Amikor két ember megismerkedik , és flörtölnek , elvannak egymással az egy jó játék .. aztán egyszer csak eljön az a pont ahonnan már nem játék az egész és azon kapod magad , hogy szívvel - lélekkel benne vagy .. és már félted azt amit kaptál , amid van....
2012. július 1., vasárnap
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése