BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. szeptember 30., csütörtök

"Szeretném elmondani mennyire szeretlek és bármit megtennék, hogy veled lehessek! Távol vagy de mégis oly közel szívembe zártalak kérlek ne szökj el! "

"Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük... "

"Elengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. (…) Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtetem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján – abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám. De amíg nincs itt, mindig hiányzik. És fáj."

2010. szeptember 28., kedd

"Amióta láttalak Te vagy minden álmom, Azóta is éjjel-nappal te utánad vágyom. Azóta mosolyod nem tudom feledni, Bár te is tudnál ugyanúgy szeretni.. "

2010. szeptember 26., vasárnap

Hát nem a legjobb hétvége volt...de ez is eltelt...:D Nem voltam vmi jóól :S Fájt a fejem, hányingerem volt meg semmihez nem volt se erőm, se kedvem. :/ De már jobban vagyok:) Remélem, nem leszek beteg. :S

518♥
518 napja ismerem az én kis Bff-emet.:) Diusskáám♥hnap végre látlak baba^^ :))

♥Spanyol♥ imádom:)
Pár napja elkezdtem tanulgatni. Vagyis még csak kiírosgatom a dolgokat. :) Találtam egy oldalt, ahol témák szerint vannak csoportosítva a szavak. Én se vagyok teljesen ép, mivel a 2 nyelv is elég nehéz egyszerre de nembaj(Y) :D Nem akarom profi szinten beszélni, de azért pár dolgot szeretnék tudni. :) Amikor lesz időm meg kedvem, akkor majd tanulgatom. :)

Lenyóókám remélem sikerül(yn) :)))♥

2010. szeptember 24., péntek

K.E.D.V♥ nagyon szeretlek titeket:)♥
hülyülések :'D(Y)
Matek előtt Barbi gitározott meg énekelt, Krisztiáán meg kísérte. :DD

Diusskáám hiányzóól nagyon babám:'(♥gyógyulj meg hamar!:(

végre 7végeee :D és végre alhatok sokáig:)

2010. szeptember 22., szerda

"Ha tudnád hányszor gondolok rád, s hányszor töltöm ébren az éjszakát, hány könnycsepp szökik a szemembe érted, s mindez azért mert Szeretlek Téged!"

"Nem az a fájdalom, sírni, zokogni, hanem a fájdalmat mosolyba folytani. Az ember erős, de a szíve megszakad, ha azt kit igazán szeret, szeretni nem szabad.":(

maa:) K.E.D.V.♥ úúgy szeretem őket:)) infóó Diussal:D idiótaa:DD♥ juhtúróó xd :DDD "gyere máá Sanyi" :DD
jónapvolt:))

2010. szeptember 20., hétfő

háát...maa... egy átlagos nap. Unalmas és fárasztó.
Lenyóókámmal annyit baromkodtunk. :D Olyan kis idióta úgy szeretem :DDD♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥(tessék 11 szííív:D)

Diuss köszönöm.:))♥Olyan jóó h vagy nekem:)♥Bff :))

Holnap megint suli :S Elegem vaaan:( nagyonnagyon :(

♥:'(
"Valahol azt tartják, ha sokat gondolsz valakire, azt megérzi."

Ma is álmaimban gyakran visszatérsz...♫

Nigga ft. Belinda - Baby te quiero♥♫(:

háátt..asszem ennyi...

2010. szeptember 19., vasárnap

"Nem lehetek a jelene, sem a jövője . . . de a múltjában ott vagyok..."

7végee^^
Hátt nem sikerült úgy, ahogy terveztem, de ígyis nagyon jó volt. :D Szombat délután bementünk Debrecenbe vásárolni tesómmal, aztán jöttünk haza, útközbe felvettük Diust. :D Aztán mentünk uncsimék, olyan 6 körül haza jöttünk. Este nem mentünk bulizni, mert tesóm belázasodott :S Aztán már nem volt kedvünk. De annyit baromkodtunk Diussal. :D Kis lökedék úgy imádom.♥:) Rég volt már nálunk most bepótoltuk. :D Az esti beszélgetések meg hülyülések. :D Én már annyira készen voltam, hogy mindenen nevettem. :D Reggel olyan 10 körül keltünk, ettünk, pakoltunk meg ilyenek, aztán fél 1 körül már ment is haza.:(
háát...ennyii..:)

2010. szeptember 18., szombat

Egyszer talán merengve állsz ablakodban. Emlékem felbukkan, mint buborék az italodban. Szádra fölényes mosolyt sző a gondolat, valami mégis elszorítja torkodat. Megérzed, megérted, ilyen csak egyszer lehetett, valaki önmagánál is jobban szeretett!

2010. szeptember 17., péntek

Legfárasztóbb nap a héten. :/
6 órám volt de ezek a létező legszarabb órák. :D matek,fizika,stb...
Angolon a tanár aztmondja, amikor javította a dogát vki vocalbulary helyett vocalberryt írt. És hogy felírta magának mert az ilyeneket fel szokta írni és h tetszett neki.Háát ez a valaki énvoltam. xDD Nem tudtam h h kell leírni :$ :D Aztán németen a német előadókról beszélgettünk aztmondja a tanár: tudjátok, azok a buzik. XD (tokio hotel:D)
K.E.D.V-el megint jókat hülyültüünk:D♥

Holnaaaap megyünk bulizni Diuskámmaaal^^

Shonstelle - Impassilbe♫

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem, odafigyeltem.

És Te erős voltál, míg én nem,
Az én illúzióm, az én hibám.
Figyelmetlen voltam, elfelejtettem,
Elfelejtettem.

És most, mikor mindennek vége,
Nincs már mit mondani.
Elmentél és nagyon könnyen nyertél,
Előre mehetsz elmondani nekik.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.

Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen.

Elmúlik a szerelem, ez nehéz,
Beleesni az árulásba még rosszabb,
Törött bizalom és törött szívek,
Tudom, tudom.

Azt hinni, hogy minden ami kell Neked ott van,
Bizalmat építeni szerelemre és szavakra,
Az üres ígéretek elkopnak,
Tudom, tudom.

És most, hogy minden elveszett,
Nincs már mit mondani.
És ha befejezted a kínzásomat
Előre mehetsz egyedül elmondani nekik.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.

Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen!
Lehetetlen.

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem.

Mondj el mindent, amit tudok,
Kiáltsd el a tetőről,
Írd ki az égboltra,
Minden amink volt, már elveszett.
Mondd el nekik, hogy boldog voltam
És most a szívem összetört,
Az összes sebem nyitott.
Mondd el nekik, hogy amiben reménykedtem, az
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen,
Lehetetlen, lehetetlen!

Emlékszem néhány évvel ezelőtt
Valaki azt mondta, hogy figyeljek oda
Mikor eljön a szerelem.
Odafigyeltem.
Te quiero pero por qué?♥:/

2010. szeptember 16., csütörtök

"Ha szeretsz valakit, tiszta szívből, akkor sohasem felejted el. Nem számít mi történt, mennyi idő telt el, szeretni fogod. Úgy érzed túlléptél, hogy többé már nincs rá szükséged, a szívedben mégis úgy őrzöd az emlékét, mint életed tavasza. S egyszer, ha szembejön veled,... rád mosolyog, s életedről kérdez, csak annyit tudnál felelni: hiányos... Mert este, mikor lefekszel, párnádra hajtod fejed, elindul a kisfilm, peregnek az emlékek és a könnycseppek. Mindig is szeretni fogod, történjen bármi.."

vannak dolgok, amiket nem akarunk, hogy megtörténjenek, de el kell fogadnunk - ugyanígy vannak emberek is, akik nélkül nem tudunk élni, de néha el kell engednünk őket. :'(

2010. szeptember 15., szerda

Maaaaaaaa:D
Fárasztóó, de nagyonjóó nap volt. :D 7 óra. Főleg a matek fárasztott le "-.- Tesin tűzriadó volt. Persze pont az óra végén... így tesi ruhába kellett kimenni az udvarra. Az utcáig már nem jutottunk el. :D Ha igazi tűz lett vna valszeg elüt minket aa tűzoltóautó:D Semmibaj :D Infóón áá :D Annyit hülyültünk ezzel az elmebeteg barátnőmmeeel :D Diijjuuskáááá :D♥ Csináltunk egy csomó debil képet. :D Aztán szünetbe is folytattuk az elmeroggyantást. :D Barbii táánc :D "avimmááuuee" :D:D Encii tűszoknya xD :D:D:D:D Csomó hülyeséget összehordtunk. :D Na meg nyelvtan előtti röhögéés Diussaal. áhh :D XD Szval jóó napom volt :D

2010. szeptember 13., hétfő

"Megpróbálni elfelejteni valakit, akit szeretsz, olyan, mintha megpróbálnál emlékezni valakire, akit soha sem ismertél..."

"Megbocsátottam a megbocsáthatatlant, megpróbáltam pótolni nélkülözhetetlen embereket és elfeledni az elfeledhetetleneket. Sokszor okoztam csalódást és csalódtam olyanokban, akiktől sosem vártam volna. Szerettem és szerettek, de sokszor el is utasítottak. Előfordult olyan is, hogy szerettek, de én nem tudtam viszontszeretni. Repkedtem a boldogságtól, fogadtam örök hűséget, de volt hogy teljes erővel mentem fejjel a falnak. Felhívtam valakit csak azért hogy halljam a hangját, néha elég volt egy mosoly ahhoz hogy szerelmes legyek. Sokszor féltem, hogy elveszítek valakit, aki fontos számomra.. és el is vesztettem a végén. De túléltem, és még most is élek. Már nem csak túlélem a hétköznapokat, hanem megélem azokat. Mert az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon..! ;)"

"Valaki nem ír,pedig én úgy várom,valaki nem szeret,pedig én imádom,valaki nem érzi, hogy érte harcolok,valaki úgy gyötör hogy meghalok..."

"Nekem nem kell más csak Téged, akarlak, ha volt is más, feledem csak Téged akarlak."♫

"Amikor a szíved úgy érzi, hogy mindjárt megszakad ne add fel ne engedd el magad. Légy erős, bízz magadban, s ami a legfontosabb bízz a holnapban."

"Olyan hülye vagyok. Annyi szenvedés után, még mindig remélem, hogy egy nap, újra érezhetem egy picit a szerelmed...://"










2010. szeptember 12., vasárnap



Minden jó, igen
Minden rendben lesz, igen
És tudom, talán egy napon nevetni fogok ezen
De nem ma, nem
Mert nem érzem túl jól magam
Összekuszálódtam belül
A szívem az ujjamon van
A holnap egy rejtély számomra

És ez lehet csodálatos
Lehet varázslatos
Lehet ez minden amire vártam
Egy csoda
Oh, de ha újra szerelembe esek, valaki mással
Soha nem lehet olyan, mint ahogy téged szerettelek

Elengedni téged olyan
Mintha hideggé tenném magam, igen
És én
Megpróbáltam elhinni hogy ez nem fáj
De csak rosszabb lett, igen
Látod, egy roncs vagyok belül
A nyelvem megkötött és az egész testem olyan gyenge
Talán a jövő az amire igazán szükségem van.

Soha többé nem megyek a szívem után már,
Egyszer elhittem a mesét,
hittem tárt karokkal vár,
Amire vágyom miről álmodtam,
Minden emlékem itt hever előttem egy sáros lábnyomban,
De vigasztal magányomban a tudat élni szeretnék,
Nem pedig eltűnni hiszen jöhet aki szeret még,
Mosoly is költözhet a házba ha még eljutok.
De a gondok elől elfutni, a halálomig nem tudok. /C.O.D. - Másról szól/

2010. szeptember 11., szombat

Tegnaap.
Hátt nagyon jóó volt. :D Suliba kaptunk feladatokat. Fel kellett hívni a Rádió FM95-öt meg a Rádió1-et, be kellett mutatkozni, dicsérni kellett a műsorukat és el kellett monadni h mi van a suliba. :D Sajna erről lemaradtam, mert az elsős avatón segítettem Diussal meg Edóóval. Aztán fel kellett hívni valamilyen üzletet, mi a Corát hívtuk fel és ott is el kellett magyarázni hogy mi van és, hogy mondják be a hangos bemondóba, hogy ha van ott Dieneses személy, akkor hívja fel ezt meg ezt a számot. :D És tényleg bemondták. :D Aztán lejött a Deberceni TV szval benne leszüünk. :D Petrus főzött paprikás krumplit. Nagyon finom voolt :D Csak a zsűrinek már nem nagyon maradt. :D A végén előadtuk a Piramistól a Száll fel magasra c. dalt. :D A 12.b-sek is elénekeltek egy számot. Aztán a 2 infó tanár karaokezott és áá olyan hangulat volt. :D Táncoltunk meg énekeltünk meg minden :D A szerelemvonatra mindenki vonatozott :D Meg twisteltünk :D Szval jóvooolt. :D

Délután meg találkoztaam Szaszáával, Judittal meg Timivel. ^^ Mentünk sétálni meg biliárdozni. Jóvoolt. :D Annyit hülyültünk. :D
Haza mentem, tvztem, és bealudtam nagyon készen voltam. :D Dee nagyonjóó nap volt:))

2010. szeptember 9., csütörtök

7 things
A 7 dolog amit utálok benned:
Azt, hogy hiú vagy s utálom a játékaidat,
Megbízhatatlan vagy,
Szeretsz engem de őt is kedveled,
Hol megnevettetsz,
Hol könnyet csalsz a szemembe
Nem tudom ki is vagy igazából.

