nem tették. Továbbmentek, pedig néha a pokolba kivánták az egészet, nem adták fel akkor sem amikor már reményük sem volt a sikerre, ha el is buktak, újból és újból feltápászkodtak a földről, mert volt kibe kapaszkodniuk és volt miben hinniük. Akad még jó ebben a világban, lehet, hogy nem a szerelem az és biztos, hogy nem a pénz amiért érdemes küzdeni. De egy biztos ha van egy igazi barátod, már nem vagy egyedűl, már megéri küzdened, már megéri élned...

2011. augusztus 10., szerda

És bizony én nem az vagyok, aki mindent meg kapott
Sok mindenem hiányzik, de csak egy dolog igazán
És én se tudok változtatni az élet gúnyos grimaszán.

2011. augusztus 7., vasárnap

Mindenki tudja, hogy nem akadály a távolság,
Ha az álmokat helytől függetlenül együtt álmodják. :)