BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010. november 30., kedd

December *___*
Holnap december 1. :) Ez a hónap a kedvencem. *-* Sok dolog miatt nem szeretem a telet, mégis azt hiszem, ez a kedvenc évszakom.:) Hideg van, folyton esik a hó (rosszabb esetben havas eső) jegesek az utak, ha megolvad, akkor pedig minden csupa latyak. Mégis olyan szép és megnyugtató számomra egy havas táj látványa, és olyan kellemes bentről, a melegről nézni a hóesést, miközben forró teát vagy épp kakaót iszok. :) És olyan szép a karácsony. Főleg, ha akkor hullik le az első hó. :) Sokszor volt fekete karácsonyunk, és én mindig azt kívántam, bárcsak esne a hó a születésnapomon. :) Talán a szülinapom miatt is kedves számomra ez a hónap. :) December 30-án születtem. :) Ez egyrészt nem olyan jó, mert együtt tartjuk a karácsonyt, a szülinapomat és a névnapomat, ami december 23-án van. :) Másrészt viszont egész jó. :) Apukámnak például december 26-án van a névnapja és a szülinapja is. Jól összehozták... karácsonyra. :D 2 évvel ezelőtt egy kiskutyát kaptam ajándékba a nagyszüleimtől. :) A neve Lucky. :) Nagyon szeretem, teljesen hozzám nőtt. :) Mostmár nem is olyan "kicsi". :) December 1-jén született. :) Azért is vártam ennyire ezt a hónapot, mert sok programot terveztem. :) Szeretnék korizni, bulizni, vásárolni a barátaimmal. :) A téli szünetet is nagyon várom már. A szülinapomat és a szilvesztert szeretném a legjobb barátnőmmel tölteni. :) Tavaly is vele szilvesztereztem, és a szülinapomon is nála voltam. :)

2010. november 28., vasárnap

Nézem a várost az ablakon át, nézem a jéghideg éjszakát.
Látom a szürke fényeket.
A holnap álmait álmodom, azokat az órákat átkozom,
Amikor nem vagy itt velem.
Mert annyi minden van még, amit tudnod kell,
Amit még sohasem mondtam el.
Te vagy a kezdet, és te vagy a vég,
Nélküled nem bírnám, érzem, feladtam volna rég,
Csak annyit kérek tőled, hogy mindig itt legyél,
Mindig velem legyél!
Én várok rád, hogyha várni kell, mert érzem, hogy jössz,
újra itt leszel,
És többé nem engedlek el.
Mikor itt vagy, megszűnik a külvilág, csak az idő rohan tovább.
Bárcsak megállíthatnám!
Mondd el, hogy mit tegyek, hogy bízz bennem és higgy nekem.
S hogy mindig itt legyél velem!
Te vagy a nappal, és te vagy az éj,
Nélküled nem bírnám, érzem, feladtam volna rég,
Csak annyit kérek tőled, hogy mindig itt legyél,
Mindig velem legyél...

Hosszú volt a bánat és a szenvedés , de életemben ő volt a legszebb tévedés.