A barátaid ostobák,
S amikor azt teszed amit ők,
Fájdalmat okozol,
Azzal a sráccal szeretnék lenni akit ismerek,
És a hetedik dolog amit a legjobban utálok benned:
Elérted, hogy beléd szeressek

De ha a jó tulajdonságaidra gondolok…
Túl hosszú lenne leírni,
Talán meg kéne említenem azt a 7 dolgot,
Amit szeretek benned

A 7 dolog amit szeretek benned:
A hajad, a szemed, s az öreg farmerod,
Amikor megcsókolsz a fellegekben járok,
Hol megnevettetsz,
Hol könnyet csalsz a szemembe,
De azt hiszem ez mind kell nekem.

2010. szeptember 6., hétfő

Ha megkérdeznéd tőlem, hányszor gondolok rád, azt mondanám: csak egyszer történt ilyesmi - de azóta ki sem tudlak verni a fejemből.(:

Talán egyszer mosolya szívedig hatolt... Talán egyszer minden gondolatod az övé volt.. Talán egyszer mindened volt a léte... Talán egyszer... még mindig meghalnál érte...

2010. szeptember 4., szombat

Rajtam nevet, érzi, hogy bármit megtehet.
Hát így legyen, nem bánom én ha kell, úgyis belehalok
Ő soha nem jön már vissza,a szívét egy másiknak adta a vágy
Üres, olcsó kis játék, ha kell, én száz évet várnék rád.
***
Már régen beszélnünk kéne, csak dacból mondom még se
Tán jobb lenne őt elfeledni, de érzem nem tehetem.
Úgy szálltak velünk az évek, ami rég fájt mára szép lett
Nem is értem, hogy lehet az, nálunk nincs már új tavasz.
Oh, mit ér a csók, ha másnak adod , mit ér a szó ha megtagadod?
Egyedül mondd mit ér az életem, ha nem lehetsz velem már.
Hazudj még kérlek, játssz ma velem!
Hazudj, hogy vár a nagy szerelem!
Miért keresem miért? Elátkoz az ég,
csak egy percet kérek én még...

Hazudj, hogy vársz rám nyári napon!
Tőled még ezt is elfogadom.
Miért szeretem, úgy? Mondd lesz-e kiút,
Majd végleg elsodor a múlt?

A hűség csak ígéret mint egy képet összetépted.
Hát ennyit ért egy lány szerelme, meguntad félre dobod.
Én mégis újra várlak, ha csók kell kérhetsz 100-at.
Legyen úgy, mint a legelején érzem kell a buta remény.
***
Mondd gondolsz-e még rám,
Valahol magányos órán.
Mondd tudnál úgy mint rég
Szeretni csak egyet úgy mint én.
***
Csak egy halk sóhaj száll,
Szívem bársonyos partján,
Te maradsz, 's te voltál
Érted szívem úgy kalapál.

Súgj egy titkot még,
Mitől féltékeny az ég!
Míg tart az örökké, én csak veled lennék!
Változnék, ha lenne kinek
Túl késő azt mondja minek
A szíve elszállt mára, már mást szeret
Éreztem, hogy rám se figyel
Én bújnék, hozzá mégsem ölel
Hamis a szíve, üres és jéghideg.
Hova tűnt ez a nagy szerelem?
Jól lecserélt csak fogom a fejem
Azt sem hiszem el mit tőlem kérdezel
Ártatlanul nézhetsz nagy szemeiddel.

Mért őt akarom?
Szállhatok szabadon
Messze tőled felhőn át
Túl a falakon feladom
Magamat kiadom
Mégis ő kell, érzem, és már nem tagadom.

Úgy is tudtam lesz valaki
Ki forró csókjait keresi
Színes nagy meséit mind elhiszi.
Írtam hozzá száz levelet
Nincs válasz és másra nevet
Újra kezdeni hidd el már nem lehet.
Hova tűnt ez a nagy szerelem?
Jól lecserélt csak fogom a fejem
Azt sem hiszem, el mit tőlem kérdezel
Ártatlanul nézhetsz nagy szemeiddel.

Megkezdődött a suli. hurrááá. mindenki örömére :D 1. nap nagyon jó voolt^^ Jó volt látni ezt a dinka osztályt. :D idióótáák nagyon :D
A tegnapról annyit hogy nagyon fárasztó napom volt. Egész nap csak mászkáltam. Délután találkoztam Szaszáával meg Judittal.♥^^ Jó volt látni őket, már rég találkoztunk.:)
Ma meg találkoztam Lenyóókámmal.:D♥ Mentünk vásárolni.^^ Báár ez nem a mi napunk volt... :D de azért jóvolt. :D